Home » Výsledky » Výsledky SWC 2015

Výsledky SWC 2015

1.show CS NCHA GRASS ROOTS CUP 2015:

1.show CS NCHA GRASS ROOTS CUP 2015 Výsledky / Results download PDF

4/4 2015
1.show SILVERSTONE WESTERN CUP
NCHA OPEN
Place Horse name Rider Score CUP Scoring
1. Meradas Talking Money Jiří Jíša 74 8
2. Spooks Smokin Cat Ladislav Buriánek 73,5 7
3. Instant Lil Grinch Wolfgang Müller 73 6
3. Boogie Boon Raymond Rice 73 6
5. CD Of The Year Karel Spáčil 72,5 4
6. CD Dually Dolly Sven Oser 72 3
7. Dual Me In Sven Oser 71,5 2
8. Dual Rey TR Karel Spáčil 70,5 1
9. EG Leanin Sylvester Anton Kondela 70  
10. Peptos Stylish Lynx Diana Jíšová 69,5  
11. Bet A Rey Jay Raymond Rice 69  
12. A Genuine Boon Wolfgang Borhegyi 67  
13. SPD Back In Black Daniel Selichar 66  
14. Mister Smoking Leo Andreas Pfaffl 65  
15. DF Hollywood Cat Anton Kondela 63  
16. Sugar Jack Tari Tomas Barta 60  
16. Autumn Shy Martin Kučírek 60  
4/4 2015
1.show SILVERSTONE WESTERN CUP
NCHA NON-PRO
Place Horse name Rider Score CUP Scoring
1. CD Boss Manfred Seif 71 7
2. Smartys Hot Chic Alexandra Pfaffl 70,5 6
3. EG Leanin Sylvester Zoltan Vizi 70 5
4. CD Of The Year Kateřina spáčilová 69 4
5. Easy Bandit Dun Jozsef Nador 67 3
6. Smartwistolena Dieter Welz 66 2
7. Docs Smartin Peppy Ivana Wiererová 65,5 1
8. Tuckers Equalizer Szalontai Zoltan 65  
9. Ichin To Dance Katona Imre 64,5  
10. Pistols Little Oak Sasha Schwind 64  
11. Ima Hocus Pocus Girl Michal Popov 62  
12. Sugar Jack Tari Andrea Popp 60  
Boogie Boon Daniel Selichar 0  
4/4 2015
1.show SILVERSTONE WESTERN CUP
NCHA $15,000 LIMITED
Place Horse name Rider Score CUP Scoring
1. Autumn Shy Martin Kučírek 74 9
2. Ima Hocus Pocus Girl Michal Popov 73 8
3. Anything Like Me Karel Spáčil 72 7
4. SPD Back In Black Daniel Selichar 71,5 6
5. Dual Rey TR Karel Spáčil 71 5
6. Easy Bandit Dun Jozsef Nador 70,5 4
7. Bet A Rey Jay Raymond Rice 70 3
8. Mister Smoking Leo Andreas Pfaffl 69,5 2
9. Tymezone Ladislav Buriánek 69 1
10. Smartwistolena Dieter Welz 68,5  
11. Ichin To Dance Katona Imre 68  
12. CD Dually Dolly Sven Oser 67,5  
13. Little Nitro Sally Manfred Seif 67  
14. TB Hickorys Joshua Katona Imre 66  
15. Krupina Hope Zdenko Giertli 65  
16. Turkers Equalizer Szalontai Zoltan 64  
17. Plum Genuine Jeep Wolfgang Borhegyi 63  
18. Sweet Huntrees Mathias Walz 61,5  
19. Peptonaut Docs Tari Ulrike Glowig 61  
20. DF Hollywood Cat Anton Kondela 60  
20. Instant Lil Grinch Wolfgang Müller 60  
20. Smartys Hot Chic Alexandra Pfaffl 60  
4/4 2015
1.show SILVERSTONE WESTERN CUP
CUTTING AMATEUR
Place Horse name Rider Score CUP Scoring
1. JR Colord Crimson Jiří Roubíček 68 6
2. Pistols Little Oak Sasha Schwind 65 5
3. Docs Smartin Peppy Ivana Wiererová 64,5 4
4. EG Leanin Sylvester Zoltan Vizi 64 3
5. Easy Bandit Dun Jozsef Nador 62 2
6. TB Hickorys Joshua Katona Imre 61 1
7. Turckers Equalizer Szalontai Zoltan 0  
4/4 2015
1.show SILVERSTONE WESTERN CUP
CUTTING ROOKIE
Place Horse name Rider Score CUP Scoring
1. Pistol Little Oak Sasha Schwind 65 6
2. Easy Bandit Dun Jozsef Nador 62 5
3. TB Hickorys Joshua Katona Imre 61 4
4. Krupina Hope Zdenko Giertli 60,5 3
5. Peptonaut Doc Tari Ulrike Glowing 60 2
5. Ichin To Dance Katona imre 60 2
Tuckers Equalizer Szalontai Zoltan 0  

