Home » Novinky

3.show SWC 2018, 2. - 3. 6. Výsledky a fotografie

3.show SWC 2018 je za námi. Moc děkujeme soutěžícím, kteří přijeli závodit a děkujeme také divákům za podporu soutěžícím, a VŠEM děkujeme za vytvoření výborné atmostéry, která nás provázela po celý víkend.

Těšíme se na Vás na finále, 27. - 30. 9., opět na Galloway Farma Roupov.

Gratulujeme vítězům a umístěným!

Kompletní výsledky a score sheets naleznete na tomto odkazu:

Výsledky 3.show

Všechny fotografie z 3.show SWC naleznete na tomto odkazu:

Fotogalerie 3.show SWC 2018

Představujeme vám vítěze 3.show SWC 2018, a druhé a třetí umístěné:

SWC WCH Open Bridle Champion:
Safaris Boon, rider: Ája Burianková

SWC WCH Open Bridle Reserve Champion:
Metamoorphosis, rider: Jitka Radošová

SWC WCH Open Bridle 3rd place:
Boby Freckle, rider: Inka Žižková

SWC WCH Non Pro Bridle Champion:
Safaris Boon, rider: Ája Burianková

SWC WCH Non Pro Bridle Reserve Champion:
Boby Freckle, rider: Rudolf Ulber

SWC WCH Novice Horse Open Champion:
Silver Black Okie, rider: Václav Vacík

SWC WCH Novice Horse NonPro Champion:
Slidegungster, rider: Silvie Bartošová

SWC WCH Novice Rider Champion:
Slidegungster, rider: Silvie Bartošová

SWC WCH Youth Champion:
Safaris Boon, rider: Anežka Burianková

SWC WCH Happy Crazy Amateur Ladies Champion:
Slidegungster, rider: Silvie Bartošová

SWC WCH Herd Work Open All Ages Champion:
Safaris Cool Cat, rider: Ladislav Burianek

SWC WCH Herd Work Open All Ages Reserve Champion:
Metamoorphosis, rider: Jitka Radošová

SWC WCH Herd Work Open All Ages 3rd place:
Silver Black Okie, rider: Václav Vacík

SWC WCH Herd Work Non Pro All Ages Champion:
Safaris Boon, rider: Alena Burianková

SWC WCH Herd Work Non Pro All Ages Reserve Champion:
Wimpys Forrest Gump, rider: Petr Čtrnáctý

Cattle Games Ranch Cutting Open Champion:
Sure Enough Blue, rider: Lukáš David

Cattle Games Ranch Cutting Open Reserve Champion:
Benny The Cat, rider: Jirka Steinbach

Cattle Games Ranch Cutting Open 3rd place
Safaris Cool Cat, rider: Ladislav Burianek

Cattle Games Ranch Cutting Non Pro Champion:
Safaris Boon, rider: Ája Burianková

Cattle Games Ranch Cutting Non Pro Reserve Champion:
Shiny Ribbon, rider: Silvie Bartošová

Cattle Games Ranch Cutting Non Pro 3rd place:
Promise Me Dualy, rider: Pavel Pichl

Cattle Games Ranch Cutting Happy Crazy Amateur Champion:
Promise Me Dualy, rider: Pavel Pichl

Cattle Games Ranch Cutting Happy Crazy Amateur Reserve Champion:
Smart Top Jet, rider: Barbora Vondroušová

Cattle Games Ranch Cutting Happy Crazy Amateur 3rd place:
Safaris Boon, rider: Anežka Burianková

Cattle Games Ranch Sorting Champions:
Smart Dualy Nuch, rider: Martina Malinová
Sure Enough Blue, rider: Lukáš David

Cattle Games Ranch Sorting Reserve Champions:
Wimpys Forrest Gump, rider: Bára Čtrnáctá
Django Bar Surprise, rider: Petr Čtrnáctý

Cattle Games Ranch Sorting 3rd place:
Olena Dream Bar, rider: Josef Čelikovský
Kam Little Country, rider: Lenka Čelikovská

Cattle Games Team Penning Champions:
Olena Dream Bar, rider: Josef Čelikovský
Kam Little Country, rider: Lenka Čelikovská
Promise Me Dualy, rider: Pavel Pichl

Cattle Games Team Penning Reserve Champions:
Slidegungster, rider: Silvie Bartošová
Shiny Ribbon, rider: Milan Hemžal
Smart Top Jet, rider: Barbora Vondroušová

Cattle Games Team Penning 3rd place:
Benny The Cat, rider: Jirka Steinbach
Smart Dualy Nuch, rider: Martina Malinová
Sure Enough Blue, rider: Lukáš David


3.show SWC 2018, 2. - 3. 6. Přihlášky a informace

SILVERSTONE WESTERN CUP 3. SHOW

Datum:
2. - 3. června 2018

Místo:
GALLOWAY FARMA
334 53 ROUPOV 28, PLZEŇ - JIH
ČESKÁ REPUBLIKA

PŘIHLÁŠKU PRO COW HORSE A CATTLE GAMES NALEZNETE NA ZAČÁTKU STRÁNKY.

Uzávěrka přihlášek 28. května 2018

Přihlášky zasílejte emailem na adresu:
swc.prihlasky@gmail.com

PATERNY PRO WCH
Open Bridle - pattern #4 Run In
Open Hackamore - pattern #4 Run In
Novice Horse Open - pattern #4 Run In

Non Pro Bridle - pattern #3 Right Lead
Non Pro Hackamore - pattern #3 Right Lead
Novice Horse Non Pro - pattern #3 Right Lead

Novice Rider - pattern #10 Left Lead
Youth - pattern - #10 Left Lead
Happy Crazy Amateur Ladies - pattern #10 Left Lead
Happy Crazy Amateur Man - pattern #10 Left Lead

PATERNY PRO WCH NALEZNETE NA ZAČÁTKU STRÁNKY.

