Home » SWC Bodování » Bodování 2017

Bodování 2017

ERCHA, Cattle Games classes – SWC 2017
SYSTÉM BODOVÁNÍ / SCORING SYSTEM Umístění / Place
  1st 2nd 3rd 4th 5th 6th 7th-up
Počet startů v jedné třídě / Number of starts in class Bodování / Points
1 1
2 2 1
3 3 2 1
4 4 3 2 1
5 5 4 3 2 1
6-up 6 5 4 3 2 1
Za získané score 0 nebo diskvalifikaci ve všech ERCHA Working Cow Horse třídách se body nepřidělují / With the score 0 or disqualification in all ERCHA Working Cow Horse classes there are no points received.
Za získané score 0 nebo diskvalifikaci v Cattle Games třídách se body nepřidělují / With the score 0 or disqualification in all Cattle Games classes there are no points received.
Za získané score 60 nebo diskvalifikaci ve třídě Herd Work, Ranch Cutting se body nepřidělují / With the score 60 or disqualification in Herd Work, Ranch Cutting class there are no points received.
ERCHA Working Cow Horse High Point Champion (dvojice jezdec a kůň) určí součet získaných bodů ze všech Working Cow Horse tříd, kterých se dvojice v průběhu celého cupu zúčastní / ERCHA Working Cow Horse High Point Champion will go to that rider and his horse, who will obtain the highest number of points from all Working Cow Horse classes during the whole cup.
Cattle Games High Point Champion (dvojice jezdec a kůň) určí součet získaných bodů ze všech Cattle Games tříd, kterých se dvojice v průběhu celého cupu zúčastní / Cattle Games High Point Champion will go to that rider and his horse, who will obtain the highest number of points from all Cattle Games classes during the whole cup.
V případě shody součtu bodů vítězí ten jezdec a kůň, který se umístil výše v 3. finálové show / In case of equality of points wins that rider and his horse, who scored higher in the third final show.
SILVERSTONE WESTERN CUP 2017
ERCHA Working Cow Horse Classes
získané body/ points received
Open Bridle show
place horse rider 1. 2. 3. Total
1. MA Starfighter Václav Vacík 4 4 3 11
2. This Cats Light Jiří Roubíček 5 3 2 10
3. Sugars Smartest Lena Tomas Barta 6 6
4. Boby Freckle Olga Žižková 3 1 1 5
5. Chelsea Little Bar Radek Holub 2 2 4
Non-Pro Bridle show
place horse rider 1. 2. 3. Total
1. Ma Starfighter Václav Vacík 3 2 4 9
2. This Cats Light Jiří Roubíček 2 1 3 6
3. Peponita Chex MJ Jenny Mersits 2 2
4. Watch My Little Babe Anja Ulver 1 1
4. Sugars Smartest Lena Andrea Popp 1 1
Two Reins Open show
place horse rider 1. 2. 3. Total
1. Whiz N Chex To Cash Tomas Barta 2 2
2. Peponita Chex MJ Jenny Mersits 1 1
Hackamore Open show
place horse rider 1. 2. 3. Total
1. Safaris Boon Alena Burianková 2 2 2 6
2. Jessica Tari Boon Jiří Roubíček 4 4
3. Smartest Aristocrat Tomas Barta 3 3
4. Smooth Black Cat Ondřej Houška 1 1 1 3
Novice Open show
place horse rider 1. 2. 3. Total
1. Miss Boogie Tari Tomas Barta 4 4
2. Topsail Wonder Jess Petra Mikasová 2 1 3
3. Smartest Aristocrat Tomas Barta 3 3
4. Whiz N Chex To Chash Tomas Barta 1 1
Novice Non-Pro show
place horse rider 1. 2. 3. Total
1. Hollywood Chex Václav Pubrdle 3 2 1 6
2. Hot Tec Dream Birgit Löecker 2 2
3. Peponita Chex MJ Jenny Mersits 1 1
Herd Work All Ages Open show
place horse rider 1. 2. 3. Total
1. Smartest Aristocrat Tomas Barta 6 4 10
2. MA Starfighter Václav Vacík 5 5 10
3. Shelby Boogie Boon Tomas Barta 4 5 9
4. This Cats Light Jiří Roubíček 6 2 8
5. Safaris Boon Alena Burianková 3 3 6
5. High Jack Hickory Jerzy Pokoj 6 6