1.ERCHA Czech Regional show Výsledky / Results download PDF

4/4 2015
1.show SILVERSTONE WESTERN CUP
1.ERCHA Czech Regional show
WORKING COW HORSE OPEN BRIDLE
Place Horse name Rider Score CUP scoring
1. MA Starfighter Václav Vacík 140,5 ( R 64,5 – CW 76 ) 3
2. Smoking Cowboy SB Tomas Barta 138 ( R 68 – CW 70 ) 2
3. This Cats Light Ondřej Houška 0  
4/4 2015
1.show SILVERSTONE WESTERN CUP
1.ERCHA Czech Regional show
WORKING COW HORSE OPEN NON-PRO
Place Horse name Rider Score CUP Scoring
1. MA Starfighter Václav Vacík 136 ( R 64,5 – CW 71,5 ) 3
2. MV Pauleenas Delight Jiří Roubíček 63,5 ( R 63,5 – CW 0 ) 2
3. Golden Mac Diamond Walter Hatwagner 0  
4/4 2015
1.show SILVERSTONE WESTERN CUP
1.ERCHA Czech Regional show
WORKING COW HORSE NOVICE
Place Horse name Rider Score CUP Scoring
1. Smart Little Arsenic Alena Buriánková 135,5 ( R 66 – CW 69,5 ) 3
2. Gotalotta Smarts Silvie Bartošová 126 ( R 60 – CW 66 ) 2
3. Huckleberry Hobbit Theresa Zach 66 ( R 66 – CW 0 ) 1

2.show CS NCHA GRASS ROOTS CUP 2015:

Výsledky Download PDF

9.5.2015
2.show SILVERSTONE WESTERN CUP
NCHA OPEN
Place Horse name Rider Score CUP Scoring
1. CD Of The Year Spáčil Karel 74 7
2. Spooks Smokin Cat Buriánek Ladislav 73 6
3. CD Boss Hagenbeck Santino 72 5
4. Dual Me In Oser Sven 71 4
5. Peptos Stylish Lynx Jíšová Diana 70 3
6. Dual Rey TR Spáčil Karel 66 2
6. Miss Claire Cat Kondela Anton 66 2
8. Meradas Talking Money Jiří Jíša 65  
8. Sweet Huntress Walz Matthias 65  
8. EG Leanin Sylvester Kondela Anton 65  
11. CD Dually Dolly Oser Sven 64  
9.5.2015
2.show SILVERSTONE WESTERN CUP
NCHA NON-PRO
Place Horse name Rider Score CUP Scoring
1. First Smart Pep Klimčik Milan 71 7
2. Catz Pep Cox – Domnick Christina 70,5 6
3. Pistols Little Oak Schwind Sasha 70 5
3. EG Leanin Sylvester Vizi Zoltan 70 5
5. Bet A Rey Jay Selicharová Julie 67 4
6. CD Of The Year Spáčilová Kateřina 65 3
6. Boogie Boon Selichar Daniel 65 3
6. TB Hickorys Joshua Katona Imre 65 3
6. CD Boss Seif Manfred 65 3
10. Easy Bandit Dun Nádor Jozsef 64  
11. Docs Smartin Peppy Wiererová Ivana 63  
12. Tucker Equalizer Szalontai Zoltan 60  
12. Smart Blackbird Dr. Kun Peter 60  
9.5.2015
2.show SILVERSTONE WESTERN CUP
NCHA $15,000 LIMITED
Place Horse name Rider Score CUP Scoring
1. Boogie Boon Selicharová Julie 73 7
2. Miss Claire Cat Kondela Anton 72 6
3. Anything Like Me Karel Spáčil 71 5
4. CD Dually Dolly Oser Sven 70 4
5. Catz Pep Karel Spáčil 69 3
6. Easy Bandit Dun Nádor Jozsef 67 2
6. Smart Blackbird Kondela Anton 67 2
8. Tymezone Buriánek Ladislav 65  
9. Hallmarkussansue Stangl Klaus 64  
9. Tuckers Equalizer Szalontai Zoltan 64  
11. Little Nitro Sally Seif Manfred 63  
12. TB Hickorys Joshua Katona Imre 60  
13. Bet a Rey Jay Selichar Daniel 0  
9.5.2015
2.show SILVERSTONE WESTERN CUP
CUTTING AMATEUR
Place Horse name Rider Score CUP Scoring
1. EG Leanin Sylvester Vizi Zoltan 72 7
2. TB Hickorys Joshua Katona Imre 66 6
3. Docs Smartin Peppy Wiererová Ivana 65 5
4. Hallmarkussansue Stangl Klaus 64 4
4. Pistols Little Oak Schwind Sasha 64 4
6. First Smart Pep Klimčik Milan 63 2
7. JR Colord Crimson Roubíček Jiří 62 1
8. Smart Blackbird Dr. Kun Peter 60  
8. Tuckers Equalizer Szalontai Zoltan 60  
8. Easy Bandit Dun Nádor Jozsef 60  
9.5.2015
2.show SILVERSTONE WESTERN CUP
CUTTING ROOKIE
Place Horse name Rider Score CUP Scoring
1. Pistol Little Oak Sasha Schwind 71 6
2. Smart Blackbird Dr. Kun Peter 66 5
3. Bet A Rey Jay Selicharová Julie 63 4

2.ERCHA Czech Regional show:

Výsledky / Resulst download PDF

9.5.2015
2.show SILVERSTONE WESTERN CUP
2.ERCHA Czech Regional show
WORKING COW HORSE OPEN BRIDLE
Place Horse name Rider Score CUP scoring
1. MA Starfighter Vacík Václav 142 ( R 69 – CW 73 ) 3
2. This Cats Light Houška Ondřej 140,5 ( R 68,5 – CW 72 ) 2
3. Bit Guilty Houška Ondřej 136 ( R 68 – CW 68 ) 1
9.5.2015
2.show SILVERSTONE WESTERN CUP
2.ERCHA Czech Regional show
WORKING COW HORSE OPEN NON-PRO
Place Horse name Rider Score CUP Scoring
1. MA Starfighter Václav Vacík 140,5 ( R 66,5 – CW 74 ) 4
2. Indian Merry Dancer Szalontai Zoltan 66,5 ( R 66,5 – CW 0 ) 3
3. Smart Blackbird Dr. Kun Peter 66 ( R 0 – CW 66 ) 2
4. MV Pauleenas Delight Roubíček Jiří 64 ( R 0 – CW 64 ) 1
9.5.2015
1.show SILVERSTONE WESTERN CUP
1.ERCHA Czech Regional show
WORKING COW HORSE NOVICE
Place Horse name Rider Score CUP Scoring
1. Red Pep Whiz Dr. Kun Peter 134,5 ( R 70,5 – CW 64 ) 4
2. Smart Little Arsenic Alena Buriánková 125 ( R 64 – CW 61 ) 3
3. Elans Peppy Chic Dr. Kun Peter 120,5 ( R 56,5 – CW 64 ) 2
4. Gotalotta Smarts Silvie Bartošová 62 ( R 0 – CW 62 ) 1

