Home » Výsledky » Výsledky SWC 2017

Výsledky SWC 2017

30. 9. 2017
Galloway farma Roupov, 3.show SILVERSTONE WESTERN CUP 2017
ERCHA Approved
Herd Work Open All Ages
Place Horse name Rider Score SWC Scoring
1. High Jac Hickory Jerzy Pokoj 68,5 6
2. Shelby Boogie Boon Tomas Barta 68 5
3. Smartest Aristocrat Tomas Barta 67,5 4
4. Safaris Boon Alena Burianková 65,5 3
5. This Cats Light Jiří Roubíček 63,5 2
6. Smooth Black Cat Ondřej Houška 63 1
7. MA Starfighter Václav Vacík 60
Herd Work Non-Pro All Ages
Place Horse name Rider Score SWC Scoring
1. Smartest Aristocrat Ingo Linke 68,5 6
2. This Cats Light Jiří Roubíček 65 5
3. Shelby Boogie Boon Andrea Popp 63 4
4. MA Starfighter Václav Vacík 62,5 3
5. Peponita Chex Jenny Mersits 60
5. Watch My Little Babe Anja Ulber 60
Open Bridle
Place Horse name Rider Score SWC Scoring
1. MA Starfighter Václav Vacík RW 67,5 + CW 70,5 = 138 3
2. This Cats Light Jiří Roubíček RW 67 + CW 68 = 135 2
3. Boby Freckle Olga Žižková RW 65,5 + CW 68 = 133,5 1
Non-Pro Bridle
Place Horse name Rider Score SWC Scoring
1. Ma Starfighter Václav Vacík RW 66 + CW 70,5 = 136,5 4
2. This Cats Light Jiří Roubíček RW 67,5 + CW 68 = 135,5 3
3. Peponita Chex MJ Jenny Mersits RW 64,5 + CW 64,5 = 129 2
4. Watch My Little Babe Anja Ulber RW 0 + CW 66,5 = 66,5 1
Two Reins Open
Place Horse name Rider Score SWC Scoring
1. Peponita Chex MJ Jenny Mersits RW 68,5 + CW 65 = 133,5 1
Hackamore Open
Place Horse name Rider Score SWC Scoring
1. Jessica Tari Boon Jiří Roubíček RW 70,5 + CW 68 = 138,5 4
2. Smartest Aristocrat Tomas Barta RW 68 + CW 68 = 136 3
3. Safaris Boon Alena Buriankova RW 67 + CW 68 = 135 2
4. Smooth Black Cat Ondřej Houška RW 64,5 + CW 63 = 127,5 1
Novice Horse Open
Place Horse name Rider Score SWC Scoring
Novice Horse Non-Pro
Place Horse name Rider Score SWC Scoring
1. Hollywood Chex Václav Pubrdle RW 0 + CW 65,5 = 65,5 1
Novice Rider
Place Horse name Rider Score SWC Scoring
1. Smartest Aristocrat Ingo Linke RW 65 + CW 69,5 = 134,5 1
2. Hollywood Chex Václav Pubrdle RW 66 + CW 65 = 131 2
3. Watch My Little Babe Anja Ulber RW 0 + CW 65,5 = 66,5 1
1. 10. 2017
Galloway farma Roupov, 3.show SILVERSTONE WESTERN CUP 2017
Cattle Games
Ranch Cutting
Place Horse name Rider Score SWC Scoring
1. Cozie O Dual Kateřina Marešová 73 6
2. SDP Back In Black Adam Punčochář 72 5
3. Benny The Cat Adam Punčochář 71 4
4. Safaris Boon Alena Burianková 70 3
5. Sure Enough Blue Lukáš David 69 2
6. Smooth Black Cat Ondřej Houška 68 1
7. Lika Wild Thing Adéla Nováčková 67
8. Short On Pepto Josef Beránek 66
9. Wimpys Forrest Gump Petr Čtrnáctý 63
Speed Penning
Place Horse name Rider Score SWC Scoring
1. Falcon Breeze Jana Svobodová vítěz finále 6
2. Sure Enough Blue Lukáš David druhý finalista 5
3. Lika Wild Thing Adéla Nováčková nepostupující 1.nejlepší semifinal čas 38.19s 4
4. Cheyenne Jerry Adriani De Camargo nepostupující 2.nejlepší semifinal čas 46s 3
5. Olena Dream Bar Josef Čelikovský nepostupující ze základního kola
5. SDP Back In Black Adam Punčochář nepostupující ze základního kola
5. Sheila Sweet Jacs Marek Bezděk nepostupující ze základního kola
5. Kam Little Country Lenka Čelikovská nepostupující ze základního kola
Ranch Sorting
Place Horse name Rider Score SWC Scoring
1. Smartest Magician Martina Malinová 1.kolo: 5 krav-78,1s 2.kolo: 5 krav-75,7s 6
1. Sure Enough Blue Lukáš David 1.kolo: 5 krav-78,1s 2.kolo: 5 krav-75,7s 6
2. Kam Little Country Lenka Čelikovská 1.kolo: 4 krávy-82,0s 2.kolo: 2 krávy-46,9s 5