Vážení závodníci,
vzhledem k tomu, že jsme byli nuceni z veterinárních důvodů zrušit květnové závody, rádi bychom vás tímto informovali o tom, že

body ve finále budou přidělovány všem startovním dvojicím.

O High Point Championa tedy mohou zabojovat ve finále všichni startující!

Časový harmonogram:

SOBOTA:
14.00 Usazení stáda pro Herd Work Open
14.30 Zahájení Working Cow Horse disciplínou Herd Work Open a Non Pro
15.15 Úprava arény a bránování
16.00 Pokračování disciplíny Working Cow Horse v pořadí tříd:
Open Bridle
Non Pro Bridle
Novice Horse Open
Novice Horse Non Pro
Novice Rider
Youth
HCA Ladies
(zbývající třídy zůstávají neobsazené)

18.00 Konec Working Cow Horse - aréna otevřena pro trénování.

NEDĚLE:
9.30 Usazení stáda pro Ranch Cutting Open
10.00 Zahájení Cattle Games disciplínou Ranch Cutting Open
10.30 Usazení stáda pro Ranch Cutting Non Pro a Happy Crazy Amateur
10.30 Ranch Cutting Non Pro a Happy Crazy Amateur
11.30 Úprava arény, přestávka na oběd
12.30 Ranch Sorting
13.30 Úprava arény
14.00 Team Penning

15.00 Předpokládaný konec

PROPOZICE

Termín a místo konání show: 2. - 3. června 2018, GALLOWAY FARMA ROUPOV

Uzávěrka přihlášek: 28. května 2018

Přihlášky zasílejte VČAS na e-mailovou adresu: SWC.PRIHLASKY@GMAIL.COM

Pořadatel: Silverstone Ranch Team

Místo konání: Galloway Farma, Roupov 28, 334 53, Česká republika
GPS: 49.537158, 13.246182

krytá hala 30x60m, venkovní kolbiště 25x50m, krytá kruhovka ø 16m/

Rozhodčí: Ing. Jaroslav Havlík
Show Manager: Michaela Sýkorová a Martina Malinová
Show Office: Bc. Daniela Bartošová
Realizační četa: Jiří Steinbach, David Podhora, Lukáš David
Veterinární dozor: MVDr. Komárek
Zdravotní dozor: Petra Molčanová

KANCELÁŘ:

Kancelář bude otevřena v sobotu 2.6. od 12:00 do 19:00 hodin a v neděli 3.6. od 7:30 do 9:00 hodin.

Startovné a ustájení - viz přihláška.

Rezervace boxů prostřednictvím řádně odeslané přihlášky! Pro pozdní rezervace není možno garantovat volné boxy.

Po letošních prvních závodech zůstal v areálu velký nepořádek po koních, kteří neměli na neděli zamluvený box. Z tohoto důvodu jsme byli nuceni přistoupit alespoň k symbolickému poplatku za vaše čtyřnohé svěřence, kteří se v neděli budou pohybovat v areálu GF, ale nebudete si pro ně rezervovat box. Za každého koně, který nemá box, bude účtováno 200,- Kč. V této ceně je seno, které si můžete nabrat u boxů vedle haly za předpokladu, že toto budete podávat svému koni z krmné sítě k tomu určené.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na vaši účast

SWC Team


2.show SWC 2018, 5. - 6. 5. zrušeno

2. Show SWC 5. – 6. 5. 2018

Důležité upozornění!
Z důvodu podezření nového výskytu infekční nákazy v ČR ( Hříběcí, v současné době jsou vzorky testovány v Heřm. Městci ) jsme se rozhodli, v zájmu zdraví startujících koní, z preventivních důvodů zrušit 2.show SWC 2018, 5. - 6. 5. 2018 ( bez náhradního termínu ).

Doufáme, že se nákazu podaří zastavit do června a budeme se moci všichni sejít na 3.show SWC, 2. - 3. 6. 2018.

Omlouváme se a děkujeme za pochopení.
Silverstone Ranch Tea


1.show SWC 2018, 7. - 8. 4. Výsledky a fotografie

1.show SWC 2018 je za námi. Moc děkujeme soutěžícím, kteří přijeli závodit a děkujeme také divákům za podporu soutěžícím, a VŠEM děkujeme za vytvoření výborné atmostéry, která nás provázela po celý víkend.

Těšíme se na Vás za měsíc 5. - 6. května, na 2.show, opět na Galloway Farma Roupov.

Gratulujeme vítězům a umístěným!

Kompletní výsledky a score sheets naleznete na tomto odkazu:

Výsledky 1.show

Všechny fotografie z 1.show SWC naleznete na tomto odkazu:

Fotogalerie 1.show SWC 2018

Představujeme vám vítěze 1.show SWC 2018, a druhé a třetí umístěné:

SWC WCH Open Bridle Champion:
This Cats Light, rider: Jiří Roubíček

SWC WCH Open Bridle Reserve Champion:
Meteamoorphosis, rider: Jitka Radošová

SWC WCH Open Bridle 3rd place:
Boby Freckle, rider: Inka Žižková

SWC WCH Non Pro Bridle Champion:
This Cats Light, rider: Jiří Roubíček

SWC WCH Non Pro Bridle Reserve Champion:
Safaris Boon, rider: Alena Burianková

SWC WCH Non Pro Bridle 3rd place:
MA Starfighter, rider: Lucka Vacíková

SWC WCH Novice Horse Open Champion:
Whizpering Joy, rider: Radek Holub

SWC WCH Novice Horse Open Reserve Champion:
Smart Charming Lili, rider: Petra Mikasová

SWC WCH Novice Horse Open 3rd place:
Silver Black Okie, rider: Václav Vacík

SWC WCH Novice Rider Champion:
Smart Charming Lili, rider: Petra Mikasová

SWC WCH Novice Rider Reserve Champion:
Fifito Leo, rider: Michal Kratochvíl

SWC WCH Novice Rider 3rd place:
Slidegungster, Sylva Bartošová

SWC WCH Youth Champion:
Safaris Boon, rider: Anežka Burianková

SWC WCH Youth Reserve Champion:
MA Starfighter, rider: Lucka Vacíková

SWC WCH Herd Work Open All Ages Champion:
Silver Black Okie, rider: Václav Vacík

SWC WCH Herd Work Open All Ages Reserve Champion:
Safaris Cool Cat, rider: Ladislav Burianek

