Home » Novinky » SWC 2017 poděkování a představení Champions

SWC 2017 poděkování a představení Champions

Letošní Silverstone Western Cup je za námi a my bychom tímto chtěli poděkovat všem účastníkům za podporu a skvělé soutěžní výkony!

V letošním roce proběhly tři dílčí závody, přičemž třetí závod byl zároveň i finále. V průběhu celého cupu se na startu vystřídalo 59 soutěžních dvojic.

Letos poprvé jsme představili novou koncepci Silverstone Western Cupu, takže máme za sebou vlastně nultý ročník tzv. Cattle Games.

Cattle Games pod sebou sdružují čtyři disciplíny, a sice Ranch Cutting, Ranch Sorting, Team Penning a Speed Penning. Jejich cílem je přiblížení dobytkářských disciplín co nejširšímu okruhu i nově začínajících závodníků. Více než o výhry a soupeření jde o dobrou náladu a týmového ducha. Ve startovním poli jsme letos měli ostřílené matadory, ale i úplné nováčky. Všem závodníkům bychom chtěli touto cestou poděkovat za bezvadnou atmosféru a doufáme, že se naše Cattle Games budou i nadále ubírat tímto směrem.

Přinášíme Vám výsledky 3.show SWC a konečnou tabulku bodování SWC 2017.

Představujeme Vám WCH High Point Championa - Václav Vacík a Appaloosa hřebec MA Starfighter.

Představujeme Vám Cattle Games High Point Championa - Adam Punčochář a QH klisna SDP Back In Black.

Představujeme Vám Champions, Reserve Champions a 2.Reserve Champions Silverstone Western Cup 2017:

Open Bridle

Grand Champion - jezdec: Václav Vacík a kůň: MA StarfighterGrand Champion - jezdec: Václav Vacík a kůň: MA Starfighter

Reserve Champion - jezdec: Jiří Roubíček a kůň: This Cats LightReserve Champion - jezdec: Jiří Roubíček a kůň: This Cats Light

2nd Reserve Champion - jezdec: Tomas Barta a kůň: Sugars Smartest Lena2nd Reserve Champion - jezdec: Tomas Barta a kůň: Sugars Smartest Lena

Non Pro Bridle

Grand Champion - jezdec: Václav Vacík a kůň: MA StarfighterGrand Champion - jezdec: Václav Vacík a kůň: MA Starfighter

Reserve Champion - jezdec: Jiří Roubíček a kůň: This Cats LightReserve Champion - jezdec: Jiří Roubíček a kůň: This Cats Light

2nd Reserve Champion - jezdec: Jenny Mersits a kůň: Peponita Chex MJ2nd Reserve Champion - jezdec: Jenny Mersits a kůň: Peponita Chex MJ

Two Rein Open

Grand Champion jezdec: Tomas Barta a kůň Whiz N Chex To CashGrand Champion jezdec: Tomas Barta a kůň Whiz N Chex To Cash

Reserve Champion - jezdec: Jenny Mersits a kůň: Peponita Chex MJReserve Champion - jezdec: Jenny Mersits a kůň: Peponita Chex MJ

Hackamore Open

Grand Champion jezdec: Ája Burianková a kůň Safaris BoonGrand Champion jezdec: Ája Burianková a kůň Safaris Boon

Reserve Champion - jezdec: Jiří Roubíček a kůň: This Cats LightReserve Champion - jezdec: Jiří Roubíček a kůň: This Cats Light

2nd Reserve Champion - jezdec: Tomas Barta a kůň: Smartest Aristocrat2nd Reserve Champion - jezdec: Tomas Barta a kůň: Smartest Aristocrat

Novice Horse Open

Grand Champion jezdec: Tomas Barta a kůň Miss Boogie TariGrand Champion jezdec: Tomas Barta a kůň Miss Boogie Tari

Reserve Champion - jezdec: Petra Mikasová a kůň: Topsail Wonder Jess Reserve Champion - jezdec: Petra Mikasová a kůň: Topsail Wonder Jess

2nd Reserve Champion - jezdec: Tomas Barta a kůň: Smartest Aristocrat2nd Reserve Champion - jezdec: Tomas Barta a kůň: Smartest Aristocrat

