Home » SWC Bodování » Bodování 2016

Bodování 2016

CUTTING, WORKING COW HORSE CLASSES
SYSTÉM BODOVÁNÍ/ SCORING SYSTEM Umístění/ Podium
  1st 2nd 3rd 4th 5th 6th 7th-up
Počet koní v jedné třídě/ Horses in contest Bodování / Points
1 1
2 2 1
3 3 2 1
4 4 3 2 1
5 5 4 3 2 1
6-up 6 5 4 3 2 1
Bodování SWC se neshoduje s bodováním NCHA Europe / SWC Points system does not correspond with the system of NCHA Europe
Za získané score 60 v cuttingových třídách se body nepřidělují / With the score 60 in all Cutting classes there are no points received
Za získané score ( 60 a více ) alespoň v jednom z dílů v working cow horse třídách se body přidělují / With the score 60 and more in all Working Cow Horse classes are points received according to the Cup systém
Cutting High Point Champion (dvojice jezdec a kůň) určí součet získaných bodů ze všech cutting tříd, které se dvojice zúčastní / Cutting High Point Champion will go to that rider and his horse, who will obtain the highest number of points from all Cutting classes during the whole cup
Working Cow Horse High Point Champion (dvojice jezdec a kůň) určí součet získaných bodů ze všech working cow horse tříd, které se dvojice zúčastní / Working Cow Horse High Point Champion will go to that rider and his horse, who will obtain the highest number of points from all Working Cow Horse classes during the whole cup
SILVERSTONE WESTERN CUP 2016
Cutting Classes
získané body/ points received
  show
NCHA Open          
place horse rider 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. Total
1. Spooks Smokin Cat Anton Kondela 5 5 5 5 5 25
2. Be A Smart Lover Anton Kondela 6 2,5 3 6 17,5
3. High Jack Hickory Jerzy Pokoj 6 4 3 13
4. Smooth Cool Cat Ladislav Burianek 3 2,5 4 9,5
5. Dual Rey TR Karel Spáčil 6 1 7
5. Meradas Talkin Money Jiri Jisa 2 5 7
5. CD Of The Year Karel Spáčil 2 3 2 7
8. This Cats Sultan Gianluca Munarini 6 6
9. Joys Bobbie Cat Karel Spáčil 4 1 5
9. Tymezone Ladislav Burianek 1 4 5
11. Catch Some Reys Etienne Galline 4 4
11. High Brow Callie Jerzy Pokoj 4 4
13. Cee Sophi Kat Gianluca Marchesini 3 3
14. Autumn Shy Martin Kučírek 2 2
15. Playlite Denis Pini 1,5 1,5
15. Oneta Faye Pietro Valeri 1,5 1,5
NCHA Non-Pro show
place horse rider 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. Total
1. EG Leanin Sylvester Zoltan Vizi 6 4 6 4 20
2. Joys Bobbie Cat Wolfgang Domnick 5 6 11
2. Roan Ann Pavel Mališ 2 4 3 2 11
2. Angel Of Time Marek Medvecky 5 6 11
5. First Smart Pep Milan Klimčik 1 3 2 2 8
5. Catz Pep Christina Cox-Domnick 3 5 8
7. Budha Boon Sylvie Galline 6 6
8. Grady O Dual Guenter Kerkhoff 5 5
8. Tex San Time Pierre Platon 5 5
10. Be A Smart Lover Luboš Ledecký 1,5 3 4,5
11. Pistol Little Oak Sasha Schwind 4 4
11. Catch Some Reys Richard Tronchet 4 4
11. Anything Like Me Jana Nováková 4 4
14. Poundcake Deluxe Marco Salvatori 3 3
14. Saw Me Comin Malgorzata Pokoj 3 3
16. Ichin To Dance Katona Imre 2 2
17. Tuckers Equalizer Zoltan Szalontai 1,5 1,5
18. Smartest Aristocrat Michal Popov 1 1
19. Iminent Cat Luca Santoro 0,5 0,5
19. Primary Cat Martina Tresoldi 0,5 0,5  
NCHA $5,000 Ltd Novice Horse show
place horse rider 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. Total