3.show Silverstone Western Cup, Karpacz 2015:

1. 8. 2015
3.show SILVERSTONE WESTERN CUP, Karpacz, Poland
NCHA OPEN
Place Horse name Rider Score SWCup Scoring
1. Peptos Stylish Lynx Jíšová Diana 74 7
2. Boogie Boon Rice Raymond 73 6
3. Meradas Talking Money Jíša Jiří 72 5
4. High Jack Hickory Pokoj Jerzy 71 4
5. Ima Hocus Pocus Girl Popov Michal 70 3
6. Peptos Bar Kučírek Martin 69 2
7. Miss Claire Cat Kondela Anton 67 1
8. Dual Rey TR Spáčil Karel 65
9. CD Of The Year Spáčil Karel 64
10. EG Leanin Sylvester Kondela Anton 63
11. Spooks Smokin Cat Buriánek Ladislav 60
11. Autumn Shy Kučírek Martin 60
1. 8.2015
3.show SILVERSTONE WESTERN CUP, Karpacz, Poland
NCHA Non-Pro
Place Horse name Rider Score SWCup Scoring
1. First Smart Pep Milan Klimčik 71 6
2. CD Of The Year Spáčilová Kateřina 69 5
3. Spring Sprinter Medvecký Marek 68 4
4. EG Leanin Sylvester Vizi Zoltán 67 3
5. Ima Hocus Pocus Girl Popov Michal 66 2
6. Catz Pep Christina Cox-Domnick 64 1
1. 8.2015
3.show SILVERSTONE WESTERN CUP, Karpacz, Poland
NCHA $15,000 LIMITED
Place Horse name Rider Score SWCup Scoring
1. High Jack Hickory Pokoj Jerzy 71 6
2. Autumn Shy Kučírek Martin 70 5
3. DF Hollywood Cat Kondela Anton 67 4
4. Anything Like Me Spáčil Karel 65 3
5. Tymezone Buriánek Ladislav 63 2
6. Miss Claire Cat Kondela Anton 62 1
7. Catz Pep Spáčil Karel 60
1. 8.2015
3.show SILVERSTONE WESTERN CUP, Karpacz, Poland
CUTTING AMATEUR
Place Horse name Rider Score SWCup Scoring
1. Spring Sprinter Medvecký Marek 64 6
2. Catz Pep Christina Cox-Domnick 63 5
3. EG Leanin Sylvester Vizi Zoltán 0
1.8.2015
3.show SILVERSTONE WESTERN CUP
ERCHA Regional show, Karpacz, Poland
WORKING COW HORSE OPEN BRIDLE
Place Horse name Rider Score CUP scoring
1. This Cats Light Houška Ondřej 142,5 ( R 70 – CW 72,5 ) 4
2. Smoking Cowboy SB Bárta Tomáš 133 ( R 71 – CW 62 ) 3
3. Smart Blackbird Dr. Kuhn Peter 130.5 ( R 66.5 – CW 64 ) 2
4. MA Starfighter Vacík Václav 72 ( R 72 – CW 0 ) 1
1. 8. 2015
3.show SILVERSTONE WESTERN CUP
ERCHA Regional show, Karpacz, Poland
WORKING COW HORSE NON-PRO BRIDLE
Place Horse name Rider Score CUP Scoring
1. MA Starfighter Václav Vacík 140 ( R 69 – CW 71 ) 4
2. Smart Little Arsenic Alena Buriánková 135 ( R 65 – CW 70 ) 3
3. Smart Blackbird Dr. Kun Peter 131 ( R 65 – CW 66 ) 2
4. Sugars Smartest Lena Andrea Popp 124,5 ( R 62,5 – CW 62) 1
5. Dunnit Cowboy Star Cornelia Freingruber 69 ( R 69 – CW 0)
1.8.2015
3.show SILVERSTONE WESTERN CUP
ERCHA Regional show, Karpacz, Poland
WORKING COW HORSE NOVICE
Place Horse name Rider Score CUP Scoring
1. Red Pep Whiz Dr. Kun Peter 137,5 ( R 69,5 – CW 68 ) 4
2. Smart Little Arsenic Alena Buriánková 132,5 ( R 67.5 – CW 65 ) 3
3. Dunnit Cowboy Star Cornelia Freingruber 132 ( R 66 – CW 66 2
4. GF Killer Of Thunder Márová Šárka 131 ( R 69 – CW 62 1
5. QN Yellow Flower Dr. Kun Peter 126.5 ( R 66.5 – CW 60
6. Gotalotta Smarts Silvie Bartošová 63 ( R 63 – CW 0 )