6. Chelsea Little Bar Radek Holub 5 5
7. Smooth Black Cat Ondřej Houška 3 1 4
8. Sugars Smartest Lena Tomas Barta 2 2
9. Miss Boogie Tari Tomas Barta 1 1
Herd Work All Ages Non-Pro show
place horse rider 1. 2. 3. Total
1. Smartest Aristocrat Ingo Linke 6 6 12
2. MA Starfighter Václav Vacík 2 5 3 10
3. This Cats Light Jiří Roubíček 5 5
4. Shelby Boogie Boon Andrea Popp 4 4
5. Sugars Smartest Lena Andrea Popp 3 3
6. Linas Little Lady Václav Pubrdle 1 1
Novice Riders show
place horse rider 1. 2. 3. Total
1. Smartest Aristocrat Ingo Linke 1 3 3 7
2. Watch My Little Babe Anja Ulber 2 1 3
3. Hollywood Chex Václav pubrdle 2 2
Working Cow Horse High Point Champion show
Place Horse Rider 1. 2. 3. Total
1. MA Starfighter Václav Vacík 14 16 10 40
2. This Cats Light Jiří Roubíček 7 10 12 29
3. Smartest Aristocrat Ingo Linke 1 9 9 19
4. Smartest Aristocrat Tomas Barta 9 7 16
5. Safaris Boon Alena Burianková 5 2 5 12
6. Chelsea Little Bar Radek Holub 7 2 9
6. Shelby Boogie Boon Tomas Barta 4 5 9
7. Sugars Smartest Lena Tomas Barta 8 8
7. Hollywood Chex Václav Pubrdle 3 2 3 8
8. Smooth Black Cat Ondřej Houška 1 4 2 7
9. Miss Boogie Tari Tomas Barta 5 5
9. Boby Freckle Olga Žižková 3 1 1 5
10. Sugars Smartest Lena Andrea Popp 4 4
10. Watch My Little Babe Anja Ulber 2 2 4
10. Peponita Chex MJ Jenny Mersits 1 3 4
10. Shelby Boogie Boon Andrea Popp 4 4
10. Jessica Tari Boon Jiří Roubíček 4 4
11. Whiz N Chex To Cash Tomas Barta 3 3
11. Topsail Wonder Jess Petra Mikasová 2 1 3
12. Hot Tec Dream Birgit Löecker 2 2
13. Linas Little Lady Václav Pubrdle 1 1
SILVERSTONE WESTERN CUP 2017
Cattle Games Classes
získané body/ points received
Ranch Cutting show
place horse rider 1. 2. 3. Total
1. Safaris Boon Alena Burianková 5 5 3 13
2. Cozie O Dual Kateřina Marešová 6 6 12
3. SDP Back In Black Adam Punčochář 6 5 11
4. Sure Enough Blue Lukáš David 5 2 7
5. Benny The Cat Adam Punčochář 2 4 6
6. Smooth Black Cat Ondřej Houška 4 1 5
7. Double DJ Cat Miroslav Hlaváček 3 3
7. Wimpys Forrest Gump Petr Čtrnáctý 3 3
8. Whiz Doc Poco Jac Šárka Janečková 2 2
9. Master Jester Jiří Spurný 1 1
9. Hollywood Chex Václav Pubrdle 1 1
9. JD Colord Cat Michaela Janečková 1 1
Team Penning show
place horse rider 1. 2. 3. Total
1. SDP Back In Black Adam Punčochář 3 6 6 15
1. Smartest Magician Martina Malinová 3 6 6 15
1. Sure Enough Blue Lukáš David 3 6 6 15
2. Ladbirthfromho­llywood Petra Čechová 6 5 4 15
2. Smoke N Ice Princess/Jac Hollywood Breeze Monika Spilková 6 5 4 15
2. SK Roosters Secret Lenka Svobodová 6 5 4 15
3. Falcon Breeze Jana Svobodová 5 3 5 13
3. Jac Hollywood Breeze/HV Scarlet Rose Monika Spilková 5 3 5 13
3. Smart Dual Lenas Denisa Bursíková 5 3 5 13
4. Master Jester Kryštof Spurný 4 4
4. Doc Cat Arsenic Jiří Spurný 4 4
4. Hollywood Chex Václav Pubrdle 4 4
4. JD Colord Cat Michaela Janečková 4 4
4. Whiz Doc Poco Jac Šárka Janečková 4 4
4. Pepto Steady Hickory Zdeněk Janeček 4 4
5. Kam Little Country Lenka Čelikovská 3 3
5. Olena Dream Bar Josef Čelikovský 3 3
5. Metamoorphosis Jitka Radošová 3 3
6. Benny The Cat Adam Punčochář 2 2 2
6. Double DJ Cat Miroslav Hlaváček 2 2 2
6. Smartest Lil Harry Jiří Jankásek 2 2 2
6. Sheila Sweet Jess Marek Bezděk 2 2
6. Lika Wild Thing Adéla Nováčková 2 2
6. Cheyenne Jerry Adriani De Camargo 2 2
7. GF Maggie Smart Václav Vacík 1 1
7. GF Earthquake Jack Klára Veselá 1 1
7. Sheila Sweet Jacs Marek Bezděk 1 1
7. Ashley Silver Way Petr Stříbrný 1 1