1. Catz Pep Karel Spáčil 6 3,5 6 5 4 24,5
2. Angel Of Time Marek Medvecký 4 4 6 14
3. Tymezone Ladislav Burianek 6 3 9
3. Anything Like Me Karel Spáčil 1 3 5 9
5. Smooth Cool Cat Ladislav Burianek 5 3 8
6. Pepto Splash Anton Kondela 5 2 7
6. Roan Ann Pavel Malis 5 2 7
8. Boons Spice Cat Pietro Valeri 6 6
9. Smart As A Kat Pietro Valeri 5 5
10. First Smart Pep Milan Klimčik 4 4
11. Merada Dreamcatcher Denis Pini 3,5 3,5
12. Be A Smart Lover Anton Kondela 2,5 2,5
12. Sweet Swingin Echos Sasha Schwind 2,5 2,5
14. Bubba Jay Dariusz Stolarczyk 2 2
14. Pretty Lil Sun Pawel Paliwoda 2 2
16. Grady O Dual Guenter Kerkhoff 1 1
16. Mr Snap Smart Hunter Jan Willem Bembom 1 1
NCHA $25,000 Ltd Novice Horse show
place horse rider 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. Total
1. CD Of The Year Kateřina Spáčilová 3 5 3 4 15
2. Spooks Smokin Cat Anton Kondela 4 4 5 13
3. Be A Smart Lover Anton Kondela 4 4
3. High Jack Hickory Jerzy Pokoj 2 2 4
5. Dual Rey TR Kateřina spáčilová 3 3
6. Autumn Shy Martin Kučírek 2 2
6. Smartest Aristocrat Michal Popov 1 1
NCHA Ltd $15,000 Amateur show
place horse rider 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. Total
1. EG Leanin Sylvester Zoltan Vizi 5 5 4 6 20
1. Catz Pep Christina Cox-Domnick 6 2 4 5 3 20
3. Joys Bobbie Cat Wolfgang Domnick 4 6 10
4. Anything Like Me Jana Nováková 1 3 4 8
5. Mr Snap Smart Hunter Jan Willem Bembom 5,5 5,5
5. Shining Boonstar Greta Salvatori 5,5 5,5
7. Ichin To Dance Imre Katona 4 4
8. Tuckers Equalizer Zoltan Szalontai 2,5 1 3,5  
9. Little Red Cat Peter Kun 3 3
9. Krupina Hope Lubomír Korpas 3 3
11. Pistols Little Oak Sasha Schwind 2,5 2,5
12. Especial Aristocrat Natalie Popová 2 2
13. Lovely Magnificat Erik Cuijvers 1 1
Cutting Silverstone Ltd $500 Amateur show
place horse rider 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. Total
1. Anything Like Me Jana Nováková 2 5 5 12
2. Reys Lucky Gal Jiří Steinbach 4 6 10
3. Docs Smartin Peppy Ivana Wiererová 6 3 9
4. Krupina Hope Lubomír Korpas 6 6
5. Pepto Splash Lenka Tomešová 5 5
6. Golden Bar Tari Olga Beránková 0,5 4 4,5
7. Dual Chic SQVR Pawel Paliwoda 4 4
8. Pretty Lil Sam Pawel Paliwoda 3 3
9. Dual Little Lena Michal Kratochvíl 0,5 0,5
NCHA Youth show
place horse rider 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. Total
1. Shining Boonstar Greta Salvatori 2 2
2. Primary Cat Martina Tresoldi 1 1
Cutting High Point Champion
Place Horse Rider Points Total
1. EG Leanin Sylvester Zoltan Vizi 11 9 4 6 10 40
2. Spooks Smokin Cat Anton Kondela 5 9 5 9 10 38
3. Catz Pep Christina Cox-Domnick 9 2 4 5 8 28
4. Angel Of Time Marek Medvecký 4 9 6 6 25
5. Catz Pep Karel Spáčil 6 3,5 6 5 4 24,5
6. Be A Smart Lover Anton Kondela 8,5 2,5 7 6 24
6. Anything Like Me Jana Nováková 1 5 9 9 24
8. Joys Bobbie Cat Wolfgang Domnick 9 12 21
9. Roan Ann Pavel Mališ 2 9 3 4 18
10. Smooth Cool Cat Ladislav Burianek 8 2,5 7 17,5
11. High Jack Hickory Jerzy Pokoj 2 6 4 5 17
12. CD Of The Year Kateřina Spáčilová 3 5 3 4 15
13. Tymezone Ladislav Burianek 7 7 14
14. First Smart Pep Milan Klimčik 1 7 2 2 12
15. Reys Lucky Gal Jiří Steinbach 4 6 10