SWC WCH Herd Work Open All Ages 3rd place:
This Cats Light, rider: Jiří Roubíček

SWC WCH Herd Work Non Pro All Ages Champion:
Safaris Boon, rider: Alena Burianková

SWC WCH Herd Work Non Pro All Ages Reserve Champion:
This Cats Light, rider: Jiří Roubíček

SWC WCH Herd Work Non Pro All Ages 3rd place:
Wimpys Forrest Gump Petr Čtrnáctý

Cattle Games Ranch Cutting Open Champion:
Safaris Cool Cat, rider: Ladislav Burianek

Cattle Games Ranch Cutting Open Reserve Champion:
SDP Back In Black, rider: Ladislav Burianek

Cattle Games Ranch Cutting Open 3rd place
Sure Enough Blue, rider: Lukáš David

Cattle Games Ranch Cutting Non Pro Champion:
Safaris Boon, rider: Ája Burianková

Cattle Games Ranch Cutting Non Pro Reserve Champion:
Smartest Lil Harry, rider: Jiří Jankásek

Cattle Games Ranch Cutting Non Pro 3rd place:
Whiz Poc Poco Jac, rider: Šárka Janečková

Cattle Games Ranch Cutting Happy Crazy Amateur Champion:
Smart Top Jet, rider: Barbora Vondroušová

Cattle Games Ranch Cutting Happy Crazy Amateur Reserve Champion:
Olena Dream Bar, rider:Lenka Čelikovská

Cattle Games Ranch Cutting Happy Crazy Amateur 3rd place:
Slidegungster, rider: Silvie Bartošová

Cattle Games Ranch Sorting Champions:
Smartest Magician, rider: Martina Malinová
Sure Enough Blue, rider:Lukáš David

Cattle Games Ranch Sorting Reserve Champions:
Smart Top Jet, rider: Barbora Vondroušová
Little Brown, rider: Libuše Dotlačilová

Cattle Games Ranch Sorting 3rd place:
Benny The Cat, rider: Jirka Steinbach
SDP Back In Black, rider: Martina Malinová

Cattle Games Team Penning Champions:
Smart Top Jet, rider: Barbora Vondroušová
Smartest Lil Harry, rider: Jiří Jankásek
Fashion Cat Fifik, rider: Andrea Krejčíková

Cattle Games Team Penning Reserve Champions:
Benny The Cat, rider: Jirka Steinbach
Smartest Magician, rider: Martina Malinová
Sure Enough Blue, rider:Lukáš David

Cattle Games Team Penning 3rd place:
Olena Dream Bar, rider: Josef Čelikovský
Kam Little Country, rider: Lenka Čelikovská
náhradní jezdec ( Šárka Janečková )


1.show SWC 2018, 7. - 8. 4. Přihlášky a informace

Předběžný časový harmonogram:

SOBOTA:
13.30 Usazení stáda pro Herd Work Open
14.00 Zahájení Working Cow Horse disciplínou Herd Work Open
14.30 Usazení stáda pro Herd Work Non Pro
15.00 Start Herd Work Non Pro

15.15 Úprava arény a bránování

15.45 Pokračování disciplíny Working Cow Horse v pořadí tříd:
Open Bridle
Non Pro Bridle
Novice Horse Open
Novice Rider
Youth
(zbývající třídy zůstávají neobsazené)

18.00 Konec Working Cow Horse - aréna otevřena pro trénování

NEDĚLE:
9.30 Usazení stáda pro Ranch Cutting Open
10.00 Zahájení Cattle Games disciplínou Ranch Cutting Open
10.45 Usazení stáda pro Ranch Cutting Non Pro a Happy Crazy Amateur
11.15 Ranch Cutting Non Pro a Happy Crazy Amateur

12.00 Úprava arény, přestávka na oběd

13.00 Ranch Sorting

14.00 Úprava arény

14.30 Team Penning

15.30 Předpokládaný konec

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ PRO ZÁVODNÍKY NEDĚLNÍCH CATTLE GAMES

Vážení závodníci,

Máme po uzávěrce a jsme velmi potěšeni vysokou účastí zejména v disciplíně Ranch Cutting. I týmové disciplíny Ranch Sorting a Team Penning budou velmi slušně obsazeny.
Abychom mohli závod zachovat jednodenní, byli jsme nuceni přistoupit ke zredukování disciplín a rozhodli jsme se s konečnou platností pro letošek zrušit disciplínu Speed Penning.
K tomuto rozhodnutí nás dovedl i fakt, že se jedná o lehce kontroverzní disciplínu, při níž ne vždy docházelo ke korektnímu zacházení s dobytčaty a i samotné jezdecké výkony nebyly často brány stran diváků s pozitivním ohlasem.
O nejmenší oblíbenosti Speed Penningu svědčí i nejmenší obsazenost startujícími, takže doufáme, že se toto naše rozhodnutí setká s pochopením. Pokud by to někomu z vás mělo přinést jakékoliv komplikace, pochopíme, když se rozhodnete svou účast na víkendové show zrušit a budeme velmi rádi, když nám to dáte dopředu vědět.

Děkujeme za pochopení

SWC team

Vážení soutěžící,
máme pro vás důležitou informaci ohledně účasti v záříjovém finálovém závodě SWC. Start ve finále nebude limitován pro žádnou soutěžní dvojici, avšak body budou přidělovány jen těm soutěžícím, kteří se zúčastní alespoň dvou z následujících tří závodů (duben, květen, červen).

Děkujeme za pochopení a těšíme se na viděnou o víkendu v Roupově.