2. Olena Dream Bar Josef Čelikovský 1.kolo: 4 krávy-82,0s 2.kolo: 2 krávy-46,9s 5
3. Sheila Sweet Jacs Marek Bezděk 1.kolo: 8 krav-83,2s 2.kolo NO 4
3. Cheyenne Jerry Adriani De Camargo 1.kolo: 8 krav-83,2s 2.kolo NO 4
4. Benny The Cat Martina Malinová 1.kolo: NO 2.kolo: 7 krav –76,0s 3
4. SDP Back In Black Adam Punčochář 1.kolo: NO 2.kolo: 7 krav-76,0s 3
5. SK Roosters Secret Lenka Svobodová 1.kolo: NO 2.kolo: 6 krav-76,1s 2
5. Smoke N Ice Princess Monika Spilková 1.kolo: NO 2.kolo: 6 krav-76,1s 2
6. Wimpys Forrest Gump Petr Čtrnáctý 1.kolo: NO 2.kolo: 3 krávy-79,4s 1
6 Django Bar Surprice Tereza Kolářová 1.kolo: NO 2.kolo: 3 krávy-79,4s 1
NO Falcon Breeze Jana Svobodová 1.kolo: NO 2.kolo NO
NO Smart Dual Lenas Denisa Bursíková 1.kolo: NO 2.kolo NO
NO Ladbirthfromho­llywood Petra Čechová 1.kolo: NO 2.kolo NO
NO HV Scarlet Rose Lenka Svobodová 1.kolo: NO 2.kolo NO
NO Safaris Boon Alena Burianková 1.kolo: NO 2.kolo NO
NO Boby Freckle Olga Žižková 1.kolo: NO 2.kolo NO
Team Penning
Place Horse name Rider Score SWC Scoring
1. SDP Back In Black Adam Punčochář 1.kolo: 2 krávy-čas 58,2s 2.kolo: 2 krávy-čas 82,0s 6
1. Smartest Magician Martina Malinová 1.kolo: 2 krávy-čas 58,2s 2.kolo: 2 krávy-čas 82,0s 6
1. Sure Enough Blue Lukáš David 1.kolo: 2 krávy-čas 58,2s 2.kolo: 2 krávy-čas 82,0s 6
2. Falcon Breeze Jana Svobodová 1.kolo: 1 kráva-čas 83,8s 2.kolo: 2 krávy-čas 71,7s 5
2. HV Scarlet Rose Monika Spilková 1.kolo: 1 kráva-čas 83,8s 2.kolo: 2 krávy-čas 71,7s 5
2. Smart Dual Lenas Denisa Bursíková 1.kolo: 1 kráva-čas 83,8s 2.kolo: 2 krávy-čas 71,7s 5
3. Ladbirthfromho­llywood Petra Čechová 1.kolo: NO 2.kolo: 3 krávy-38,1s 4
3. Smoken Ice Princess Monika Spilková 1.kolo: NO 2.kolo: 3 krávy-38,1s 4
3. SK Roosters Secret Lenka Svobodová 1.kolo: NO 2.kolo: 3 krávy-38,1s 4
4. Kam Little Country Lenka Čelikovská 1.kolo: 3 krávy-čas 77,0s 2.kolo: NO 3
4. Olena Dream Bar Josef Čelikovský 1.kolo: 3 krávy-čas 77,0s 2.kolo: NO 3
4. Metamoorphosis Jitka Radošová 1.kolo: 3 krávy-čas 77,0s 2.kolo: NO 3
5. Sheila Sweet Jacs Marek Bezděk 1.kolo: 2 krávy-čas 84,9s 2.kolo NO 2
5. Lika Wild thing Adéla Nováčková 1.kolo: 2 krávy-čas 84,9s 2.kolo NO 2
5. Cheyenne Jerry Adriani De Camargo 1.kolo: 2 krávy-čas 84,9s 2.kolo NO 2
3. 6. 2017
Galloway farma Roupov, 2.show SILVERSTONE WESTERN CUP 2017
ERCHA Approved
Herd Work Open All Ages
Place Horse name Rider Score SWC Scoring
1. This Cats Light Jiří Roubíček 70 6
2. MA Starfighter Václav Vacík 67 5
3. Shelby Boogie Boon Tomas Barta 63 4
4. Smooth Black Cat Ondřej Houška 61 3
5. Smartest Aristocrat Tomas Barta 60
5. Safaris Boon Alena Burianková 60
5. Chelsea Little Bar Radek Holub 60
Herd Work Non-Pro All Ages
Place Horse name Rider Score SWC Scoring
1. Smartest Aristocrat Ingo Linke 64 6
2. MA Starfighter Václav Vacík 63 5
3. Shelby Boogie Boon Andrea Popp 60
3. This Cats Light Jiří Roubíček 60
3. Watch My Little Babe Anja Ulber 60
3. Hollywood Chex Václav Pubrdle 60
Open Bridle
Place Horse name Rider Score SWC Scoring
1. MA Starfighter Václav Vacík RW 67 + CW 73 = 140 4
2. This Cats Light Jiří Roubíček RW 69 + CW 66,5 = 139 3
3. Chelsea Little Bar Radek Holub RW 67,5 + CW 67 = 134,5 2
4. Boby Freckle Olga Žižková RW 70 + CW 63 = 133 1
Non-Pro Bridle
Place Horse name Rider Score SWC Scoring
1. Ma Starfighter Václav Vacík RW 70,5 + CW 73 = 143,5 2
2. This Cats Light Jiří Roubíček RW 67,5 + CW 64 = 131,5 1
Hackamore Open