16. Krupina Hope Lubomír Korpas 9 9
16. Docs Smartin Peppy Ivana Wiererová 6 3 9
16. Anything Like Me Karel Spáčil 1 3 5 9
19. Shining Boonstar Greta Salvatori 7,5 7,5
20. Pepto Splash Anton Kondela 5 2 7
20. Dual Rey TR Karel Spáčil 6 1 7
20. CD Of The Year Karel Spacil 2 3 2 7
20. Meradas Talkin Money Jiri Jisa 2 5 7
24. Pistol Little Oak Sasha Schwind 6,5 6,5
24. Mr Snap Smart Hunter Jan Willem Bembom 6,5 6,5
26. Grady O Dual Guenter Kerkhoff 1 5 6
26. This Cats Sultan Gianluca Munarini 6 6
26. Budha Boon Sylvie Galline 6 6
26. Boons Spice Cat Pietro Valeri 6 6
26. Ichin To Dance Imre Katona 4 2 6
31. Pepto Splash Lenka Tomešová 5 5
31. Pretty Lil Sun Pawel Paliwoda 3 2 5
31. Joys Bobbie Cat Karel Spáčil 4 1 5
31. Tuckers Equalizer Zoltan Szalontai 2,5 1,5 1 5
31. Tex San Time Pierre Platon 5 5
31. Smart As A Kat Pietro Valeri 5 5
37. Be A Smart Lover Luboš Ledecký 1,5 3 4,5
37. Golden Bar Tari Olga Beránková 0,5 4 4,5
39. Catch Some Reys Etienne Galline 4 4
39. Catch Some Reys Richard Tronchet 4 4
39. High Brow Callie Jerzy Pokoj 4 4
39. Autumn Shy Martin Kučírek 4 4
39. Dual Chic SQVR Pawel Paliwoda 4 4
44. Merada Dreamcatcher Denis Pini 3,5 3,5
45. Cee Sophi Kat Gianluca Marchesini 3 3
45. Poundcake Deluxe Marco Salvatori 3 3
45. Little Red Cat Peter Kun 3 3
45. Saw Me Comin Malgorzata Pokoj 3 3
45. Dual Rey TR Kateřina Spáčilová 3 3
50. Sweet Swingin Echos Sasha Schwind 2,5 2,5
51. Especial Aristocrat Natalie Popovová 2 2
51. Bubba Jay Dariusz Stolarczyk 2 2
51. Smartest Aristocrat Michal Popov 1 1 2
54. Playlite Denis Pini 1,5 1,5
54. Oneta Faye Pietro Valeri 1,5 1,5
54. Primary Cat Martina Tresoldi 1,5 1,5
57. Lovely Magnificat Erik Cuijvers 1 1
58. Dual Little Lena Michal Kratochvíl 0,5 0,5
58. Iminent Cat Luca Santoro 0,5 0,5
SILVERSTONE WESTERN CUP 2016
Working Cow Horse Classes
získané body/ points received
  show
Open Bridle          
place horse rider 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. Total
1. Smoking Cowboy SB Tomas Barta 6 4 2 6 2 20
2. MA Starfighter Václav Vacík 5 2 2,5 4,5 1 15
3. This Cats Light Ondřej Houška 3 1 1 4,5 3 12,5
4. Sugar Smartest Lena Tomas Barta 4 4
5. Golden Funny Chex Jerzy Pokoj 2,5 2,5
5. Selah Blue Henning Trispel 2,5 2,5
5. Pokerface Escapes Alex Tutzakov 2,5 2,5
8. Chelsea Little Bar Radek Holub 2 2
9. Doc Tom Equalizer Zoltan Szalontai 1 1
9. Colorado Mecoms Way Jaroslav Gmurczyk 1 1
Non-Pro Bridle show
place horse rider 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. Total
1. MA Starfighter Václav Vacík 3 2 1 2,5 1 9,5
2. Doc Tom Equalizer Zoltan Szalontai 2 1 3 6
3. Selah Blue Henning Trispel 4 4
4. Sugar Smartest Lena Andrea Popp 1 2 3
5. BMS Hot Socks Dr. Johannes Keyl 2,5 2,5
6. Dunnit Cowboy Star Kornelia Böröcz 2 2
7. Smart Blackbird Peter Kun 1 1
7. Tuckerlinas Art Marion Janousch 1 1
Novice Open show
place horse rider 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. Total
1. Metamoorphosis Alena Buriankova 5 4 2 3 3 17
2. Hot Tec Dream Tomas Barta 5 4 1 4 2 16
3. Safaris Boon Alena Burianková 2 3 1 2 1 9
4. Miss Boogie Tari Tomas Barta 3 1 1 5
5. Huckleberry Hobbit Theresa Zach 4 4
6. Golden Funny Chex Jerzy Pokoj 3 3