R O Z P I S
P A T E R N Y

Open Bridle - pattern #2 left lead
Open Hackamore - pattern #2 left lead
Novice Horse Open - pattern #2 left lead

Non Pro Bridle - pattern #1 run in
Non Pro Hackamore - pattern #1 run in
Novice Horse Non Pro - pattern #1 run in

Novice Rider - pattern #6 right lead
Youth - pattern - #6 right lead
Happy Crazy Amateur Ladies - pattern #6 right lead
Happy Crazy Amateur Man - pattern #6 right lead

P R O P O Z I C E
Termín a místo konání show: 7. – 8. dubna 2018, GALLOWAY FARMA ROUPOV

Uzávěrka přihlášek: 2. dubna 2018

Přihlášky zasílejte VČAS na e-mailovou adresu: SWC.PRIHLASKY@GMAIL.COM

Pořadatel: Silverstone Ranch Team
Místo konání: Galloway Farma, Roupov 28, 334 53, Česká republika
GPS: 49.537158, 13.246182

krytá hala 30x60m, venkovní kolbiště 25x50m, krytá kruhovka ø 16m/

Rozhodčí: Mgr. Jitka Kynclová
Show Manager: Michaela Sýkorová a Martina Malinová
Show Office: Bc. Daniela Bartošová
Doorman: Jiří Steinbach
Veterinární dozor: MVDr. Eliška Horáčková
Komentátor: Jiří Steinbach, Martina Malinová

KANCELÁŘ:
Kancelář bude otevřena v sobotu 7.4. od 12:00 do 19:00 hodin a v neděli 8.4. od 7:30 do 9:00 hodin.

Startovné a ustájení - viz přihláška.
Rezervace boxů prostřednictvím řádně odeslané přihlášky! Pro pozdní rezervace není možno garantovat volné boxy.

Předběžný časový harmonogram:

SOBOTA:
12.30 Usazení stáda pro Herd Work
13.00 Zahájení Working Cow Horse disciplínou Herd Work Open
Časový harmonogram sobotního dne bude upřesněn po uzávěrce přihlášek

NEDĚLE:
9.30 Usazení stáda pro Ranch Cutting
10.00 Zahájení Cattle Games disciplínou Ranch Cutting Open
Následují disciplíny v pořadí:
Ranch Sorting
Speed Penning
Team Penning
Časový harmonogram nedělního dne bude upřesněn po uzávěrce přihlášek


Silverstone Western Cup 2018

Milí závodníci,

přípravy na nadcházející závodní sezónu jsou v plném proudu a my doufáme, že se stejně jako v loňském roce budeme scházet v hojném počtu a hlavně s dobrou náladou.

SWC Kalendář 2018

.

Připravili jsme pro vás několik drobných změn, které snad oceníte s nadšením. Jde nám především o to, aby Silverstone Western Cup byl co nejpřístupnější všem, kdo si chtějí zazávodit pro radost nebo si chtějí jen okusit pocity v show aréně.

Proto nebudeme třídy Working Cow Horse vypisovat pod hlavičkami žádných asociací a pojedeme je pouze jako SWC Working Cow Horse show. Finanční výhry zůstávají, ale odpadnou poplatky za všechna členství. Pouze zářijové finále se pojede pod hlavičkou ERCHA a AQHA jako třída ve třídě, takže kdo by měl zájem o prestižnější soutěž, bude mít možnost se přihlásit.

Soutěže Working Cow Horse jsme také rozšířili o několik nových tříd. Přidali jsme třídu Hackamore Non Pro, dále třídu Youth pro děti do 18ti let věku (bez Fence Work) a také jsme vymysleli úplně novou třídu s názvem Happy Crazy Amateur zvlášť pro muže a ženy (Ladies & Man). Tato třída by měla být jakousi vstupenkou do světa Cow Horse pro všechny začátečníky. Obsahuje všechny tři části, jak Reining a Boxing, tak i Fence Work. Pro ty, kdo si na Fence přeci jen netroufají, tu máme třídu Novice Rider, která končí Boxingem na krátké stěně. Všechny podmínky pro starty v jednotlivých Cow Horse třídách se dočtete v pravidlech zde na webových stránkách.

Cattle Games pravidla zůstávají víceméně beze změny. Pouze třídy Ranch Cuttingu se nám rozrostly. Nově tedy budete moci závodit buď ve třídě Open, nebo Non Pro a pro nováčky tu máme opět třídu Happy Crazy Amateur, tentokráte bez rozdílu pohlaví. Nadále zůstává pravidlo, jeden start na jednom koni pro celý Ranch Cutting.

Velkou změnou je oproti loňským ročníkům systém bodování High Point Championa ve Working Cowhorse. Množila se upozornění, že Open jezdci nemohou konkurovat Non Pro jezcům, kteří nejsou nijak omezeni v účasti v jednotlivých třídách. Proto budeme vyhlašovat letos High Point šampiony dva – Open a Non Pro. Podmínky se dočtete v odkazu Bodování SWC.

Na konci sezóny bychom měli mít tedy tři High Point šampiony (dva v Cow Horse a jednoho v Cattle Games). A protože sedel bylo jistě dost, pojedeme letos o zážitky. Šampioni obdrží voucher na 70.000,- Kč od zatím nejmenované cestovní kanceláře!

Šampioni jednotlivých tříd se mohou těšit na hodnotnou trofej, krásný diplom i dobrá vína.

Vítězové dílčích show si již tradičně odnesou finanční výhry, diplomy, vína a nově i oblečení z kolekce SWC - Cattle Games.

Zapište si data letošního Silverstone Western Cupu do kalendářů a těšíme se brzy na viděnou!

Silverstone Western Cup Team


SWC 2017 poděkování a představení Champions

Letošní Silverstone Western Cup je za námi a my bychom tímto chtěli poděkovat všem účastníkům za podporu a skvělé soutěžní výkony!

V letošním roce proběhly tři dílčí závody, přičemž třetí závod byl zároveň i finále. V průběhu celého cupu se na startu vystřídalo 59 soutěžních dvojic.

