3.show SWC 2018, 2. - 3. 6. Výsledky a fotografie
3.show SWC 2018 je za námi. Moc děkujeme soutěžícím, kteří přijeli závodit a děkujeme také divákům za podporu soutěžícím, a VŠEM děkujeme za vytvoření výborné atmostéry, která nás provázela po celý víkend.
Těšíme se na Vás na finále, 27. - 30. 9., opět na Galloway Farma Roupov.
Gratulujeme vítězům a umístěným!
Kompletní výsledky a score sheets naleznete na tomto odkazu:
Výsledky 3.show
Všechny fotografie z 3.show SWC naleznete na tomto odkazu:
Fotogalerie 3.show SWC 2018
Představujeme vám vítěze 3.show SWC 2018, a druhé a třetí umístěné:
SWC WCH Open Bridle Champion:
Safaris Boon, rider: Ája Burianková
SWC WCH Open Bridle Reserve Champion:
Metamoorphosis, rider: Jitka Radošová
SWC WCH Open Bridle 3rd place:
Boby Freckle, rider: Inka Žižková
SWC WCH Non Pro Bridle Champion:
Safaris Boon, rider: Ája Burianková
SWC WCH Non Pro Bridle Reserve Champion:
Boby Freckle, rider: Rudolf Ulber
SWC WCH Novice Horse Open Champion:
Silver Black Okie, rider: Václav Vacík
SWC WCH Novice Horse NonPro Champion:
Slidegungster, rider: Silvie Bartošová
SWC WCH Novice Rider Champion:
Slidegungster, rider: Silvie Bartošová
SWC WCH Youth Champion:
Safaris Boon, rider: Anežka Burianková
SWC WCH Happy Crazy Amateur Ladies Champion:
Slidegungster, rider: Silvie Bartošová
SWC WCH Herd Work Open All Ages Champion:
Safaris Cool Cat, rider: Ladislav Burianek
SWC WCH Herd Work Open All Ages Reserve Champion:
Metamoorphosis, rider: Jitka Radošová
SWC WCH Herd Work Open All Ages 3rd place:
Silver Black Okie, rider: Václav Vacík
SWC WCH Herd Work Non Pro All Ages Champion:
Safaris Boon, rider: Alena Burianková
SWC WCH Herd Work Non Pro All Ages Reserve Champion:
Wimpys Forrest Gump, rider: Petr Čtrnáctý
Cattle Games Ranch Cutting Open Champion:
Sure Enough Blue, rider: Lukáš David
Cattle Games Ranch Cutting Open Reserve Champion:
Benny The Cat, rider: Jirka Steinbach
Cattle Games Ranch Cutting Open 3rd place
Safaris Cool Cat, rider: Ladislav Burianek
Cattle Games Ranch Cutting Non Pro Champion:
Safaris Boon, rider: Ája Burianková
Cattle Games Ranch Cutting Non Pro Reserve Champion:
Shiny Ribbon, rider: Silvie Bartošová
Cattle Games Ranch Cutting Non Pro 3rd place:
Promise Me Dualy, rider: Pavel Pichl
Cattle Games Ranch Cutting Happy Crazy Amateur Champion:
Promise Me Dualy, rider: Pavel Pichl
Cattle Games Ranch Cutting Happy Crazy Amateur Reserve Champion:
Smart Top Jet, rider: Barbora Vondroušová
Cattle Games Ranch Cutting Happy Crazy Amateur 3rd place:
Safaris Boon, rider: Anežka Burianková
Cattle Games Ranch Sorting Champions:
Smart Dualy Nuch, rider: Martina Malinová
Sure Enough Blue, rider: Lukáš David
Cattle Games Ranch Sorting Reserve Champions:
Wimpys Forrest Gump, rider: Bára Čtrnáctá
Django Bar Surprise, rider: Petr Čtrnáctý
Cattle Games Ranch Sorting 3rd place:
Olena Dream Bar, rider: Josef Čelikovský
Kam Little Country, rider: Lenka Čelikovská
Cattle Games Team Penning Champions:
Olena Dream Bar, rider: Josef Čelikovský
Kam Little Country, rider: Lenka Čelikovská
Promise Me Dualy, rider: Pavel Pichl
Cattle Games Team Penning Reserve Champions:
Slidegungster, rider: Silvie Bartošová
Shiny Ribbon, rider: Milan Hemžal
Smart Top Jet, rider: Barbora Vondroušová
Cattle Games Team Penning 3rd place:
Benny The Cat, rider: Jirka Steinbach
Smart Dualy Nuch, rider: Martina Malinová
Sure Enough Blue, rider: Lukáš David