Představujeme Vám celkové Grand Championy, Reserve Championy a třetí umístěné jednotlivých tříd SILVERSTONE WESTERN CUP 2015

Cutting Open

GRAND CHAMPION
Spooks Smokin Cat & Ladislav Buriánek / Meradas Talking Money & Jiří Jíša / 13 bodů

Meradas Talking Money & Jiří JíšaMeradas Talking Money & Jiří Jíša

SPOOKS SMOKIN CAT & Ladislav BuriánekSPOOKS SMOKIN CAT & Ladislav Buriánek

RESERVE CHAMPION
Karel Spáčil & CD Of The Year / Raymond Rice & Boogie Boon / 11 bodů

Boogie Boon & Raymon RiceBoogie Boon & Raymon Rice

CD Of The Year & Karel SpáčilCD Of The Year & Karel Spáčil

III.místo
Jíšová Diana & Peptos Stylish Lynx / 10 bodů

Peptos Stylish Lynx & Diana JíšováPeptos Stylish Lynx & Diana Jíšová

Cutting Non-Pro

GRAND CHAMPION
Zoltan Vizi & EG Leanin Sylvester / Milan Klimčik & First Smart Pep / 13 bodů

EG Leanin Sylvester & Zoltán ViziEG Leanin Sylvester & Zoltán Vizi

First Smart Pep & Milan KlimčikFirst Smart Pep & Milan Klimčik

RESERVE CHAMPION
Kateřina Spáčilová & CD Of The Year / 12 bodů

CD Of The Year & Kateřina SpáčilováCD Of The Year & Kateřina Spáčilová

III.místo
Manfred Seif & CD Boss / 10 bodů

$15,000 LIMITED NH

GRAND CHAMPION
Karel Spáčil & Anything Like Me / 15 bodů

Anything Like Me & Karel SpáčilAnything Like Me & Karel Spáčil

RESERVE CHAMPION
Martin Kučírek & Autumn Shy / 14 bodů

Autumn Shy & Martin KučírekAutumn Shy & Martin Kučírek

III.místo
Michal Popov & Ima Hocus Pocus Girl / 8 bodů

Ima Hocus Pocus Girl & Michal PopovIma Hocus Pocus Girl & Michal Popov

AMATEUR

GRAND CHAMPION
Zoltan Vizi & EG Leanin Sylvester / 10 bodů

EG Leanin Sylvester & Zoltán ViziEG Leanin Sylvester & Zoltán Vizi

RESERVE CHAMPION
Sasha Schwind & Pistols Little Oak / Ivana Wiererová & Docs Smartin Peppy / 9 bodů

Pistols Little Oak & Sasha SchwindPistols Little Oak & Sasha Schwind

Docs Smartin Peppy & Ivana WiererováDocs Smartin Peppy & Ivana Wiererová

III.místo
Imre Katona & TB Hickorys Joshua / Jiří Roubíček & JR Colord Crimson / 7 bodů