Novice Horse Non Pro

Grand Champion jezdec: Václav Pubrdle a kůň Hollywood ChexGrand Champion jezdec: Václav Pubrdle a kůň Hollywood Chex

Reserve Champion - jezdec: Birgit Löecker a kůň: Hot Tec DreamReserve Champion - jezdec: Birgit Löecker a kůň: Hot Tec Dream

2nd Reserve Champion - jezdec: Jenny Mersits a kůň: Peponita Chex MJ2nd Reserve Champion - jezdec: Jenny Mersits a kůň: Peponita Chex MJ

Novice Rider

Grand Champion jezdec: Ingo Linke a kůň Smartest AristocratGrand Champion jezdec: Ingo Linke a kůň Smartest Aristocrat

Reserve Champion - jezdec: Anja Ulber a kůň: Watch My Little BabeReserve Champion - jezdec: Anja Ulber a kůň: Watch My Little Babe

2nd Reserve Champion - jezdec: Václav Pubrdle a kůň: Hollywood Chex2nd Reserve Champion - jezdec: Václav Pubrdle a kůň: Hollywood Chex

Herd Work Open All Ages

Grand Champion jezdec: Tomas Barta a kůň Smartest AristocratGrand Champion jezdec: Tomas Barta a kůň Smartest Aristocrat

Reserve Champion - jezdec: Václav Vacík a kůň: MA StarfighterReserve Champion - jezdec: Václav Vacík a kůň: MA Starfighter

2nd Reserve Champion - jezdec: Tomas Barta a kůň: Shelby Boogie Boon2nd Reserve Champion - jezdec: Tomas Barta a kůň: Shelby Boogie Boon

Herd Work Non Pro All Ages

Grand Champion jezdec:Ingo Linke a kůň Smartest AristocratGrand Champion jezdec:Ingo Linke a kůň Smartest Aristocrat

Reserve Champion - jezdec: Václav Vacík a kůň: MA StarfighterReserve Champion - jezdec: Václav Vacík a kůň: MA Starfighter

2nd Reserve Champion - jezdec: Jiří Roubíček a kůň: This Cats Light2nd Reserve Champion - jezdec: Jiří Roubíček a kůň: This Cats Light

Ranch Cutting

Grand Champion jezdec: Ája Burianková a kůň Safaris BoonGrand Champion jezdec: Ája Burianková a kůň Safaris Boon

Reserve Champion - jezdec: Katka Marešová a kůň: Cozie O DualReserve Champion - jezdec: Katka Marešová a kůň: Cozie O Dual

2nd Reserve Champion - jezdec: Adam Punčochář a kůň: SDP Back In Black2nd Reserve Champion - jezdec: Adam Punčochář a kůň: SDP Back In Black

Speed Penning

Grand Champion jezdec: Jana Svobodová a kůň Falcon BreezeGrand Champion jezdec: Jana Svobodová a kůň Falcon Breeze

Reserve Champion - jezdec: Lukáš David a kůň: Sure Enough BlueReserve Champion - jezdec: Lukáš David a kůň: Sure Enough Blue

2nd Reserve Champion - jezdec: Adam Punčochář a kůň: SDP Back In Black2nd Reserve Champion - jezdec: Adam Punčochář a kůň: SDP Back In Black

Ranch Sorting

Grand Champion jezdec: Ája Burianková a kůň Safaris Boon, jezdec: Olga Žižková a kůň: Boby FreckleGrand Champion jezdec: Ája Burianková a kůň Safaris Boon, jezdec: Olga Žižková a kůň: Boby Freckle

2nd Reserve Champion - jezdec: Monika Spilková a kůň: Smoke N Ice Princess/Jac Hollywood Breeze, jezdec: Lenka Svobodová a kůň: SK Roosters Secret2nd Reserve Champion - jezdec: Monika Spilková a kůň: Smoke N Ice Princess/Jac Hollywood Breeze, jezdec: Lenka Svobodová a kůň: SK Roosters Secret

2nd Reserve Champion - jezdec: Adam Punčochář a kůň: SDP Back In Black, Jezdec: Martina Malinová a kůň Benny The Cat2nd Reserve Champion - jezdec: Adam Punčochář a kůň: SDP Back In Black, Jezdec: Martina Malinová a kůň Benny The Cat