Letos poprvé jsme představili novou koncepci Silverstone Western Cupu, takže máme za sebou vlastně nultý ročník tzv. Cattle Games.

Cattle Games pod sebou sdružují čtyři disciplíny, a sice Ranch Cutting, Ranch Sorting, Team Penning a Speed Penning. Jejich cílem je přiblížení dobytkářských disciplín co nejširšímu okruhu i nově začínajících závodníků. Více než o výhry a soupeření jde o dobrou náladu a týmového ducha. Ve startovním poli jsme letos měli ostřílené matadory, ale i úplné nováčky. Všem závodníkům bychom chtěli touto cestou poděkovat za bezvadnou atmosféru a doufáme, že se naše Cattle Games budou i nadále ubírat tímto směrem.

Přinášíme Vám výsledky 3.show SWC a konečnou tabulku bodování SWC 2017.

Představujeme Vám WCH High Point Championa - Václav Vacík a Appaloosa hřebec MA Starfighter.

Představujeme Vám Cattle Games High Point Championa - Adam Punčochář a QH klisna SDP Back In Black.

Představujeme Vám Champions, Reserve Champions a 2.Reserve Champions Silverstone Western Cup 2017:

Open Bridle

Grand Champion - jezdec: Václav Vacík a kůň: MA StarfighterGrand Champion - jezdec: Václav Vacík a kůň: MA Starfighter

Reserve Champion - jezdec: Jiří Roubíček a kůň: This Cats LightReserve Champion - jezdec: Jiří Roubíček a kůň: This Cats Light

2nd Reserve Champion - jezdec: Tomas Barta a kůň: Sugars Smartest Lena2nd Reserve Champion - jezdec: Tomas Barta a kůň: Sugars Smartest Lena

Non Pro Bridle

Grand Champion - jezdec: Václav Vacík a kůň: MA StarfighterGrand Champion - jezdec: Václav Vacík a kůň: MA Starfighter

Reserve Champion - jezdec: Jiří Roubíček a kůň: This Cats LightReserve Champion - jezdec: Jiří Roubíček a kůň: This Cats Light

2nd Reserve Champion - jezdec: Jenny Mersits a kůň: Peponita Chex MJ2nd Reserve Champion - jezdec: Jenny Mersits a kůň: Peponita Chex MJ

Two Rein Open

Grand Champion jezdec: Tomas Barta a kůň Whiz N Chex To CashGrand Champion jezdec: Tomas Barta a kůň Whiz N Chex To Cash

Reserve Champion - jezdec: Jenny Mersits a kůň: Peponita Chex MJReserve Champion - jezdec: Jenny Mersits a kůň: Peponita Chex MJ

Hackamore Open

Grand Champion jezdec: Ája Burianková a kůň Safaris BoonGrand Champion jezdec: Ája Burianková a kůň Safaris Boon

Reserve Champion - jezdec: Jiří Roubíček a kůň: This Cats LightReserve Champion - jezdec: Jiří Roubíček a kůň: This Cats Light

2nd Reserve Champion - jezdec: Tomas Barta a kůň: Smartest Aristocrat2nd Reserve Champion - jezdec: Tomas Barta a kůň: Smartest Aristocrat

Novice Horse Open

Grand Champion jezdec: Tomas Barta a kůň Miss Boogie TariGrand Champion jezdec: Tomas Barta a kůň Miss Boogie Tari

Reserve Champion - jezdec: Petra Mikasová a kůň: Topsail Wonder Jess Reserve Champion - jezdec: Petra Mikasová a kůň: Topsail Wonder Jess

2nd Reserve Champion - jezdec: Tomas Barta a kůň: Smartest Aristocrat2nd Reserve Champion - jezdec: Tomas Barta a kůň: Smartest Aristocrat

Novice Horse Non Pro

Grand Champion jezdec: Václav Pubrdle a kůň Hollywood ChexGrand Champion jezdec: Václav Pubrdle a kůň Hollywood Chex

Reserve Champion - jezdec: Birgit Löecker a kůň: Hot Tec DreamReserve Champion - jezdec: Birgit Löecker a kůň: Hot Tec Dream

2nd Reserve Champion - jezdec: Jenny Mersits a kůň: Peponita Chex MJ2nd Reserve Champion - jezdec: Jenny Mersits a kůň: Peponita Chex MJ

Novice Rider

Grand Champion jezdec: Ingo Linke a kůň Smartest AristocratGrand Champion jezdec: Ingo Linke a kůň Smartest Aristocrat

Reserve Champion - jezdec: Anja Ulber a kůň: Watch My Little BabeReserve Champion - jezdec: Anja Ulber a kůň: Watch My Little Babe

2nd Reserve Champion - jezdec: Václav Pubrdle a kůň: Hollywood Chex2nd Reserve Champion - jezdec: Václav Pubrdle a kůň: Hollywood Chex

Herd Work Open All Ages

Grand Champion jezdec: Tomas Barta a kůň Smartest AristocratGrand Champion jezdec: Tomas Barta a kůň Smartest Aristocrat

Reserve Champion - jezdec: Václav Vacík a kůň: MA StarfighterReserve Champion - jezdec: Václav Vacík a kůň: MA Starfighter

2nd Reserve Champion - jezdec: Tomas Barta a kůň: Shelby Boogie Boon2nd Reserve Champion - jezdec: Tomas Barta a kůň: Shelby Boogie Boon

Herd Work Non Pro All Ages

Grand Champion jezdec:Ingo Linke a kůň Smartest AristocratGrand Champion jezdec:Ingo Linke a kůň Smartest Aristocrat

Reserve Champion - jezdec: Václav Vacík a kůň: MA StarfighterReserve Champion - jezdec: Václav Vacík a kůň: MA Starfighter

2nd Reserve Champion - jezdec: Jiří Roubíček a kůň: This Cats Light2nd Reserve Champion - jezdec: Jiří Roubíček a kůň: This Cats Light