Place Horse name Rider Score SWC Scoring
1. Safaris Boon Alena Buriankova RW 67 + CW 63 = 130 2
2. Smooth Black Cat Ondřej Houška RW 60,5 + CW 61 = 121,5 1
Novice Horse Open
Place Horse name Rider Score SWC Scoring
1. Topsail Wonder Jess Petra Mikasová RW 62 + CW 66 = 128 1
Novice Horse Non-Pro
Place Horse name Rider Score SWC Scoring
1. Hollywood Chex Václav Pubrdle RW 63,5 + CW 65 = 128,5 2
2. Watch My Little Babe Anja Ulber RW 0 + CW 0 = 0
Novice Riders
Place Horse name Rider Score SWC Scoring
1. Smartest Aristocrat Ingo Linke RW 62 + CW 70 = 132 3
2. Watch My Little Babe Anja Ulber RW 0 + CW 71 = 71 2
3. Hollywood Chex Václav Pubrdle RW 0 + CW 0 = 0
4. 6. 2017
Galloway farma Roupov, 2.show SILVERSTONE WESTERN CUP 2017
NRCHA Approved
Open Bridle
Place Horse name Rider Score
1. This Cats Light Jiří Roubíček RW 70,5 + CW 67 = 137,5
2. MA Starfighter Václav Vacík RW 68 + CW 69 = 137
3. Chelsea Little Bar Radek Holub RW 66,5 + CW 66 = 132,5
4. Miss Boogie Tari Tomas Barta RW 65,5 + CW 63 = 128,5
Non-Pro Bridle
Place Horse name Rider Score
1. Ma Starfighter Václav Vacík RW 71 + CW 71 = 142
2. This Cats Light Jiří Roubíček RW 69 + CW 65 = 134
Open Two Rein
1. Miss Boogie Tari Tomas Barta RW 64,5 + CW 68 = 132,5
Hackamore Open
Place Horse name Rider Score
1. Smartest Aristocrat Tomas Barta RW 68,5 + CW 69 = 137,5
2. Safaris Boon Alena Burianková RW 67,5 + CW 64 = 131,5
3. Smooth Black Cat Ondřej Houška RW 64,5 + CW 65,5 = 130
4. 6. 2017
Galloway farma Roupov, 2.show SILVERSTONE WESTERN CUP 2017
Cattle Games
Ranch Cutting
Place Horse name Rider Score SWC Scoring
1. Cozie O Dual Kateřina Marešová 72 6
2. Safaris Boon Alena Burianková 70,5 5
3. Smooth Black Cat Ondřej Houška 70 4
4. Wimpys Forrest Gump Petr Čtrnáctý 69,5 3
5. Whiz Doc Poco Jac Šárka Janečková 69 2
6. JD Colord Cat Michaela Janečková 66 1
7. Doc Cat Arsenic Jiří Spurný 64,5
8. Smartest Aristocrat Ingo Linke 63,5
9. Pepto Steady Hickory Zdeněk Janeček 63
9. SK Roosters Secret Lenka Svobodová 63
11. Watch My Little Babe Anja Ulber 62
12. Benny The Cat Adam Punčochář 61,5
13. SDP Back In Black Adam Punčochář 61
14. Shelby Boogie Boon Andrea Popp 60,5
15. Miss Boogie Tari Tomas Barta 60
15. Ashley Silver Way Petr Stříbrný 60
15. Sure Enough Blue Lukáš David 60
15. Double DJ Cat Miroslav Hlaváček 60
15. Smartest Lil Harry Jiří Jankásek 60
0. Boogies Catalyst Andrej Posselt 0
DQ Short On Pepto Josef Beránek DQ
Speed Penning
Place Horse name Rider Score SWC Scoring
1. Smartest Lil Harry Jiří Jankásek vítěz finále 6
2. Falcon Breeze Jana Svobodová druhý finalista 5
3. Ashley Silver Way Petr Stříbrný nepostupující 1.nejlepší semifinal čas 17.5s 4
4. SDP Back In Black Adam Punčochář nepostupující 2.nejlepší semifinal čas 20.7s 3
5. Sure Enough Blue Lukáš David nepostupující 1.nejlepší čtvrtfinal čas 15,3s
6. JD Colord Cat Michaela Janečková nepostupující 2.nejlepší čtvrtfinal čas 37,8s
7. Sheila Sweet Jack Marek Bezděk nepostupující 3.nejlepší čtvrtfinal čas 44,1s
8. Doc Cat Arsenic Jiří Spurný nepostupující ze základního kola
8. Clarkaloosa Doc Lenka Škandová nepostupující ze základního kola
8. Jac Hollywood Breeze Monika Spilková nepostupující ze základního kola
8. Smartest Magician Martina Malinová nepostupující ze základního kola
8. Benny The Cat Adam Punčochář nepostupující ze základního kola
8. Smart Dual Lenas Denisa Bursíková nepostupující ze základního kola
8. Wimpys Forrest Gump Petr Čtrnáctý nepostupující ze základního kola
