Home » Výsledky » Výsledky SWC 2018

Výsledky SWC 2018

7. 4. 2018
Galloway farma Roupov, 1.show SILVERSTONE WESTERN CUP 2017
SWC Working Cow Horse
Herd Work Open All Ages
Place Horse name Rider Score SWC Scoring
1. Silver Black Okie Václav Vacík 70 6
2. Safaris Cool Cat Ladislav Burianek 64 5
3. This Cats Light Jiří Roubíček 63 4
4. Smart Georgino Michal Šandera 62 3
5. Whizpering Joy Radek Holub 60
5. Metamoorphosis Jitka Radošová 60
5. Boby Freckle Olga Trachtová 60
5. Hollywood Chex Václav Pubrde 60
5. Linas Little Lady Gabriela Hicklová 60
Herd Work Non-Pro All Ages
Place Horse name Rider Score SWC Scoring
1. Safaris Boon Alena Burianková 69 6
2. This Cats Light Jiří Roubíček 67 5
3. Wimpys Forrest Gump Petr Čtrnáctý 64 4
4. Fifito Leo Michal Kratochvíl 62 3
5. Hollywood Chex Václav Pubrdle 60,5 2
6. Silver Black Okie Václav Vacík 60
6. Slidegungster Silvie Bartošová 60
Open Bridle
Place Horse name Rider Score SWC Scoring
1. This Cats Light Jiří Roubíček RW 70.5 + CW 65 = 135.5 5
2. Metamoorphosis Jitka Radošová RW 72.5 + CW 62 = 134.5 4
3. Boby Freckle Olga Žižková RW 63 + CW 64 = 127 3
4. Safaris Boon Alena Burianková RW 58.5 + CW 61 = 119.5 2
5. Hollywood Chex Václav Pubrde RW 0 + CW 60.5 = 60.5 1
Non-Pro Bridle
Place Horse name Rider Score SWC Scoring
1. This Cats Light Jiří Roubíček RW 71 + CW 69 = 140 4
2. Safaris Boon Alena Burianková RW 67 + CW 64 = 131 3
3. MA Starfighter Lucka Vacíková RW 62 + CW 62 = 124 2
4. Hollywood Chex Václav Pubrde RW 62.5 + CW 60.5 = 123 1
Novice Horse Open
Place Horse name Rider Score SWC Scoring
1. Whizpering Joy Radek Holub RW 63.5 + CW 63 = 126.5 3
2. Smart Charming Lili Petra Mikasová RW 62 + CW 62.5 = 124.5 2
3. Silver Black Okie Václav Vacík RW 61 + CW 61 = 122 1
Novice Rider
Place Horse name Rider Score SWC Scoring
1. Smart Charming Lili Petra Mikasová RW 64 + CW 64 = 128 3
2. Fifito Leo Michal Kratochvíl RW 57.5 + CW 69 = 126.5 2
3. Slidegungster Silvie Bartošová RW 57.5 + CW 60.5 = 118 1
Youth
Place Horse name Rider Score SWC Scoring
1. Safaris Boon Anežka Burianková RW 64 + CW 66 = 130 2
2. MA Starfighter Lucie Vacíková RW 67 + CW 60.5 = 127.5 1
8. 4. 2018
Galloway farma Roupov, 1.show SILVERSTONE WESTERN CUP 2017
Cattle Games
Ranch Cutting Open
Place Horse name Rider Score SWC Scoring
1. Safaris Cool Cat Ladislav Burianek 71 6
2. SDP Back In Black Ladislav Burianek 70 5
3. Sure Enough Blue Lukáš David 67 4
4. Lucifer Cat Miroslav Hlaváček 63.5 3
5. Smartest Lil Harry Jiří Jankásek 63 2
6. Wimpys Forrest Gump Petr Čtrnáctý 62 1
7. Double DJ Cat Miroslav Hlaváček 62
8. Smart Georgino Michal Šandera 61,5
9. Hollywood Chex Václav Pubrdle 60.5
10. Linas Little Lady Gabriela Hicklová 60.5
