Home » Výsledky » Výsledky SWC 2019

Výsledky SWC 2019

2.show SWC 2019, 25.5.2019

27. 4. 2019
Galloway farma Roupov, 1.show SILVERSTONE WESTERN CUP 2019
SWC Working Cow Horse
Herd Work Open All Ages
Place Horse name Rider Score SWC Scoring
1. This Cats Light Jiří Roubíček 72 6
2. Sure Enough Blue Lukáš David 68 5
3. Silver Kit Cat Radek Holub 67 4
4. Chelsea Little Bar Petra Mikasová 66 3
5. Docs Smartin Peppy Ivana Wiererová 64 2
6. Benny The Cat Jiří Steinbach 56
Herd Work Non-Pro All Ages
Place Horse name Rider Score SWC Scoring
2. This Cats Light Jiří Roubíček 69 2
3. Docs Smartin Peppy Ivana Wiererová 64 1
Open Bridle
Place Horse name Rider Score SWC Scoring
1. Chelsea Little Bar Radek Holub RW 68 + CW 71 = 139 4
2. This Cats Light Jiří Roubíček RW 67,5 + CW 66 = 133,5 3
3. Metamoorphosis Jitka Radošová RW 67,5 + CW 61 = 128,5 2
4. Boby Freckle Rudolf Ulbert RW 60 + CW 63 = 123 1
Non-Pro Bridle
Place Horse name Rider Score SWC Scoring
1. This Cats Light Jiří Roubíček RW 67,5 + CW 67 = 134,5 2
2. Boby Freckle Rudolf Ulbert RW 66 + CW 62 = 128 1
Novice Horse Open
Place Horse name Rider Score SWC Scoring
1. Chelsea Little Bar Petra Mikasová RW 0 + CW 68,5 = 68,5 2
2. Silver Cool Duck Barbora Halová RW 0 + CW 60,5 = 60,5 1
Novice Rider
Place Horse name Rider Score SWC Scoring
1. Docs Smartin Peppy Ivana Wiererová RW 67,5 + CW 65 = 132,5 6
2. Fifito Leo Michal Kratochvíl RW 65 + CW 63 = 128 5
3. JD Colord Cat Michaela Janečková RW 61,5 + CW 64 = 125,5 4
4. Metamoorphosis Nikola Schrödlová RW 60 + CW 65 = 125 3
5. Kam Little Country Lenka Čelikovská RW 63 + CW 61 = 124 2
6. Win Royal Bonanza Lenka Maršálková RW 57,5 + CW 61 = 118,5 1
7. Silver Cool Duck Barbora Halová RW 0 + CW 61 = 61
Box Drive Box
Place Horse name Rider Score SWC Scoring
1. Kam Little Country Lenka Čelikovská RW 68,5 + CW 63 = 131,5 2
2. Fifito Leo Michal Kratochvíl RW 64 + CW 66 = 130 1
27. 4. 2019
Galloway farma Roupov, 1.show SILVERSTONE WESTERN CUP 2019
Cattle Games
Ranch Cutting Open
Place Horse name Rider Score SWC Scoring
1. Silver Kit Cat Radek Holub 70 6
2. Chelsea Little Bar Dominika Nová 66,5 5
3. Sure Enough Blue Lukáš David 65,5 4
4. Be A Smart Lover Luboš Ledecký 65 3
5. Benny The Cat Jiří Steinbach 64 2