Ranch Sorting
Place Horse name Rider Score SWC Scoring
1. Whiz Doc Poco Jac Šárka Janečková 1. kolo: 7 krav-82,5s 2.kolo: 6 krav-86.1s 6
1. Pepto Steady Hickory Zdeněk Janeček 1. kolo: 7 krav-82,5s 2.kolo: 6 krav-86.1s 6
2. Safaris Boon Alena Burianková 1. kolo: 4 krávy-73,7s 2.kolo: 7 krav-84.5s 5
2. Boby Freckle Olga Žižková 1. kolo: 4 krávy-73,7s 2.kolo: 7 krav-84.5s 5
3. Benny The Cat Martina Malinová 1.kolo: 7 krav-80.1s 2.kolo: 4 krávy-84,9 4
3. SDP Back In Black Adam Punčochář 1.kolo: 7 krav-80.1s 2.kolo: 4 krávy-84,9 4
4. SK Roosters Secret Lenka Svobodová 1.kolo: 3 krávy-74,6s 2.kolo: 5 krav-87,7s 3
4. Jac Hollywood Breeze Monika Spilková 1.kolo: 3 krávy-74,6s 2.kolo: 5 krav-87,7s 3
5. Ladbirthfromho­llywood Petra Čechová 1.kolo: 5 krav-57.9s 2.kolo: 2 krávy-78,4s 2
5. HV Scarlet Rose Lenka Svobodová 1.kolo: 5 krav-57.9s 2.kolo: 2 krávy-78,4s 2
6. Ashley Silver Way Petr Stříbrný 1.kolo: 3 krávy-73,3s 2.kolo: 4 krávy-88,3s 1
6. Miss Dual Style Štěpánka Stříbrná 1.kolo: 3 krávy-73,3s 2.kolo: 4 krávy-88,3s 1
7. Smartest Magician Martina Malinová 1.kolo: 3 krávy-67s 2.kolo: 3 krávy-85,4s
7. Sure Enough Blue Lukáš David 1.kolo: 3 krávy-67s 2.kolo: 3 krávy-85,4s
8. Double DJ Cat Miroslav Hlaváček 1.kolo: NO 2.kolo: 5 krav-89,6s
8. Smartest Lil Harry Jiří Jankásek 1.kolo: NO 2.kolo: 5 krav-89,6s
9. Falcon Breeze Jana Svobodová 1.kolo: NO 2.kolo: 4 krávy-82.5s
9. Smart Dual Lenas Denisa Bursíková 1.kolo: NO 2.kolo: 4 krávy-82.5s
10. Clarkaloosa Doc Lenka Škandová 1.kolo: NO 2.kolo: 2 krávy-74,6
10. Doc Cat Arsenic Jiří Spurný 1.kolo: NO 2.kolo: 2 krávy-74,6
NO Sheila Sweet Jacs Marek Bezděk 1.kolo: NO 2.kolo: NO
NO GF Earthquake Jack Václav Vacík 1.kolo: NO 2.kolo: NO
Team Penning
Place Horse name Rider Score SWC Scoring
1. SDP Back In Black Adam Punčochář 1.kolo: 2 krávy čas 61.3s 2.kolo: 3 krávy čas 58,8s 6
1. Smartest Magician Martina Malinová 1.kolo: 2 krávy čas 61.3s 2.kolo: 3 krávy čas 58,8s 6
1. Sure Enough Blue Lukáš David 1.kolo: 2 krávy čas 61.3s 2.kolo: 3 krávy čas 58,8s 6
2. Ladbirthfromho­llywood Petra Čechová 1.kolo: 2 krávy čas 82.2s 2.kolo: 3 krávy čas 53.4s 5
2. Jac Hollywood Breeze Monika Spilková 1.kolo: 2 krávy čas 82.2s 2.kolo: 3 krávy čas 53.4s 5
2. SK Roosters Secret Lenka Svobodová 1.kolo: 2 krávy čas 82.2s 2.kolo: 3 krávy čas 53.4s 5
3. JD Colord Cat Michaela Janečková 1.kolo: 2 krávy-87,2s 2.kolo: 3 krávy-78,6s 4
3. Whiz Doc Poco Jac Šárka Janečková 1.kolo: 2 krávy-87,2s 2.kolo: 3 krávy-78,6s 4
3. Pepto Steady Hickory Zdeněk Janeček 1.kolo: 2 krávy-87,2s 2.kolo: 3 krávy-78,6s 4
4. Falcon Breeze Jana Svobodová 1.kolo: 2 krávy čas 67,6s 2.kolo: 2 krávy čas 61,4s 3
4. HV Scarlet Rose Monika Spilková 1.kolo: 2 krávy čas 67,6s 2.kolo: 2 krávy čas 61,4s 3
4. Smart Dual Lenas Denisa Bursíková 1.kolo: 2 krávy čas 67,6s 2.kolo: 2 krávy čas 61,4s 3
5. Benny The Cat Adam Punčochář 1.kolo: NO 2.kolo: 3 krávy čas 59,7s 2
5. Double DJ Cat Miroslav Hlaváček 1.kolo: NO 2.kolo: 3 krávy čas 59,7s 2
5. Smartest Lil Harry Jiří Jankásek 1.kolo: NO 2.kolo: 3 krávy čas 59,7s 2
6. Ashley Silver Way Petr Stříbrný 1.kolo: NO 2.kolo: 3 krávy čas 75,2s 1
6. Miss Dual Style Štěpánka Stříbrná 1.kolo: NO 2.kolo: 3 krávy čas 75,2s 1
6. Boogies Katalyst Andrej Posselt 1.kolo: NO 2.kolo: 3 krávy čas 75,2s 1
NO. Boby Freckle Olga Žižková 1.kolo: NO 2.kolo: NO
NO. Doc Cat Arsenic Jiří Spurný 1.kolo: NO 2.kolo: NO
NO. Hollywood Chex Václav Pubrdle 1.kolo: NO 2.kolo: NO