7. Rumble A Big Cash Florian Morawitz 2 2
8. Topsail Wonder Jess Radek Holub 1 1
Novice Non-Pro show
place horse rider 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. Total
1. GF Maggie Smart Václav Vacík 2 3 1 1 2 9
2. Holywood Chex Václav Pubrdle 3 1 1 5
3. Dunnit Cowboy Star Kornelia Böröcz 3 3
4. Rumble A Big Cash Florian Morawitz 2 2
4. Doc Tom Equalizer Zoltan Szalontai 2 2
6. Indy Star Tivio Martin Chyba 1 1
6. ER Sugar Smart Zoltan Vizi 1 1
Herd Work All Ages show
place horse rider 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. Total
1. Smoking Cowboy SB Tomas Barta 4 5 4 5 3 21
2. MA Starfighter Václav Vacík 6 2 6 5 19
3. This Cats Light Ondřej Houška 6 2 1 3 4 16
3. Safaris Boon Alena Burianková 5 1,5 2 1,5 6 16
5. Hot Tec Dream Tomas Barta 3,5 6 2 1,5 13
6. Shelby Boogie Boon Andrea Popp 5 3 2 10
6. Metamoorphosis Alena Burianková 3 1,5 2 1 7,5
8. Smart Blackbird Peter Kun 5 5
9. Selah Blue Henning Trispel 4 4
10. GF Maggie Smart Václav Vacík 3,5 3,5
11. Miss Boogie Tari Tomas Barta 2 2
11. Sugar Smartest Lena Andrea Popp 2 2
13. Doc Tom Equalizer Zoltan Szalontai 1 1
Hackamore Open show
place horse rider 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. Total
1. Safaris Boon Alena Burianková 1 1 2
2. CR Sassy Little Legend Peter Kun 1 1
Novice Riders show
place horse rider 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. Total
1. Hot Tec Dream Birgit Löcker 2,5 2,5 2 7
2. Pokerface Escapes BB Angelika von Rosenzweig 4 4
3. CR Sassy Little Legend Peter Kun 2,5 2,5
3. NM Powertwister Janna Diedrich 2,5 2,5
5. Red Pep Whiz Peter Kun 1 1
5. BMS Crocodile Dr. Guylene Keyl 1 1
5. Holywood Chex Václav Pubrdle 1 1
Working Cow Horse High Point Champion
Place Horse Rider Points Total
1. MA Starfighter Václav Vacík 8 10 5,5 13 7 43,5
2. Smoking Cowboy SB Tomas Barta 10 9 6 11 5 41
3. Hot Tec Dream Tomas Barta 8,5 10 3 5,5 2 29
4. This Cats Light Ondřej Houška 9 3 2 7,5 7 28,5
5. Safaris Boon Alena Burianková 7 4,5 4 3,5 8 27
6. Metamoorphosis Alena Burianková 8 5,5 4 3 4 24,5
7. GF Maggie Smart Václav Vacík 2 6,5 1 1 2 12,5
8. Selah Blue Henning Trispel 10,5 10,5
9. Doc Tom Equalizer Zoltan Szalontai 3 2 5 10
9. Shelby Boogie Boon Andrea Popp 5 3 2 10
11. Miss Boogie Tari Tomas Barta 5 1 1 7
11. Hot Tec Dream Birgit Löcker 2,5 2,5 2 7
13. Smart Blackbird Peter Kun 6 6
13. Holywood Chex Václav Pubrdle 3 1 2 6
15. Golden Funny Chex Jerzy Pokoj 5,5 5,5
16. Sugar Smartest Lena Andrea Popp 1 4 5
16. Dunnit Cowboy Star Kornelia Böröcz 5 5
18. Rumble A Big Cash Florian Morawitz 4 4
18. Huckleberry Hobbit Theresa Zach 4 4
18. Sugar Smartest Lena Tomas Barta 4 4
18. Pokerface Escapes BB Angelika von Rosenzweig 4 4
22. CR Sassy Little Legend Peter Kun 3,5 3,5
23. Pokerface Escapes Alex Tutzakov 2,5 2,5
23. BMS Hot Socks Dr. Johannes Keyl 2,5 2,5
23. NM Powertwister Janna Diedrich 2,5 2,5
26. Chelsea Little Bar Radek Holub 2 2
27. Indy Star Tivio Martin Chyba 1 1
27. Topsail Wonder Jess Radek Holub 1 1
27. ER Sugar Smart Zoltan Vizi 1 1
27. Red Pep Whiz Peter Kun 1 1
27. Colorado Mecoms Way Jaroslav Gmurczyk 1 1
27. Tuckerlinas Art Marion Janousch 1 1
27. BMS Crocodile Dr. Guylene Keyl 1 1