TB Hickorys Joshua & Imre KatonaTB Hickorys Joshua & Imre Katona

JR Colord Crimson & Jiří RoubíčekJR Colord Crimson & Jiří Roubíček

Rookie

GRAND CHAMPION
Sasha Schwind & Pistol Little Oak / 12 bodů

Pistols Little Oak & Sasha SchwindPistols Little Oak & Sasha Schwind

Pistols Little Oak & Sasha SchwindPistols Little Oak & Sasha Schwind

RESERVE CHAMPION
Dr. Peter Kun & Smart Blackbird / Jozsef Nador & Easy Bandit Dun / 5 bodů

Smart Blackbird & Dr. Peter KunSmart Blackbird & Dr. Peter Kun

Easy Bandit Dun & Jozsef NadorEasy Bandit Dun & Jozsef Nador

III.místo
Katona Balázs & TB Hickorys Joshua / Julie Selicharová & Bet A Rey Jay / 4 body

TB Hickorys Joshua & Imre KatonaTB Hickorys Joshua & Imre Katona

Bet A Rey Jay & Julie SelicharováBet A Rey Jay & Julie Selicharová

Working Cow Horse Open Bridle

GRAND CHAMPION
Václav Vacík & MA Starfighter / 7 bodů

MA Starfighter & Václav VacíkMA Starfighter & Václav Vacík

RESERVE CHAMPION
Ondřej Houška & This Cats Light / 6 bodů

This Cats Light & Ondřej HouškaThis Cats Light & Ondřej Houška

III.místo
Tomáš Bárta & Smoking Cowboy SB / 5 bodů

Smoking Cowboy SB & Tomáš BártaSmoking Cowboy SB & Tomáš Bárta

Working Cow Horse Non-Pro Bridle

GRAND CHAMPION
Václav Vacík & MA Starfighter / 11 bodů

MA Starfighter & Václav VacíkMA Starfighter & Václav Vacík

MA Starfighter & Václav VacíkMA Starfighter & Václav Vacík

RESERVE CHAMPION
Dr. Peter Kun & Smart Blackbird / 4 body

Smart Black Bird & Dr. Peter KunSmart Black Bird & Dr. Peter Kun

III.místo
Jiří Roubíček & MV Pauleenas Delight / Szalontai Zoltan & Indian Merry Dancer / Alena Buriánková & Smart Little Arsenic / 3 body