23. 4. 2017
Galloway farma Roupov, 1.show SILVERSTONE WESTERN CUP 2017
ERCHA Approved
Herd Work Open All Ages
Place Horse name Rider Score SWC Scoring
1. Smartest Aristocrat Tomas Barta 70 6
2. MA Starfighter Václav Vacík 69 5
2. Chelsea Little Bar Radek Holub 69 5
4. Safaris Boon Alena Burianková 68,5 3
5. Sugars Smartest Lena Tomas Barta 68 2
6. Miss Boogie Tari Tomas Barta 67 1
7. Smooth Black Cat Ondřej Houška 63
8. This Cats Light Jiří Roubíček 61
Herd Work Non-Pro All Ages
Place Horse name Rider Score SWC Scoring
1. Sugars Smartest Lena Andrea Popp 67 3
2. MA Starfighter Václav Vacík 63 2
3. Linas Little Lady Václav Pubrdle 60 1
Open Bridle
Place Horse name Rider Score SWC Scoring
1. Sugars Smartest Lena Tomas Barta RW 69,5 + CW 73 = 142,5 6
2. This Cats Light Jiří Roubíček RW 69,5 + CW 69,5 = 139 5
3. MA Starfighter Václav Vacík RW 66,5 + CW 71,5 = 138 4
4. Boby Freckle Olga Žižková RW 68 + CW 65,5 = 133,5 3
5. Chelsea Little Bar Radek Holub RW 63 + CW 67 = 130 2
6. Hot Tec Dream Tomas Barta 0
Non-Pro Bridle
Place Horse name Rider Score SWC Scoring
1. Ma Starfighter Václav Vacík RW 71,5 + CW73 = 144,5 3
2. This Cats Light Jiří Roubíček RW 69 + CW 64,5 = 133,5 2
3. Sugars Smartest Lena Andrea Popp RW 68,5 + CW 60 = 128,5 1
Two Reins Open
Place Horse name Rider Score SWC Scoring
1. Whiz N Chex To Cash Tomas Barta RW 71 + CW 60 = 131 2
2. Peponita Chex MJ Jenny Mersits 0
Hackamore Open
Place Horse name Rider Score SWC Scoring
1. Safaris Boon Alena Buriankova RW 65 + CW 68 =133 2
2. Smooth Black Cat Ondřej Houška RW 66,5 + CW 59,5 =126 1
Novice Horse Open
Place Horse name Rider Score SWC Scoring
1. Miss Boogie Tari Tomas Barta RW 66,5 + CW 72 = 138,5 4
2. Smartest Aristocrat Tomas Barta RW 68,5 + CW 67 = 135,5 3
3. Topsail Wonder Jess Petra Mikasová RW 62 + CW 62 = 124 2
4. Whiz N Chex To Chash Tomas Barta RW 71 + CW 0 = 71 1
Novice Horse Non-Pro
Place Horse name Rider Score SWC Scoring
1. Hollywood Chex Václav Pubrdle RW 51,5 + CW 60 = 111,5 3
2. Hot Tec Dream Birgit Löecker RW 61,5 + CW 0 = 61,5 2
3. Peponita Chex MJ Jenny Mersits RW 0 + CW 60 = 60 1
Novice Riders
Place Horse name Rider Score SWC Scoring
1. Smartest Aristocrat Ingo Linke RW 71 + CW 65 = 136 1
23. 4. 2017
Galloway farma Roupov, 1.show SILVERSTONE WESTERN CUP 2017
Cattle Games
Ranch Cutting
Place Horse name Rider Score SWC Scoring
1. SDP Back In Black Adam Punčochář 68 6
2. Safaris Boon Alena Burianková 64 5
2. Sure Enough Blue Lukáš David 64 5
4. Double DJ Cat Miroslav Hlaváček 63 3
5. Benny The Cat Adam Punčochář 62 2
6. Master Jester Jiří Spurný 61 1
6. Hollywood Chex Václav Pubrdle 61 1
8. GF Earthquake Jack Klára Veselá 60
8. Smartest Lil Harry Jiří Jankásek 60
8. Dual N Pepto Diana Jíšová 60
8. GF Maggie Smart Václav Vacík 60
8. Doc Cat Arsenic Kryštof Spurný 60
Team Penning
Place Horse name Rider Score SWC Scoring
1. Ladbirthfromho­llywood Petra Čechová 1.kolo: 2 krávy čas 85.3s 2.kolo: 2 krávy čas 56.8s 6
1. Smoke N Ice Princess Monika Spilková 1.kolo: 2 krávy čas 85.3s 2.kolo: 2 krávy čas 56.8s 6
1. SK Roosters Secret Lenka Svobodová 1.kolo: 2 krávy čas 85.3s 2.kolo: 2 krávy čas 56.8s 6
2. Falcon Breeze Jana Svobodová 1.kolo: 1 kráva čas 61.8s 2.kolo: 2 krávy čas 53.7s 5
2. Jac Hollywood Breeze Monika Spilková 1.kolo: 1 kráva čas 61.8s 2.kolo: 2 krávy čas 53.7s 5
2. Smart Dual Lenas Denisa Bursíková 1.kolo: 1 kráva čas 61.8s 2.kolo: 2 krávy čas 53.7s 5
3. Master Jester Kryštof Spurný 1.kolo: 2.krávy čas 57.8s 2.kolo: 1.kráva čas 80.6s 4
3. Doc Cat Arsenic Jiří Spurný 1.kolo: 2.krávy čas 57.8s 2.kolo: 1.kráva čas 80.6s 4
3. Hollywood Chex Václav Pubrdle 1.kolo: 2.krávy čas 57.8s 2.kolo: 1.kráva čas 80.6s 4
4. SDP Back In Black Adam Punčochář 1.kolo: 2 krávy čas 63.8s 2.kolo: 0 krav čas 90s 3
4. Smartest Magician Martina Malinová 1.kolo: 2 krávy čas 63.8s 2.kolo: 0 krav čas 90s 3
4. Sure Enough Blue Lukáš David 1.kolo: 2 krávy čas 63.8s 2.kolo: 0 krav čas 90s 3
5. Benny The Cat Adam Punčochář 1.kolo: NO 2.kolo: 3 krávy čas 40s 2
5. Double DJ Cat Miroslav Hlaváček 1.kolo: NO 2.kolo: 3 krávy čas 40s 2
5. Smartest Lil Harry Jiří Jankásek 1.kolo: NO 2.kolo: 3 krávy čas 40s 2
6. GF Earthquake Jack Klára Veselá 1.kolo:0 krav čas 90s 2.kolo: 0 krav čas 90s 1
6. GF Maggie Smart Václav Vacík 1.kolo:0 krav čas 90s 2.kolo: 0 krav čas 90s 1
6. Sheila Sweet Jacs Marek Bezděk 1.kolo:0 krav čas 90s 2.kolo: 0 krav čas 90s 1
 