11. Benny The Cat Jiří Steinbach 60
12. Master Jester Jiří Spurný 60
Ranch Cutting Non Pro
Place Horse name Rider Score SWC Scoring
1. Safaris Boon Alena Burianková 69 6
2. Smartest Lil Harry Jiří Jankásek 68 5
3. Whiz Poc Poco Jac Šárka Janečková 65 4
4. Pepto Steady Hickory Zdeněk Janeček 64 3
5. Hollywood Chex Václav Pubrdle 62 2
6. Wimpys Forrest Gump Petr Čtrnáctý 61 1
7. Shiny Ribbon Silvie Bartošová 60.5
8. Master Jester Jiří Spurný 60
8. Silver Duck Okie Petra Molčanová 60
8. Slidegungster Silvie Bartošová 60
NO Fashion Cat Fifik Andrea Krejčíková 0
Ranch Cutting Happy Crazy amateur
Place Horse name Rider Score SWC Scoring
1. Smart Top Jet Barbora Vondroušová 62 5
2. Olena Dream Bar Lenka Čelikovská 61 4
3. Slidegungster Silvie Bartošová 60.5 3
4. Linas Little Lady Gabriela Hicklová 60
5. Shiny Ribbon Milan Hemžal 60
Ranch Sorting
Place Horse name Rider Score SWC Scoring
1. Smartest Magician Martina Malinová 1.kolo: 4 krávy-1:27.42s 2.kolo: 5 krav-1:13.89s 6
1. Sure Enough Blue Lukáš David 1.kolo: 4 krávy-1:27.42s 2.kolo: 5 krav-1:13.89s 6
2. Smart Top Jet Barbora Vondroušová 1.kolo: 6 krav-1:29.81s 2.kolo: 3 krávy-1:16.86s 5
2. Little Brown Libuše Dotlačilová 1.kolo: 6 krav-1:29.81s 2.kolo: 3 krávy-1:16.86s 5
3. Benny The Cat Jirka Steinbach 1.kolo: 5 krav-1:26.85s 2.kolo: 3 krávy-1:21.58s 4
3. SDP Back In Black Martina Malinová 1.kolo: 5 krav-1:26.85s 2.kolo: 3 krávy-1:21.58s 4
4. Slidegungster Silvie Bartošová 1.kolo: 4 krávy-0:58.09s 2.kolo: 3 krávy-1:27.79s 3
4. Shiny Ribbon Milan Hemžal 1.kolo: 4 krávy-0:58.09s 2.kolo: 3 krávy-1:27.79s 3
5. Smartest Lil Harry Jiří Jankásek 1.kolo: 2 krávy-0:55.88s 2.kolo: 2 krávy-0:46.93s 2
5. Fashion Cat Fifik Andrea Krejčíková 1.kolo: 2 krávy-0:55.88s 2.kolo: 2 krávy-0:46.93s 2
6. Sheila Sweet Jacs Marek Bezděk 1.kolo: 4 krávy-1:02.55s 2.kolo: 0 krav-1:30.00s 1
6. Cheyenne Jerry Adriani De Camargo 1.kolo: 4 krávy-1:02.55s 2.kolo: 0 krav-1:30.00s 1
7. Silver Duck Okie Petra Molčanová 1.kolo: 0 krav-1:30.00s 2.kolo 3 krávy-1:06.87s
7. Metamoorphosis Jitka Radošová 1.kolo: 0 krav-1:30.00s 2.kolo 3 krávy-1:06.87s
8. Wimpys Forrest Gump Petr Čtrnáctý 1.kolo: 2 krávy-1:04.53s 2.kolo 0 krav-1:30.00s
8. Django Bar Surprise Tereza Kolářová 1.kolo: 2 krávy-1:04.53s 2.kolo 0 krav-1:30.00s
9. Lucifer Cat Kateřina Barcalová 1.kolo: NO 2.kolo 3 krávy-1:04.38s
9. Double DJ Cat Miroslav Hlaváček 1.kolo: NO 2.kolo 3 krávy-1:04.38s
10. Safaris Boon Alena Burianková 1.kolo: 3 krávy-1:16.68s 2.kolo: NO
10. Safaris Cool Cat Ladislav Burianek 1.kolo: 3 krávy-1:16.68s 2.kolo: NO
11. Smart Georgino Michal Šandera 1.kolo: NO 2.kolo: 3 krávy-1:21.49s
11. Master Jester Jiří Spurný 1.kolo: NO 2.kolo: 3 krávy-1:21.49s