Indian Merry Dancer & Szalontai ZoltanIndian Merry Dancer & Szalontai Zoltan

Smart Little Arsenic & Alena BuriánkováSmart Little Arsenic & Alena Buriánková

Working Cow Horse Novice Horse Open

GRAND CHAMPION
Alena Buriánková & Smart Little Arsenic / 9 bodů

Smart Little Arsenic & Alena BuriánkováSmart Little Arsenic & Alena Buriánková

RESERVE CHAMPION
Dr. Peter Kun & Red Pep Whiz / 8 bodů

Red Pep Whiz & Dr.Peter KunRed Pep Whiz & Dr.Peter Kun

Red Pep Whiz & Dr.Peter KunRed Pep Whiz & Dr.Peter Kun

III.místo
Silvie Bartošová & Gotalotta Smarts / 3 body

Gotalotta Smarts & Silvie BartošováGotalotta Smarts & Silvie Bartošová

Výsledné tabulky SILVERSTONE WESTERN CUP 2015

SILVERSTONE WESTERN CUP 2015
získané body/ points received
  show
Jezdec & Kůň/ Rider & Horse 1. 2. 3. Total
Open
Ladislav Buriánek & Spooks Smokin Cat 7 6 0 13
Jiří Jíša & Meradas Talking Money 8 0 5 13
Karel Spáčil & CD Of The Year 4 7 0 11
Raymond Rice & Boogie Boon 5 0 6 11
Jíšová Diana & Peptos Stylish Lynx 0 3 7 10
Wolfgang Müller & Instant Lil Grinch 6 0 0 6
Oser Sven & Dual Me In 2 4 0 6
Santino Hagenbeck & CD Boss 0 5 0 5
Pokoj Jerzy & High Jack Hickory 0 0 4 4
Oser Sven & CD Dually Dolly 3 0 0 3
Spáčil Karel & Dual Rey TR 1 2 0 3
Popov Michal & Ima Hocus Pocus Girl 0 0 3 3
Kondela Anton & Miss Claire Cat 0 2 1 3
Kučírek Martin & Peptos Bar 0 0 2 2
Non-Pro
Zoltan Vizi & EG Leanin Sylvester 5 5 3 13
Milan Klimčik & First Smart Pep 0 7 6 13
Kateřina Spáčilová & CD Of The Year 4 3 5 12
Manfred Seif & CD Boss 7 3 0 10
Christina Cox – Domnick & Catz Pep 0 6 1 7
Alexandra Pfaffl & Smartys Hot Chic 6 0 0 6
Sascha Schwind & Pistols Little Oak 0 5 0 5
Selicharová Julie & Bet A Rey Jay 0 4 0 4
Medvecký Marek & Spring Sprinter 0 0 4 4
Katona Imre & TB Hickorys Joshua 0 3 0 3
Nádor József & Easy Bandit Dun 3 0 0 3
Popov Michal & Ima Hocus Pocus Girl 0 0 2 2
Welz Dieter & Smartwistolena 2 0 0 2
Wiererová Ivana & Docs Smartin Peppy 1 0 0 1
$15,000 LIMITED
Karel Spáčil & Anything Like Me 7 5 3 15
Martin Kučírek & Autumn Shy 9 0 5 14
Michal Popov & Ima Hocus Pocus Girl 8 0 0 8
Julie Selicharová & Boogie Boon 0 7 0 7
Anton Kondela & Miss Claire Cat 0 6 1 7
Jozsef Nador & Easy Bandit Dun 4 2 0 6
Daniel Selichar & SPD Back In Black 6 0 0 6
Pokoj Jerzy & High Jack Hickory 0 0 6 6
Karel Spáčil & Dual Rey TR 5 0 0 5
Sven Oser & CD Dually Dolly 0 4 0 4
Kondela Anton & DF Hollywood Cat 0 0 4 4
Rice Raymond & Bet A Rey Jay 3 0 0 3
Spáčil Karel & Catz Pep 0 3 0 3
Buriánek Ladislav & Tymezone 1 0 2 3
Kondela Anton & Smart Blackbird 0 2 0 2
Pfaffl Andreas & Mister Smoking Leo 2 0 0 2
Amateur
Zoltan Vizi & EG Leanin Sylvester 3 7 0 10
Sasha Schwind & Pistols Little Oak 5 4 0 9
Ivana Wiererová & Docs Smartin Peppy 4 5 0 9
Imre Katona & TB Hickorys Joshua 1 6 0 7
Jiří Roubíček & JR Colord Crimson 6 1 0 7
Medvecký Marek & Spring Sprinter 0 0 6 6
Christina Cox-Domnick & Catz Pep 0 0 5 5
Stangl Klaus & Hallmarkussansue 0 4 4
Klimčik Milan & First Smart Pep 0 2 2
Nádor József & Easy Bandit Dun 2 0 2
Rookie
Sasha Schwind & Pistol Little Oak 6 6 0 12
Dr. Kun Peter & Smart Blackbird 0 5 0 5
Jozsef Nador & Easy Bandit Dun 5 0 0 5
Katona Balázs & TB Hickorys Joshua 4 0 0 4
Selicharová & Bet A Rey Jay 0 4 0 4
Giertli Zdenko & Krupina Hope 3 0 3
Glowing Ulrike & Peptonaut Doc Tari 2 0 2
Katona Imre & Ichin To Dance 2 0 2
ERCHA Czech Regional show
získané body/points received
Jezdec & Kůň/ Rider & Horse 1.show 2.show 3.show celkem/ total
Open Bridle
Václav Vacík & MA Starfighter 3 3 1 7
Ondřej Houška & This Cats Light 0 2 4 6
Tomas Barta & Smoking Cowboy SB 2 0 3 5
Dr. Peter Kun & Smart Blackbird 0 0 2 2
Ondřej Houška & Bit Guilty 0 1 0 1
Non-Pro Bridle
Václav Vacík & MA Starfighter 3 4 4 11
Dr. Peter Kun & Smart Blackbird 0 2 2 4
Jiří Roubíček & MV Pauleenas Delight 2 1 0 3
Szalontai Zoltan & Indian Merry Dancer 0 3 0 3
Alena Buriánková & Smart Little Arsenic 0 0 3 3
Andrea Popp & Sugars Smartest Lena 0 0 1 1
Novice Open
Alena Buriánková & Smart Little Arsenic 3 3 3 9
Dr. Peter Kun & Red Pep Whiz 0 4 4 8
Silvie Bartošová & Gotalotta Smarts 2 1 0 3
Cornelia Freingruber & Dunnit Cowboy Star 0 0 2 2
Dr. Peter Kun & Elans Peppy Chic 0 2 0 2
Šárka Márová & GF Killer Of Thunder 0 0 1 1
Thereza Zach & Huckleberry Hobbit 1 0 0 1