Ranch Sorting
Place Horse name Rider Score SWC Scoring
1. Safaris Boon Alena Burianková 1. kolo: 5 krav-87.3s 2.kolo: 4 krávy-83.4s 6
1. Boby Freckle Olga Žižková 1. kolo: 5 krav-87.3s 2.kolo: 4 krávy-83.4s 6
2. Smoke N Ice Princess Monika Spilková 1.kolo: 1kráva-21.3s 2.kolo:3 krávy-47.2s 5
2. SK Roosters Secret Lenka Svobodová 1.kolo: 1kráva-21.3s 2.kolo:3 krávy-47.2s 5
3. Falcon Breeze Jana Svobodová 1.kolo: 1 kráva-70.6s 2.kolo: 2 krávy-80.8s 4
3. Smart Dual Lenas Denisa Bursíková 1.kolo: 1 kráva-70.6s 2.kolo: 2 krávy-80.8s 4
4. Linas Little Lady Gabriela Hicklová 1.kolo: 1 kráva-53.6s 2.kolo: 0 krav-90s 3
4. Hollywood Chex Václav Pubrdle 1.kolo: 1 kráva-53.6s 2.kolo: 0 krav-90s 3
5. GF Earthquake Jack Klára Veselá 1.kolo: NO 2.kolo: 4 krávy-81.8s 2
5. GF Maggie Smart Václav Vacík 1.kolo: NO 2.kolo: 4 krávy-81.8s 2
6. Master Jester Kryštof Spurný 1.kolo: NO 2.kolo: 4 krávy-82.1s 1
6. Doc Cat Arsenic Jiří Spurný 1.kolo: NO 2.kolo: 4 krávy-82.1s 1
7. Benny The Cat Martina Malinová 1.kolo: 3 krávy-85.5s 2.kolo: NO
7. SDP Back In Black Adam Punčochář 1.kolo: 3 krávy-85.5s 2.kolo: NO
8. Smartest Magician Martina Malinová 1.kolo: NO 2.kolo: 3 krávy-88.3s
8. Sure Enough Blue Lukáš David 1.kolo: NO 2.kolo: 3 krávy-88.3s
9. Ladbirthfromho­llywood Petra Čechová 1.kolo: 2 krávy-57.8s 2.kolo: NO
9. Jac Hollywood Breeze Lenka Svobodová 1.kolo: 2 krávy-57.8s 2.kolo: NO
0 Double DJ Cat Miroslav Hlaváček 1.kolo: NO 2.kolo: NO
0 Smartest Lil Harry Jiří Jankásek 1.kolo: NO 2.kolo: NO
 