12. Whiz Poc Poco Jac Šárka Janečková 1.kolo: NO 2.kolo: 3 krávy-1:25.99s
12. Pepto Steady Hickory Zdeněk Janeček 1.kolo: NO 2.kolo: 3 krávy-1:25.99s
13. Hollywood Chex Václav Pubrdle 1.kolo: 2 krávy-1:23.16s 2.kolo: NO
13. Linas Little Lady Gabriela Hicklová 1.kolo: 2 krávy-1:23.16s 2.kolo: NO
14. Olena Dream Bar Josef Čelikovský 1.kolo: NO 2.kolo: 1 kráva-1:05.43s
14. Kam Little Country Lenka Čelikovská 1.kolo: NO 2.kolo: 1 kráva-1:05.43s
Team Penning
Place Horse name Rider Score SWC Scoring
1. Smart Top Jet Barbora Vondroušová 1.kolo: 3 krávy-čas 1:17.48s 2.kolo: 3 krávy-čas 1:22.48s 6
1. Smartest Lil Harry Jiří Jankásek 1.kolo: 3 krávy-čas 1:17.48s 2.kolo: 3 krávy-čas 1:22.48s 6
1. Fashion Cat Fifik Andrea Krejčíková 1.kolo: 3 krávy-čas 1:17.48s 2.kolo: 3 krávy-čas 1:22.48s 6
2. Benny The Cat Jiří Steinbach 1.kolo: 2 krávy-čas 1:00.28s 2.kolo: 3 krávy-čas 0:53.14s 5
2. Smartest Magician Martina Malinová 1.kolo: 2 krávy-čas 1:00.28s 2.kolo: 3 krávy-čas 0:53.14s 5
2. Sure Enough Blue Lukáš David 1.kolo: 2 krávy-čas 1:00.28s 2.kolo: 3 krávy-čas 0:53.14s 5
3. Olena Dream Bar Josef Čelikovský 1.kolo: 2 krávy-čas 1:14.88s 2.kolo: 3 krávy-čas 1:02.27s 4
3. Kam Little Country Lenka Čelikovská 1.kolo: 2 krávy-čas 1:14.88s 2.kolo: 3 krávy-čas 1:02.27s 4
3. náhradní jezdec      
4. Silver Duck Okie Petra Molčanová 1.kolo: 2 krávy-čas 1:28.68s 2.kolo: 3 krávy-čas 1:29.11s 3
4. SDP Back In Black Alena Burianková 1.kolo: 2 krávy-čas 1:28.68s 2.kolo: 3 krávy-čas 1:29.11s 3
4. Metamoorphosis Jitka Radošová 1.kolo: 2 krávy-čas 1:28.68s 2.kolo: 3 krávy-čas 1:29.11s 3
5. JD Colord Cat Michaela Janečková 1.kolo: 3 krávy-čas 0:40.35s 2.kolo 1 kráva-čas 1:21.90s 2
5. Whiz Poc Poco Jac Šárka Janečková 1.kolo: 3 krávy-čas 0:40.35s 2.kolo 1 kráva-čas 1:21.90s 2
5. Pepto Steady Hickory Zdeněk Janeček 1.kolo: 3 krávy-čas 0:40.35s 2.kolo 1 kráva-čas 1:21.90s 2
6. Sheila Sweet Jacs Marek Bezděk 1.kolo: NO 2.kolo: 3 krávy-čas 1:20.20s 1
6. Cheyenne Jerry Adriani De Camargo 1.kolo: NO 2.kolo: 3 krávy-čas 1:20.20s 1
6. náhradní jezdec      
7. Little Brown Libuše Dotlačilová 1.kolo: 3 krávy-1:22.21s 2.kolo: NO
7. Lucifer Cat Kateřina Barcalová 1.kolo: 3 krávy-1:22.21s 2.kolo: NO
7. Double DJ Cat Miroslav Hlaváček 1.kolo: 3 krávy-1:22.21s 2.kolo: NO
8. Slidegungster Silvie Bartošová 1.kolo: 2 krávy-1:17.09s 2.kolo: NO
8. Shiny Ribbon Milan Hemžal 1.kolo: 2 krávy-1:17.09s 2.kolo: NO
8. Master Jester Jiří Spurný 1.kolo: 2 krávy-1:17.09s 2.kolo: NO
9. Wimpys Forrest Gump Petr Čtrnáctý 1.kolo: NO 2.kolo: 0 krav-1:30.0
9. Django Bar Surprise Tereza Kolářová 1.kolo: NO 2.kolo: 0 krav-1:30.0
9. Smart Georgino Michal Šandera 1.kolo: NO 2.kolo: 0 krav-1:30.0