6. Promise Me Dualy Pavel Pichl 63 1
7. Silver Magic Tucker Petr Čtrnáctý 62
8. Master Jester Jiří Spurný 58
Ranch Cutting Non Pro
Place Horse name Rider Score SWC Scoring
1. Be A Smart Lover Luboš Ledecký 68 6
2. Silver Magic Tucker Petr Čtrnáctý 65 5
3. JD Colord Cat Michaela Janečková 64,5 4
4. Whiz Doc Poco Jac Šárka Janečková 64 3
5. Pepto Steady Hickory Zdeněk Janeček 63 2
6. Master Jester Jiří Spurný 61 1
7. Promise Me Dualy Pavel Pichl 60,5
8. Win Royal Bonanza Lenka Maršálková 47
Ranch Sorting
Place Horse name Rider Score SWC Scoring
1. Pepto Steady Hickory Zdeněk Janeček 1.kolo: 6 krav-1:25:30s 2.kolo: 5 krav-1:27:81s 6
1. Whiz Doc Poco Jac Šárka Janečková 1.kolo: 6 krav-1:25:30s 2.kolo: 5 krav-1:27:81s 6
2. Silver Kit Cat Lukáš David 1.kolo: 7 krav-1:26:77s 2.kolo: 3 krávy-1:10:04s 5
2. Sure Enough Blue Martina Malinová 1.kolo: 7 krav-1:26:77s 2.kolo: 3 krávy-1:10:04s 5
3. JD Colord Cat Michaela Janečková 1.kolo: 5 krav-1:15:97s 2.kolo: 5 krav-1:26:05s 4
3. Whiz Doc Poco Jac Šárka Janečková 1.kolo: 5 krav-1:15:97s 2.kolo: 5 krav-1:26:05s 4
4. Benny The Cat Jiří Steinbach 1.kolo: 3 krávy-1:09:15s 2.kolo: 4 krávy-0:59:20s 3
4. Promise Me Dualy Pavel Pichl 1.kolo: 3 krávy-1:09:15s 2.kolo: 4 krávy-0:59:20s 3
5. Silver Magic Tucker Petr Čtrnáctý 1.kolo: 3 krávy-1:16:45s 2.kolo: 4 krávy-1:06:23s 2
5. Wimpys Forrest Gump Bára Čtrnáctová 1.kolo: 3 krávy-1:16:45s 2.kolo: 4 krávy-1:06:23s 2
6. Totem Royal Omeya Veronika Havlišová 1.kolo: 1 kráva-1:07:91s 2.kolo: 2 krávy-1:05:13s 1
6. Eyed Bart Bonanza Tereza Čejchanová 1.kolo: 1 kráva-1:07:91s 2.kolo: 2 krávy-1:05:13s 1
7. Silver Kit Cat Martina Malinová 1.kolo: 6 krav-1:11:31s 2.kolo: NO TIME
7. Sure Enough Blue Lukáš David 1.kolo: 6 krav-1:11:31s 2.kolo: NO TIME
8. Win Royal Bonanza Lenka Maršálková 1.kolo: 5 krav-1:18:16s 2.kolo: NO TIME
8. Benny The Cat Martina Malinová 1.kolo: 5 krav-1:18:16s 2.kolo: NO TIME
9. Pepto Steady Hickory Zdeněk Janeček 1.kolo: NO TIME 2.kolo: 4 krávy-1:25:55s
9. JD Colord Cat Michaela Janečková 1.kolo: NO TIME 2.kolo: 4 krávy-1:25:55s
10. Eyed Bart Bonanza Veronika Havlišová 1.kolo: NO TIME 2.kolo: 3 krávy-1:10:31s
10. Totem Royal Omeya Tereza Čejchanová 1.kolo: NO TIME 2.kolo: 3 krávy-1:10:31s