Novinky

2.show SWC 2018, 5. - 6. 5. Přihlášky a informace

2.show SWC 2018, 5. - 6. 5. Přihlášky a informace

13.4. 2018 / zobrazeno 326×

2. Show SWC 5. – 6. 5. 2018 Uzávěrka přihlášek je 1. 5 2018 Přihlášky zasílejte VČAS... více

1.show SWC 2018, 7. - 8. 4. Výsledky a fotografie

1.show SWC 2018, 7. - 8. 4. Výsledky a fotografie

9.4. 2018 / zobrazeno 484×

1.show SWC 2018 je za námi. Moc děkujeme soutěžícím, kteří přijeli závodit a děkujeme... více

1.show SWC 2018, 7. - 8. 4. Přihlášky a informace

1.show SWC 2018, 7. - 8. 4. Přihlášky a informace

16.3. 2018 / zobrazeno 999×

Předběžný časový harmonogram: SOBOTA: 13.30 Usazení stáda pro Herd Work Open 14.00... více

Silverstone Western Cup 2018

Silverstone Western Cup 2018

5.1. 2018 / zobrazeno 3844×

Milí závodníci, přípravy na nadcházející závodní sezónu jsou v plném proudu a my... více

SWC 2017 poděkování a představení Champions

SWC 2017 poděkování a představení Champions

9.10. 2017 / zobrazeno 4381×

Letošní Silverstone Western Cup je za námi a my bychom tímto chtěli poděkovat všem... více

Výsledky 2.show SWC 2017, 3. června, Gallovay farma Roupov

Výsledky 2.show SWC 2017, 3. června, Gallovay farma Roupov

5.6. 2017 / zobrazeno 4568×

Přinášíme výsledky a score sheets 2.show Silverstone Western Cup. Děkujeme všem, kdo... více

Výsledky 1.show SWC 2017 23.dubna, Galloway farma Roupov

Výsledky 1.show SWC 2017 23.dubna, Galloway farma Roupov

26.4. 2017 / zobrazeno 2092×

Nedělní závody proběhly ke spokojenosti nás všech. Počasí se nakonec umoudřilo a všichni... více

Champions Czech regional ERCHA show 2016

Champions Czech regional ERCHA show 2016

22.2. 2017 / zobrazeno 1542×

ERCHA Champions pro Czech Region, který zahrnuje ČR, SK, HU a AUT. Champions Czech regional ERCHA... více