Novinky

2.show SWC 2018, 5. - 6. 5. Přihlášky a informace

2.show SWC 2018, 5. - 6. 5. Přihlášky a informace

13.4. 2018 / zobrazeno 327×

2. Show SWC 5. – 6. 5. 2018 Uzávěrka přihlášek je 1. 5 2018 Přihlášky zasílejte VČAS... více

1.show SWC 2018, 7. - 8. 4. Výsledky a fotografie

1.show SWC 2018, 7. - 8. 4. Výsledky a fotografie

9.4. 2018 / zobrazeno 485×

1.show SWC 2018 je za námi. Moc děkujeme soutěžícím, kteří přijeli závodit a děkujeme... více

1.show SWC 2018, 7. - 8. 4. Přihlášky a informace

1.show SWC 2018, 7. - 8. 4. Přihlášky a informace

16.3. 2018 / zobrazeno 999×

Předběžný časový harmonogram: SOBOTA: 13.30 Usazení stáda pro Herd Work Open 14.00... více

Silverstone Western Cup 2018

Silverstone Western Cup 2018

5.1. 2018 / zobrazeno 3844×

Milí závodníci, přípravy na nadcházející závodní sezónu jsou v plném proudu a my... více

SWC 2017 poděkování a představení Champions

SWC 2017 poděkování a představení Champions

9.10. 2017 / zobrazeno 4381×

Letošní Silverstone Western Cup je za námi a my bychom tímto chtěli poděkovat všem... více

Výsledky 2.show SWC 2017, 3. června, Gallovay farma Roupov

Výsledky 2.show SWC 2017, 3. června, Gallovay farma Roupov

5.6. 2017 / zobrazeno 4569×

Přinášíme výsledky a score sheets 2.show Silverstone Western Cup. Děkujeme všem, kdo... více

Výsledky 1.show SWC 2017 23.dubna, Galloway farma Roupov

Výsledky 1.show SWC 2017 23.dubna, Galloway farma Roupov

26.4. 2017 / zobrazeno 2092×

Nedělní závody proběhly ke spokojenosti nás všech. Počasí se nakonec umoudřilo a všichni... více

Champions Czech regional ERCHA show 2016

Champions Czech regional ERCHA show 2016

22.2. 2017 / zobrazeno 1543×

ERCHA Champions pro Czech Region, který zahrnuje ČR, SK, HU a AUT. Champions Czech regional ERCHA... více