7. Miss Dual Style Štěpánka Stříbrná 1 1
7. Boogies Katalyst Andrej Posselt 1 1
Ranch Sorting show
place horse rider 1. 2. 3. Total
1. Safaris Boon Alena Burianková 6 5 11
1. Boby Freckle Olga Žižková 6 5 11
2. Smoke N Ice Princess/Jac Hollywood Breeze Monika Spilková 5 3 2 10
2. SK Roosters Secret Lenka Svobodová 5 3 2 10
3. Benny The Cat Martina Malinová 4 3 7
3. SDP Back In Black Adam Punčochář 4 3 7
4. Whiz Doc Poco Jac Šárka Janečková 6 6
4. Pepto Steady Hickory Zdeněk Janeček 6 6
4. Smartest Magician Martina Malinová 6 6
4. Sure Enough Blue Lukáš David 6 6
5. Kam Little Country Lenka Čelikovská 5 5
5. Olena Dream Bar Josef Čelikovský 5 5
6. Falcon Breeze Jana Svobodová 4 4
6. Smart Dual Lenas Denisa Bursíková 4 4
6. Sheila Sweet Jacs Marek Bezděk 4 4
6. Cheyenne Jerry Adriani De Camargo 4 4
7. Linas Little Lady Gabriela Hicklová 3 3
7. Hollywood Chex Václav Pubrdle 3 3
8. GF Maggie Smart Václav Vacík 2 2
8. GF Earthquake Jack Klára Veselá 2 2
8. Ladbirthfromho­llywood Petra Čechová 2 2
8. HV Scarlet Rose Lenka Svobodová 2 2
9. Master Jester Kryštof Spurný 1 1
9. Doc Cat Arsenic Jiří Spurný 1 1
9. Ashley Silver Way Petr Stříbrný 1 1
9. Miss Dual Style Štěpánka Stříbrná 1 1
9. Wimpys Forrest Gump Petr Čtrnáctý 1 1
9. Django Bar Surprice Tereza Kolářová 1 1
Speed Penning show
place horse rider 1. 2. 3. Total
1. Falcon Breeze Jana Svobodová 5 6 11
2. Sure Enough Blue Lukáš David 5 5 10
3. SDP Back In Black Adam Punčochář 6 3 9
4. Smartest Lil Harry Jiří Jankásek 6 6
5. Benny The Cat Adam Punčochář 4 4
5. Ashley Silver Way Petr Stříbrný 4 4
5. Lika Wild Thing Adéla Nováčková 4 4
6. Master Jester Kryštof Spurný 3 3
6. Cheyenne Jerry Adriani De Camargo 3 3
Cattle Games High Point Champion show
Place Horse Rider 1. 2. 3. Total
1. SDP Back In Black Adam Punčochář 15 13 14 42
2. Sure Enough Blue Lukáš David 13 6 19 38
3. Falcon Breeze Jana Svobodová 9 8 11 28
4. SK Roosters Secret Lenka Svobodová 11 8 6 25
5. Safaris Boon Alena Burianková 11 10 3 24
6. Smartest Magician Martina Malinová 3 6 12 21
7. Ladbirthfromho­llywood Petra Čechová 6 7 4 17
7. Smart Dual Lenas Denisa Bursíková 9 3 5 17
7. Smoke N Ice Princess Monika Spilková 11 6 17
8. Benny The Cat Adam Punčochář 8 2 4 14
9. Jac Hollywood Breeze Monika Spilková 5 8 13
10. Vhiz Doc Poco Jac Šárka Janečková 12 12
10. Cozie O Dual Kateřina Marešová 6 6 12
11. Boby Freckle Olga Žižková 6 5 11
12. Pepto Steady Hickory Zdeněk Janeček 10 10
12. Smartest Lil Harry Jiří Jankásek 2 8 10
13. Cheyenne Jerry Adriani De Camargo 9 9
14. Hollywood Chex Václav Pubrdle 8 8
14. Master Jester Kryštof Spurný 8 8
14. Kam Little Country Lenka Čelikovská 8 8
14. Olena Dream Bar Josef Čelikovský 8 8
15. Double DJ Cat Miroslav Hlaváček 5 2 7
15. Benny The Cat Martina Malinová 4 3 7
15. Sheila Sweet Jacs Marek Bezděk 1 6 7
16. Lika Wild Thing Adéla Nováčková 6 6
16. Ashley Silver Way Petr Stříbrný 6 6
17. Doc Cat Arsenic Jiří Spurný 5 5
17. HV Scarlet Rose Lenka Svobodová 5 5
17. JD Colord Cat Michaela Janečková 5 5
17. Smooth Black Cat Ondřej Houška 4 1 5
18. Wimpys Forrest Gump Petr Čtrnáctý 3 1 4
19. GF Maggie Smart Václav Vacík 3 3
19. GF Earthquake Jack Klára Veselá 3 3
19. Linas Little Lady Gabriela Hicklová 3 3
19. Metamoorphosis Jitka Radošová 3 3
20. Miss Dual Style Štěpánka Stříbrná 2 2
21. Django Bar Surprice Tereza Kolářová 1 1
21. Master Jester Jiří Spurný 1 1
21. Boogies Katalyst Andrej Posselt 1 1