Novinky

Informace o vyhlášení letošních celkových vítězů a předání cen

Informace o vyhlášení letošních celkových vítězů a předání cen

6.9. 2018 / zobrazeno 1658×

Vážení závodníci, i přes to, že letos místo plánovaných čtyř závodů proběhly pouze... více

Finále Silverstone Western Cup 2018 ZRUŠENO!

Finále Silverstone Western Cup 2018 ZRUŠENO!

3.8. 2018 / zobrazeno 1441×

Vážení závodníci, fanoušci a příznivci SWC, po pečlivém rozmýšlení všech okolností s... více

3.show SWC 2018, 2. - 3. 6. Výsledky a fotografie

3.show SWC 2018, 2. - 3. 6. Výsledky a fotografie

úterý 5. červen, 2018 / zobrazeno 2607×

3.show SWC 2018 je za námi. Moc děkujeme soutěžícím, kteří přijeli závodit a děkujeme... více

3.show SWC 2018, 2. - 3. 6. Přihlášky a informace

3.show SWC 2018, 2. - 3. 6. Přihlášky a informace

23.5. 2018 / zobrazeno 789×

SILVERSTONE WESTERN CUP 3. SHOW Datum: 2. - 3. června 2018 Místo: GALLOWAY FARMA 334 53 ROUPOV... více

2.show SWC 2018, 5. - 6. 5. zrušeno

2.show SWC 2018, 5. - 6. 5. zrušeno

13.4. 2018 / zobrazeno 1684×

2. Show SWC 5. – 6. 5. 2018 Důležité upozornění! Z důvodu podezření nového výskytu... více

1.show SWC 2018, 7. - 8. 4. Výsledky a fotografie

1.show SWC 2018, 7. - 8. 4. Výsledky a fotografie

9.4. 2018 / zobrazeno 924×

1.show SWC 2018 je za námi. Moc děkujeme soutěžícím, kteří přijeli závodit a děkujeme... více

1.show SWC 2018, 7. - 8. 4. Přihlášky a informace

1.show SWC 2018, 7. - 8. 4. Přihlášky a informace

16.3. 2018 / zobrazeno 1363×

Předběžný časový harmonogram: SOBOTA: 13.30 Usazení stáda pro Herd Work Open 14.00... více

Silverstone Western Cup 2018

Silverstone Western Cup 2018

5.1. 2018 / zobrazeno 4442×

Milí závodníci, přípravy na nadcházející závodní sezónu jsou v plném proudu a my... více