Team Penning

Grand Champion - jezdec: Adam Punčochář a kůň: SDP Back In Black, Jezdec: Martina Malinová a kůň Smartest Magician, jezdec: Lukáš David a kůň: Sure Enough BlueGrand Champion - jezdec: Adam Punčochář a kůň: SDP Back In Black, Jezdec: Martina Malinová a kůň Smartest Magician, jezdec: Lukáš David a kůň: Sure Enough Blue

Reserve Champions - jezdec: Petra Čechová a kůň: Ladbirthfromho­llywood, jezdec: Monika Spilková a kůň: Smoke N Ice Princess/Jac Hollywood Breeze, jezdec: Lenka Svobodová a kůň: SK Roosters SecretReserve Champions - jezdec: Petra Čechová a kůň: Ladbirthfromho­llywood, jezdec: Monika Spilková a kůň: Smoke N Ice Princess/Jac Hollywood Breeze, jezdec: Lenka Svobodová a kůň: SK Roosters Secret

2nd Reserve Champions - jezdec: Jana Svobodová a kůň: Falcon Breeze, jezdec: Monika Spilková a kůň: Jac Hollywood Breeze/HV Scarlet Rose, jezdec: Denisa Bursíková a kůň: Smart Dual Lenas2nd Reserve Champions - jezdec: Jana Svobodová a kůň: Falcon Breeze, jezdec: Monika Spilková a kůň: Jac Hollywood Breeze/HV Scarlet Rose, jezdec: Denisa Bursíková a kůň: Smart Dual Lenas

Novinky

SWC 2017 poděkování a představení Champions

SWC 2017 poděkování a představení Champions

9.10. 2017 / zobrazeno 825×

Letošní Silverstone Western Cup je za námi a my bychom tímto chtěli poděkovat všem... více

3.show a finále Silverstone Western Cup 2017, 29.9 - 1. 10., Galloway farma Roupov, CZ

3.show a finále Silverstone Western Cup 2017, 29.9 - 1. 10., Galloway farma Roupov, CZ

15.8. 2017 / zobrazeno 3371×

Rozpis ustájení: fotoright#18994-300# fotoright#18995-300# fotoright#18996-300# Třetí show a... více

Výsledky 2.show SWC 2017, 3. června, Gallovay farma Roupov

Výsledky 2.show SWC 2017, 3. června, Gallovay farma Roupov

5.6. 2017 / zobrazeno 3826×

Přinášíme výsledky a score sheets 2.show Silverstone Western Cup. Děkujeme všem, kdo... více

Harmonogram dne a Přihlášky - SWC 2.show 3. - 4. června 2017 - NRCHA & ERCHA approved, Cattle Games

Harmonogram dne a Přihlášky - SWC 2.show 3. - 4. června 2017 - NRCHA & ERCHA approved, Cattle Games

21.2. 2017 / zobrazeno 1708×

Prosíme, pošlete kompletně vyplněnou přihlášku na e-mail: swc.prihlasky@gmail.com 2. SWC... více

Výsledky 1.show SWC 2017 23.dubna, Galloway farma Roupov

Výsledky 1.show SWC 2017 23.dubna, Galloway farma Roupov

26.4. 2017 / zobrazeno 1471×

Nedělní závody proběhly ke spokojenosti nás všech. Počasí se nakonec umoudřilo a všichni... více

Časový harmonogram a rozpis ustájení 1.show SWC

Časový harmonogram a rozpis ustájení 1.show SWC

11.4. 2017 / zobrazeno 1788×

Prosíme jezdce o kontrolu rozpisu ustájení, případné chyby ihned nahlaste na Email:... více

23. dubna 2017 SWC 1.show Cattle Games

23. dubna 2017 SWC 1.show Cattle Games

15.3. 2017 / zobrazeno 1184×

Prosíme, pošlete kompletně vyplněnou přihlášku na e-mail: bartosovadaniella@gmail.com... více

23. 4. SWC 1.show - ERCHA approved

23. 4. SWC 1.show - ERCHA approved

21.2. 2017 / zobrazeno 662×

Prosíme, pošlete kompletně vyplněnou přihlášku na e-mail: bartosovadaniella@gmail.com... více