Novinky

2.show SWC 2018, 5. - 6. 5. Přihlášky a informace

2.show SWC 2018, 5. - 6. 5. Přihlášky a informace

13.4. 2018 / zobrazeno 327×

2. Show SWC 5. – 6. 5. 2018 Uzávěrka přihlášek je 1. 5 2018 Přihlášky zasílejte VČAS... více

1.show SWC 2018, 7. - 8. 4. Výsledky a fotografie

1.show SWC 2018, 7. - 8. 4. Výsledky a fotografie

9.4. 2018 / zobrazeno 484×

1.show SWC 2018 je za námi. Moc děkujeme soutěžícím, kteří přijeli závodit a děkujeme... více

1.show SWC 2018, 7. - 8. 4. Přihlášky a informace

1.show SWC 2018, 7. - 8. 4. Přihlášky a informace

16.3. 2018 / zobrazeno 999×

Předběžný časový harmonogram: SOBOTA: 13.30 Usazení stáda pro Herd Work Open 14.00... více

Silverstone Western Cup 2018

Silverstone Western Cup 2018

5.1. 2018 / zobrazeno 3844×

Milí závodníci, přípravy na nadcházející závodní sezónu jsou v plném proudu a my... více

SWC 2017 poděkování a představení Champions

SWC 2017 poděkování a představení Champions

9.10. 2017 / zobrazeno 4381×

Letošní Silverstone Western Cup je za námi a my bychom tímto chtěli poděkovat všem... více

Výsledky 2.show SWC 2017, 3. června, Gallovay farma Roupov

Výsledky 2.show SWC 2017, 3. června, Gallovay farma Roupov

5.6. 2017 / zobrazeno 4569×

Přinášíme výsledky a score sheets 2.show Silverstone Western Cup. Děkujeme všem, kdo... více

Výsledky 1.show SWC 2017 23.dubna, Galloway farma Roupov

Výsledky 1.show SWC 2017 23.dubna, Galloway farma Roupov

26.4. 2017 / zobrazeno 2092×

Nedělní závody proběhly ke spokojenosti nás všech. Počasí se nakonec umoudřilo a všichni... více

Champions Czech regional ERCHA show 2016

Champions Czech regional ERCHA show 2016

22.2. 2017 / zobrazeno 1543×

ERCHA Champions pro Czech Region, který zahrnuje ČR, SK, HU a AUT. Champions Czech regional ERCHA... více