Speed Penning
Place Horse name Rider Score SWC Scoring
1. SDP Back In Black Adam Punčochář vítěz finále 6
2. Sure Enough Blue Lukáš David druhý finalista 5
3. Benny The Cat Adam Punčochář nepostupující 1.nejlepší semifinal čas 15.1s 4
4. Master Jester Kryštof Spurný nepostupující 2.nejlepší semifinal čas 20.2s 3
5. Falcon Breeze Jana Svobodová nepostupující 1.nejlepší čtvrtfinal čas 22.5s
6. Smartest Lil Harry Jiří Jankásek nepostupující 2.nejlepší čtvrtfinal čas 48s
7. Jac Hollywood Breeze Monika Spilková nepostupující 3.nejlepší čtvrtfinal čas 59.6s
8. GF Earthquake Jack Klára Veselá nepostupující ze základního kola
8. GF Maggie Smart Václav Vacík nepostupující ze základního kola
8. Doc Cat Arsenic Jiří Spurný nepostupující ze základního kola
8. Sheila Sweet Jacs Marek Bezděk nepostupující ze základního kola
8. Smartest Magician Martina Malinová nepostupující ze základního kola
8. Double DJ Cat Miroslav Hlaváček nepostupující ze základního kola
8. Smart Dual Lenas Denisa Bursíková nepostupující ze základního kola