Ranch Cutting

Grand Champion jezdec: Ája Burianková a kůň Safaris BoonGrand Champion jezdec: Ája Burianková a kůň Safaris Boon

Reserve Champion - jezdec: Katka Marešová a kůň: Cozie O DualReserve Champion - jezdec: Katka Marešová a kůň: Cozie O Dual

2nd Reserve Champion - jezdec: Adam Punčochář a kůň: SDP Back In Black2nd Reserve Champion - jezdec: Adam Punčochář a kůň: SDP Back In Black

Speed Penning

Grand Champion jezdec: Jana Svobodová a kůň Falcon BreezeGrand Champion jezdec: Jana Svobodová a kůň Falcon Breeze

Reserve Champion - jezdec: Lukáš David a kůň: Sure Enough BlueReserve Champion - jezdec: Lukáš David a kůň: Sure Enough Blue

2nd Reserve Champion - jezdec: Adam Punčochář a kůň: SDP Back In Black2nd Reserve Champion - jezdec: Adam Punčochář a kůň: SDP Back In Black

Ranch Sorting

Grand Champion jezdec: Ája Burianková a kůň Safaris Boon, jezdec: Olga Žižková a kůň: Boby FreckleGrand Champion jezdec: Ája Burianková a kůň Safaris Boon, jezdec: Olga Žižková a kůň: Boby Freckle

2nd Reserve Champion - jezdec: Monika Spilková a kůň: Smoke N Ice Princess/Jac Hollywood Breeze, jezdec: Lenka Svobodová a kůň: SK Roosters Secret2nd Reserve Champion - jezdec: Monika Spilková a kůň: Smoke N Ice Princess/Jac Hollywood Breeze, jezdec: Lenka Svobodová a kůň: SK Roosters Secret

2nd Reserve Champion - jezdec: Adam Punčochář a kůň: SDP Back In Black, Jezdec: Martina Malinová a kůň Benny The Cat2nd Reserve Champion - jezdec: Adam Punčochář a kůň: SDP Back In Black, Jezdec: Martina Malinová a kůň Benny The Cat

Team Penning

Grand Champion - jezdec: Adam Punčochář a kůň: SDP Back In Black, Jezdec: Martina Malinová a kůň Smartest Magician, jezdec: Lukáš David a kůň: Sure Enough BlueGrand Champion - jezdec: Adam Punčochář a kůň: SDP Back In Black, Jezdec: Martina Malinová a kůň Smartest Magician, jezdec: Lukáš David a kůň: Sure Enough Blue

Reserve Champions - jezdec: Petra Čechová a kůň: Ladbirthfromho­llywood, jezdec: Monika Spilková a kůň: Smoke N Ice Princess/Jac Hollywood Breeze, jezdec: Lenka Svobodová a kůň: SK Roosters SecretReserve Champions - jezdec: Petra Čechová a kůň: Ladbirthfromho­llywood, jezdec: Monika Spilková a kůň: Smoke N Ice Princess/Jac Hollywood Breeze, jezdec: Lenka Svobodová a kůň: SK Roosters Secret

2nd Reserve Champions - jezdec: Jana Svobodová a kůň: Falcon Breeze, jezdec: Monika Spilková a kůň: Jac Hollywood Breeze/HV Scarlet Rose, jezdec: Denisa Bursíková a kůň: Smart Dual Lenas2nd Reserve Champions - jezdec: Jana Svobodová a kůň: Falcon Breeze, jezdec: Monika Spilková a kůň: Jac Hollywood Breeze/HV Scarlet Rose, jezdec: Denisa Bursíková a kůň: Smart Dual Lenas


Výsledky 2.show SWC 2017, 3. června, Gallovay farma Roupov

Přinášíme výsledky a score sheets 2.show Silverstone Western Cup.

Děkujeme všem, kdo přijeli závodit nebo jen fandit na 2.show SWC a představujeme Vám vítěze, druhé a třetí umístěné:

ERCHA Open Bridle:

Champion MA Starfighter Václav Vacík

MA Starfighter a Václav Vacík MA Starfighter a Václav Vacík

MA Starfighter a Václav Vacík MA Starfighter a Václav Vacík

Reserve Champion This Cats Light a Jiří Roubíček

This Cats Light a Jiří RoubíčekThis Cats Light a Jiří Roubíček

This Cats Light a Jíří RoubíčekThis Cats Light a Jíří Roubíček

3rd place Chelsea Little Bar a Radek Holub

Chelsea Little Bar a Radek HolubChelsea Little Bar a Radek Holub

Chelsea Little Bar a Radek HolubChelsea Little Bar a Radek Holub

ERCHA Non Pro Bridle

Champion MA Starfighter Václav Vacík

MA Starfighter a Václav Vacík MA Starfighter a Václav Vacík

MA Starfighter a Václav Vacík MA Starfighter a Václav Vacík

Reserve Champion This Cats Light a Jiří Roubíček

This Cats Light a Jiří RoubíčekThis Cats Light a Jiří Roubíček

This Cats Light a Jiří RoubíčekThis Cats Light a Jiří Roubíček

ERCHA Hackamore Open

Champion Safaris Boon a Alena Burianková

Safaris Boon a Alena BuriankováSafaris Boon a Alena Burianková

Safaris Boon a Alena BuriankováSafaris Boon a Alena Burianková

Reserve Champion Smooth Black Cat a Ondřej Houška

Smooth Black Cat a Ondřej HouškaSmooth Black Cat a Ondřej Houška

Smooth Black Cat a Ondřej HouškaSmooth Black Cat a Ondřej Houška

ERCHA Novice Horse Open

Champion Topsail Wonder Jess a Petra Mikasová

Topsail Wonder Jess a Petra MikasováTopsail Wonder Jess a Petra Mikasová

Topsail Wonder Jess a Petra MikasováTopsail Wonder Jess a Petra Mikasová

ERCHA Novice Horse Non Pro

Champion Hollywood Chex a Václav Pubrdle

Hollywood Chex a Václav PubrdleHollywood Chex a Václav Pubrdle

Hollywood Chex a Václav PubrdleHollywood Chex a Václav Pubrdle

ERCHA Novice Riders

Champion Smartest Aristocrat a Ingo Linke

Smartest Aristocrat a Ingo LinkeSmartest Aristocrat a Ingo Linke

Smartest Aristocrat a Ingo LinkeSmartest Aristocrat a Ingo Linke

Reserve Champion Watch My Little Babe a Anja Ulber

Watch My Little Babe a Anja UlberWatch My Little Babe a Anja Ulber

Watch My Little Babe a Anja UlberWatch My Little Babe a Anja Ulber

ERCHA Herd Work Open All Ages

Champion This Cats Light a Jiří Roubíček

This Cats Light a Jiří RoubíčekThis Cats Light a Jiří Roubíček

This Cats Light a Jiří RoubíčekThis Cats Light a Jiří Roubíček

Reserve Champion MA Starfighter a Václav Vacík

MA Starfighter a Václav VacíkMA Starfighter a Václav Vacík

MA Starfighter a Václav VacíkMA Starfighter a Václav Vacík

3rd place Shelby Boogie Boon a Tomáš Bárta

Shelby Boogie Boon a Tomáš BártaShelby Boogie Boon a Tomáš Bárta

Shelby Boogie Boon a Tomáš BártaShelby Boogie Boon a Tomáš Bárta

ERCHA Herd Work Non Pro All Ages

Champion Smartest Aristocrat a Ingo Linke

Smartest Aristocrat a Ingo LinkeSmartest Aristocrat a Ingo Linke

Smartest Aristocrat a Ingo LinkeSmartest Aristocrat a Ingo Linke

Reserve Champion MA Starfighter a Václav Vacík

MA Starfighter a Václav VacíkMA Starfighter a Václav Vacík

MA Starfighter a Václav VacíkMA Starfighter a Václav Vacík

NRCHA Open Bridle

Champion This Cats Light a Jiří Roubíček

This Cats Light a Jiří RoubíčekThis Cats Light a Jiří Roubíček

This Cats Light a Jiří RoubíčekThis Cats Light a Jiří Roubíček

Reserve Champion MA Starfighter a Václav Vacík

MA Starfighter a Václav VacíkMA Starfighter a Václav Vacík

MA Starfighter a Václav VacíkMA Starfighter a Václav Vacík

3rd place Chelsea Little Bar a Radek Holub

Chelsea Little Bar a Radek HolubChelsea Little Bar a Radek Holub

Chelsea Little Bar a Radek HolubChelsea Little Bar a Radek Holub

NRCHA Non Pro Bridle

Champion MA Starfighter a Václav Vacík

MA Starfighter a Václav VacíkMA Starfighter a Václav Vacík

MA Starfighter a Václav VacíkMA Starfighter a Václav Vacík

Reserve Champion This Cats Light a Jiří Roubíček

This Cats Light a Jiří RoubíčekThis Cats Light a Jiří Roubíček

This Cats Light a Jiří RoubíčekThis Cats Light a Jiří Roubíček

NRCHA Two Rein Open

Champion Miss Boogie Tari a Tomáš Bárta

Miss Boogie Tari a Tomáš BártaMiss Boogie Tari a Tomáš Bárta

Miss Boogie Tari a Tomáš BártaMiss Boogie Tari a Tomáš Bárta

NRCHA Hackamore Open

Champion Smartest Aristocrat a Tomáš Bárta

Smartest Aristocrat a Tomáš BártaSmartest Aristocrat a Tomáš Bárta

Smartest Aristocrat a Tomáš BártaSmartest Aristocrat a Tomáš Bárta

Reserve Champion Safaris Boon a Alena Burianková

Safaris Boon a Alena BuriankováSafaris Boon a Alena Burianková

Safaris Boon a Alena BuriankováSafaris Boon a Alena Burianková

3rd place Smooth Black Cat a Ondřej Houška

Smooth Black Cat a Ondřej HouškaSmooth Black Cat a Ondřej Houška

Smooth Black Cat a Ondřej HouškaSmooth Black Cat a Ondřej Houška

Cattle Games Ranch Cutting

Champion Cozie O Dual a Kateřina Marešová

Cozie O Dual a Kateřina MarešováCozie O Dual a Kateřina Marešová

Reserve Champion Safaris Boon a Alena Burianková

Safaris Boon a Alena BuriankováSafaris Boon a Alena Burianková

Safaris Boon a Alena BuriankováSafaris Boon a Alena Burianková

3rd place Smooth Black Cat a Ondřej Houška

Smooth Black Cat a Ondřej HouškaSmooth Black Cat a Ondřej Houška

Smooth Black Cat a Ondřej HouškaSmooth Black Cat a Ondřej Houška

Cattle Games Speed Penning

Champion Smartest Lil Harry a Jiří Jankásek

Smartest Lil Harry a Jiří JankásekSmartest Lil Harry a Jiří Jankásek

Smartest Lil Harry a Jiří JankásekSmartest Lil Harry a Jiří Jankásek

Reserve Champion Falcon Breeze a Jana Svobodová

Falcon Breeze a Jana SvobodováFalcon Breeze a Jana Svobodová

Falcon Breeze a Jana SvobodováFalcon Breeze a Jana Svobodová

3rd place Ashley Silver Way a Petr Stříbrný

Ashley Silver Way a Petr StříbrnýAshley Silver Way a Petr Stříbrný

Ashley Silver Way a Petr StříbrnýAshley Silver Way a Petr Stříbrný

Cattle Games Ranch Sorting

Champions
Whiz Doc Poco Jac a Šárka Janečková
Pepto Steady Hickory a Zdeněk Janeček

Pepto Steady Hickory a Zdeněk Janeček Whiz Doc Poco Jac a Šárka Janečková

Pepto Steady Hickory a Zdeněk Janeček a Whiz Doc Poco Jac a Šárka JanečkováPepto Steady Hickory a Zdeněk Janeček a Whiz Doc Poco Jac a Šárka Janečková