1.show SWC 2019, 27.4.2019

27. 4. 2019
Galloway farma Roupov, 1.show SILVERSTONE WESTERN CUP 2019
SWC Working Cow Horse
Herd Work Open All Ages
Place Horse name Rider Score SWC Scoring
1. This Cats Light Jiří Roubíček 71 4
2. Chelsea Little Bar Petra Mikasová 67 3
3. Silver Black Okie Václav Vacík 64 2
4. Docs Smartin Peppy Ivana Wiererová 61 1
Herd Work Non-Pro All Ages
Place Horse name Rider Score SWC Scoring
1. Silver Acres Missy Václav Vacík 68 5
2. This Cats Light Jiří Roubíček 67 4
3. Docs Smartin Peppy Ivana Wiererová 65 3
4. Fifito Leo Michal Kratochvíl 60 2
5. Silver Magician Oak Aneta Langášová 60 1
Open Bridle
Place Horse name Rider Score SWC Scoring
1. Chelsea Little Bar Radek Holub RW 68.5 + CW 67 = 135.5 4
2. Metamoorphosis Jitka Radošová RW 72 + CW 61 = 133 3
3. This Cats Light Jiří Roubíček RW 69 + CW 62 = 131 2
4. Boby Freckle Rudolf Ulbert RW 0 + CW 0 = 0
Non-Pro Bridle
Place Horse name Rider Score SWC Scoring
1. This Cats Light Jiří Roubíček RW 70,5 + CW 64 = 134,5 3
2. Boby Freckle Rudolf Ulbert RW 0 + CW 60 = 60 2
3. Silver Black Okie Václav Vacík RW 0 + CW 0 = 0
Novice Horse Open
Place Horse name Rider Score SWC Scoring
1. Chelsea Little Bar Petra Mikasová RW 65,5 + CW 62 = 127.5 2
2. Silver Cool Duck Barbora Halová RW 50 + CW 60 = 110 1
Novice Horse Non Pro
Place Horse name Rider Score SWC Scoring
1. Silver Acres Missy Václav Vacík RW 62 + CW 68 = 130 1
Novice Rider
Place Horse name Rider Score SWC Scoring
1. Metamoorphosis Nikola Schrödlová RW 68,5 + CW 65 = 133,5 5
2. Dual Chic SGVR Vladan Moule RW 66,5 + CW 66,5 = 133 4
3. Win Royal Bonanza Lenka Maršálková RW 59 + CW 69 = 128 3
4. Kam Little Country Lenka Čelikovská RW 60,5 + CW 64 = 124,5 2
5. Silver Cool Duck Barbora Halová RW 31,5 + CW 67,5 = 99 1
Box Drive Box
Place Horse name Rider Score SWC Scoring
1. Silver Black Okie Václav Vacík RW 68 + CW 71 = 139 1
27. 4. 2019
Galloway farma Roupov, 1.show SILVERSTONE WESTERN CUP 2019
Cattle Games
Ranch Cutting Open
Place Horse name Rider Score SWC Scoring
1. Sure Enough Blue Lukáš David 70 6
2. Silver Magic Tucker Petr Čtrnáctý 63 5
3. Linas Little Lady Václav Pubrdle 63 4
4. Benny The Cat Jiří Steinbach 62 3
5. Be A Smart Lover Luboš Ledecký 60 2
6. Promise Me Dualy Pavel Pichl 60 1
Ranch Cutting Non Pro
Place Horse name Rider Score SWC Scoring
1. Silver Magic Tucker Petr Čtrnáctý 70 6
2. Be A Smart Lover Luboš Ledecký 65 5
3. Pepto Steady Hickory Zdeněk Janeček 63 4
4. Whiz Doc Poco Jac Šárka Janečková 62 3
5. Linas Little Lady Václav Pubrdle 61 2
6. Promise Me Dualy Pavel Pichl 60 1
7. Silver Magician Oak Aneta Langášová 60
8. JD Colord Cat Michaela Janečková 60
Ranch Sorting
Place Horse name Rider Score SWC Scoring
1. Benny The Cat Radek Holub 1.kolo: 4 krávy-84:97s 2.kolo: NO TIME 6
1. Sure Enough Blue Lukáš David 1.kolo: 4 krávy-84:97s 2.kolo: NO TIME 6
2. JD Colord Cat Michaela Janečková 1.kolo: 3 krávy-53:75s 2.kolo: NO TIME 5
2. Whiz Doc Poco Jac Šárka Janečková 1.kolo: 3 krávy-53:75s 2.kolo: NO TIME 5
3. Eyed Bart Bonanza Veronika Havlišová 1.kolo: 3 krávy-75:12s 2.kolo: NO TIME 4
3. Totem Royal Omeya Tereza Čejchanová 1.kolo: 3 krávy-75:12s 2.kolo: NO TIME 4
4. Sure Enough Blue Radek Holub 1.kolo: 3 krávy-79:18s 2.kolo: 0 krav-90:00s 3
4. Benny The Cat Lukáš David 1.kolo: 3 krávy-79:18s 2.kolo: 0 krav-90:00s 3
5. Pepto Steady Hickory Zdeněk Janeček 1.kolo: 3 krávy-81:69s 2.kolo: NO TIME 2
5. Whiz Doc Poco Jac Šárka Janečková 1.kolo: 3 krávy-81:69s 2.kolo: NO TIME 2
6. Kam Little Country Lenka Čelikovská 1.kolo: 2 krávy-32:18 2.kolo: NO TIME 1
6. Linas Little Lady Václav Pubrdle 1.kolo: 2 krávy-32:18 2.kolo: NO TIME 1
7. Benny The Cat Jiří Steinbach 1.kolo: NO TIME 2.kolo: NO TIME
7. Promise Me Dualy Pavel Pichl 1.kolo: NO TIME 2.kolo: NO TIME
7. Win Royal Bonanza Lenka Maršálková 1.kolo: NO TIME 2.kolo: NO TIME
8. Linas Little Lady Václav Pubrdle 1.kolo: NO TIME 2.kolo: NO TIME
9. Totem Royal Omeya Veronika Havlišová 1.kolo: 0 krav-90:00s 2.kolo: NO TIME
9. Eyed Bart Bonanza Tereza Čejchanová 1.kolo: 0 krav-90:00s 2.kolo: NO TIME