Novinky

2.show SWC 2018, 5. - 6. 5. Přihlášky a informace

2.show SWC 2018, 5. - 6. 5. Přihlášky a informace

13.4. 2018 / zobrazeno 326×

2. Show SWC 5. – 6. 5. 2018 Uzávěrka přihlášek je 1. 5 2018 Přihlášky zasílejte VČAS... více

1.show SWC 2018, 7. - 8. 4. Výsledky a fotografie

1.show SWC 2018, 7. - 8. 4. Výsledky a fotografie

9.4. 2018 / zobrazeno 484×

1.show SWC 2018 je za námi. Moc děkujeme soutěžícím, kteří přijeli závodit a děkujeme... více

1.show SWC 2018, 7. - 8. 4. Přihlášky a informace

1.show SWC 2018, 7. - 8. 4. Přihlášky a informace

16.3. 2018 / zobrazeno 999×

Předběžný časový harmonogram: SOBOTA: 13.30 Usazení stáda pro Herd Work Open 14.00... více

Silverstone Western Cup 2018

Silverstone Western Cup 2018

5.1. 2018 / zobrazeno 3843×

Milí závodníci, přípravy na nadcházející závodní sezónu jsou v plném proudu a my... více

SWC 2017 poděkování a představení Champions

SWC 2017 poděkování a představení Champions

9.10. 2017 / zobrazeno 4381×

Letošní Silverstone Western Cup je za námi a my bychom tímto chtěli poděkovat všem... více

Výsledky 2.show SWC 2017, 3. června, Gallovay farma Roupov

Výsledky 2.show SWC 2017, 3. června, Gallovay farma Roupov

5.6. 2017 / zobrazeno 4568×

Přinášíme výsledky a score sheets 2.show Silverstone Western Cup. Děkujeme všem, kdo... více

Výsledky 1.show SWC 2017 23.dubna, Galloway farma Roupov

Výsledky 1.show SWC 2017 23.dubna, Galloway farma Roupov

26.4. 2017 / zobrazeno 2092×

Nedělní závody proběhly ke spokojenosti nás všech. Počasí se nakonec umoudřilo a všichni... více

Champions Czech regional ERCHA show 2016

Champions Czech regional ERCHA show 2016

22.2. 2017 / zobrazeno 1542×

ERCHA Champions pro Czech Region, který zahrnuje ČR, SK, HU a AUT. Champions Czech regional ERCHA... více