Reserve Champions
Safaris Boon a Alena Burianková
Boby Freckle a Olga Žižková

Safaris Boon a Alena Burianková Boby Freckle a Olga Žižková

Boby Freckle a Olga Žižková a Safaris Boon a Alena BuriankováBoby Freckle a Olga Žižková a Safaris Boon a Alena Burianková

3rd place
Benny The Cat a Martina Malinová
SDP Back In Black a Adam Punčochář

SDP Back In Black a Adam Punčochář a Benny The Cat a Martina Malinová Benny The Cat a Martina Malinová

SDP Back In Black a Adam Punčochář a Benny The Cat a Martina MalinováSDP Back In Black a Adam Punčochář a Benny The Cat a Martina Malinová

Cattle Games Team Penning

Champions
SDP Back In Black a Adam Punčochář
Smartest Magician a Martina Malinová
Sure Enough Blue a Lukáš David

SDP Back In Black a Adam Punčochář a Smartest Magician a Martina Malinová a Sure Enough Blue a Lukáš DavidSDP Back In Black a Adam Punčochář a Smartest Magician a Martina Malinová a Sure Enough Blue a Lukáš David

SDP Back In Black a Adam Punčochář a Smartest Magician a Martina Malinová a Sure Enough Blue a Lukáš DavidSDP Back In Black a Adam Punčochář a Smartest Magician a Martina Malinová a Sure Enough Blue a Lukáš David

Reserve Champions
Ladbirthfromhollywood a Petra Čechová
Jac Hollywood Breeze a Monika Spilková
SK Roosters Secret a Lenka Svobodová

Ladbirthfromhollywood a Petra Čechová a Jac Hollywood Breeze a Monika Spilková a SK Roosters Secret a Lenka SvobodováLadbirthfromhollywood a Petra Čechová a Jac Hollywood Breeze a Monika Spilková a SK Roosters Secret a Lenka Svobodová

Ladbirthfromhollywood a Petra Čechová a Jac Hollywood Breeze a Monika Spilková a SK Roosters Secret a Lenka SvobodováLadbirthfromhollywood a Petra Čechová a Jac Hollywood Breeze a Monika Spilková a SK Roosters Secret a Lenka Svobodová

3rd place
JD Colord Cat a Michaela Janečková
Whiz Doc Poco Jac a Šárka Janečková
Pepto Steady Hickory a Zdeněk Janeček

JD Colord Cat a Michaela Janečková a Whiz Doc Poco Jac a Šárka Janečková a Pepto Steady Hickory a Zdeněk JanečekJD Colord Cat a Michaela Janečková a Whiz Doc Poco Jac a Šárka Janečková a Pepto Steady Hickory a Zdeněk Janeček

JD Colord Cat a Michaela Janečková a Whiz Doc Poco Jac a Šárka Janečková a Pepto Steady Hickory a Zdeněk JanečekJD Colord Cat a Michaela Janečková a Whiz Doc Poco Jac a Šárka Janečková a Pepto Steady Hickory a Zdeněk Janeček

Fotogalerie se všemi fotografiemi z 2.show Silverstone Western Cup

NA SHLEDANOU NA 3.SHOW, NA FINÁLE SILVERSTONE WESTERN CUP!!!

14. - 15. 10. 2017, Galloway farma Roupov. Finále bude součástí Bohemian Rhapsody Quarter Show.


Novinky

3.show SWC 2018, 2. - 3. 6. Výsledky a fotografie

3.show SWC 2018, 2. - 3. 6. Výsledky a fotografie

úterý 5. červen, 2018 / zobrazeno 1176×

3.show SWC 2018 je za námi. Moc děkujeme soutěžícím, kteří přijeli závodit a děkujeme... více

3.show SWC 2018, 2. - 3. 6. Přihlášky a informace

3.show SWC 2018, 2. - 3. 6. Přihlášky a informace

23.5. 2018 / zobrazeno 636×

SILVERSTONE WESTERN CUP 3. SHOW Datum: 2. - 3. června 2018 Místo: GALLOWAY FARMA 334 53 ROUPOV... více

2.show SWC 2018, 5. - 6. 5. zrušeno

2.show SWC 2018, 5. - 6. 5. zrušeno

13.4. 2018 / zobrazeno 1415×

2. Show SWC 5. – 6. 5. 2018 Důležité upozornění! Z důvodu podezření nového výskytu... více

1.show SWC 2018, 7. - 8. 4. Výsledky a fotografie

1.show SWC 2018, 7. - 8. 4. Výsledky a fotografie

9.4. 2018 / zobrazeno 731×

1.show SWC 2018 je za námi. Moc děkujeme soutěžícím, kteří přijeli závodit a děkujeme... více

1.show SWC 2018, 7. - 8. 4. Přihlášky a informace

1.show SWC 2018, 7. - 8. 4. Přihlášky a informace

16.3. 2018 / zobrazeno 1167×

Předběžný časový harmonogram: SOBOTA: 13.30 Usazení stáda pro Herd Work Open 14.00... více

Silverstone Western Cup 2018

Silverstone Western Cup 2018

5.1. 2018 / zobrazeno 4091×

Milí závodníci, přípravy na nadcházející závodní sezónu jsou v plném proudu a my... více

SWC 2017 poděkování a představení Champions

SWC 2017 poděkování a představení Champions

9.10. 2017 / zobrazeno 4653×

Letošní Silverstone Western Cup je za námi a my bychom tímto chtěli poděkovat všem... více

Výsledky 2.show SWC 2017, 3. června, Gallovay farma Roupov

Výsledky 2.show SWC 2017, 3. června, Gallovay farma Roupov

5.6. 2017 / zobrazeno 4794×

Přinášíme výsledky a score sheets 2.show Silverstone Western Cup. Děkujeme všem, kdo... více