Novinky

3.show SWC 2019 - přihlášky, propozice a další informace

3.show SWC 2019 - přihlášky, propozice a další informace

20.2. 2017 / zobrazeno 327×

SILVERSTONE WESTERN CUP 3. SHOW 2019 Uzávěrka přihlášek 24. června Přihlášky zasílejte... více

2.show SWC 2019 - výsledky a fotogalerie

2.show SWC 2019 - výsledky a fotogalerie

20.2. 2017 / zobrazeno 512×

Děkujeme všem, kdo přijeli závodit, nebo se jen podívat na 2.show Silverstone Western Cup... více

1.show SWC 2019  - výsledky, fotografie a bodování

1.show SWC 2019 - výsledky, fotografie a bodování

4.5. 2019 / zobrazeno 358×

Přinášíme vám souhrn výsledků prvního závodu Silverstone Western Cup, konaného v areálu... více

Důležité informace k SWC

Důležité informace k SWC

24.4. 2019 / zobrazeno 211×

Vážení závodníci a příznivci SWC, máme pro vás několik důležitých informací k... více

SWC výhry pro sezónu 2019

SWC výhry pro sezónu 2019

31.3. 2019 / zobrazeno 239×

O co se v letošní sezóně pojede? Vše zůstává téměř při starém, jen u vyplácení... více

Working Cow Horse kurz s Markusem Schopferem

Working Cow Horse kurz s Markusem Schopferem

13.2. 2019 / zobrazeno 1416×

Rádi bychom vás pozvali na první letošní akci, kterou je již tradičně Working Cow Horse... více

Silverstone Western Cup 2019

Silverstone Western Cup 2019

5.1. 2018 / zobrazeno 5457×

Milí závodníci, přípravy na nadcházející závodní sezónu jsou v plném proudu a my... více

Informace o vyhlášení celkových vítězů 2018 a předání cen

Informace o vyhlášení celkových vítězů 2018 a předání cen

6.9. 2018 / zobrazeno 7991×

Vážení závodníci, i přes to, že letos místo plánovaných čtyř závodů proběhly pouze... více