Finále SILVERSTONE WESTERN CUP výsledky
Home » Novinky » Silverstone Western Cup novinky » Finále SILVERSTONE WESTERN CUP výsledky

Finále SILVERSTONE WESTERN CUP výsledky

Finále SILVERSTONE WESTERN CUP 2015 je za námi. I když 3.show a finále proběhlo nakonec jinak, než jsme plánovali, máme z první, prakticky nulté sezóny SILVERSTONE WESTERN CUP radost.

Jen díky Vašemu zájmu máme letos v SILVERSTONE WESTERN CUP v cuttingových soutěžích celkem 145 startujících a ve working cow horse soutěžích celkem 33 startujících.

Moc Vám Děkujeme za Vaši účast!!!

Představujeme Vám celkové Grand Championy, Reserve Championy a třetí umístěné jednotlivých tříd SILVERSTONE WESTERN CUP 2015

Cutting Open

GRAND CHAMPION
Spooks Smokin Cat & Ladislav Buriánek / Meradas Talking Money & Jiří Jíša / 13 bodů

Meradas Talking Money & Jiří JíšaMeradas Talking Money & Jiří Jíša

SPOOKS SMOKIN CAT & Ladislav BuriánekSPOOKS SMOKIN CAT & Ladislav Buriánek

RESERVE CHAMPION
Karel Spáčil & CD Of The Year / Raymond Rice & Boogie Boon / 11 bodů

Boogie Boon & Raymon RiceBoogie Boon & Raymon Rice

CD Of The Year & Karel SpáčilCD Of The Year & Karel Spáčil

III.místo
Jíšová Diana & Peptos Stylish Lynx / 10 bodů

Peptos Stylish Lynx & Diana JíšováPeptos Stylish Lynx & Diana Jíšová

Cutting Non-Pro

GRAND CHAMPION
Zoltan Vizi & EG Leanin Sylvester / Milan Klimčik & First Smart Pep / 13 bodů

EG Leanin Sylvester & Zoltán ViziEG Leanin Sylvester & Zoltán Vizi

First Smart Pep & Milan KlimčikFirst Smart Pep & Milan Klimčik

RESERVE CHAMPION
Kateřina Spáčilová & CD Of The Year / 12 bodů

CD Of The Year & Kateřina SpáčilováCD Of The Year & Kateřina Spáčilová

III.místo
Manfred Seif & CD Boss / 10 bodů

$15,000 LIMITED NH

GRAND CHAMPION
Karel Spáčil & Anything Like Me / 15 bodů

Anything Like Me & Karel SpáčilAnything Like Me & Karel Spáčil

RESERVE CHAMPION
Martin Kučírek & Autumn Shy / 14 bodů

Autumn Shy & Martin KučírekAutumn Shy & Martin Kučírek

III.místo
Michal Popov & Ima Hocus Pocus Girl / 8 bodů

Ima Hocus Pocus Girl & Michal PopovIma Hocus Pocus Girl & Michal Popov

AMATEUR

GRAND CHAMPION
Zoltan Vizi & EG Leanin Sylvester / 10 bodů

EG Leanin Sylvester & Zoltán ViziEG Leanin Sylvester & Zoltán Vizi

RESERVE CHAMPION
Sasha Schwind & Pistols Little Oak / Ivana Wiererová & Docs Smartin Peppy / 9 bodů

Pistols Little Oak & Sasha SchwindPistols Little Oak & Sasha Schwind

Docs Smartin Peppy & Ivana WiererováDocs Smartin Peppy & Ivana Wiererová

III.místo
Imre Katona & TB Hickorys Joshua / Jiří Roubíček & JR Colord Crimson / 7 bodů

TB Hickorys Joshua & Imre KatonaTB Hickorys Joshua & Imre Katona

JR Colord Crimson & Jiří RoubíčekJR Colord Crimson & Jiří Roubíček

Rookie

GRAND CHAMPION
Sasha Schwind & Pistol Little Oak / 12 bodů

Pistols Little Oak & Sasha SchwindPistols Little Oak & Sasha Schwind

Pistols Little Oak & Sasha SchwindPistols Little Oak & Sasha Schwind

RESERVE CHAMPION
Dr. Peter Kun & Smart Blackbird / Jozsef Nador & Easy Bandit Dun / 5 bodů

Smart Blackbird & Dr. Peter KunSmart Blackbird & Dr. Peter Kun

Easy Bandit Dun & Jozsef NadorEasy Bandit Dun & Jozsef Nador

III.místo
Katona Balázs & TB Hickorys Joshua / Julie Selicharová & Bet A Rey Jay / 4 body

TB Hickorys Joshua & Imre KatonaTB Hickorys Joshua & Imre Katona

Bet A Rey Jay & Julie SelicharováBet A Rey Jay & Julie Selicharová

Working Cow Horse Open Bridle

GRAND CHAMPION
Václav Vacík & MA Starfighter / 7 bodů

MA Starfighter & Václav VacíkMA Starfighter & Václav Vacík

RESERVE CHAMPION
Ondřej Houška & This Cats Light / 6 bodů

This Cats Light & Ondřej HouškaThis Cats Light & Ondřej Houška

III.místo
Tomáš Bárta & Smoking Cowboy SB / 5 bodů

Smoking Cowboy SB & Tomáš BártaSmoking Cowboy SB & Tomáš Bárta

Working Cow Horse Non-Pro Bridle

GRAND CHAMPION
Václav Vacík & MA Starfighter / 11 bodů

MA Starfighter & Václav VacíkMA Starfighter & Václav Vacík

MA Starfighter & Václav VacíkMA Starfighter & Václav Vacík

RESERVE CHAMPION
Dr. Peter Kun & Smart Blackbird / 4 body

Smart Black Bird & Dr. Peter KunSmart Black Bird & Dr. Peter Kun

III.místo
Jiří Roubíček & MV Pauleenas Delight / Szalontai Zoltan & Indian Merry Dancer / Alena Buriánková & Smart Little Arsenic / 3 body

Indian Merry Dancer & Szalontai ZoltanIndian Merry Dancer & Szalontai Zoltan

Smart Little Arsenic & Alena BuriánkováSmart Little Arsenic & Alena Buriánková

Working Cow Horse Novice Horse Open

GRAND CHAMPION
Alena Buriánková & Smart Little Arsenic / 9 bodů

Smart Little Arsenic & Alena BuriánkováSmart Little Arsenic & Alena Buriánková

RESERVE CHAMPION
Dr. Peter Kun & Red Pep Whiz / 8 bodů

Red Pep Whiz & Dr.Peter KunRed Pep Whiz & Dr.Peter Kun

Red Pep Whiz & Dr.Peter KunRed Pep Whiz & Dr.Peter Kun

III.místo
Silvie Bartošová & Gotalotta Smarts / 3 body

Gotalotta Smarts & Silvie BartošováGotalotta Smarts & Silvie Bartošová

Výsledné tabulky SILVERSTONE WESTERN CUP 2015

SILVERSTONE WESTERN CUP 2015
získané body/ points received
  show
Jezdec & Kůň/ Rider & Horse 1. 2. 3. Total
Open
Ladislav Buriánek & Spooks Smokin Cat 7 6 0 13
Jiří Jíša & Meradas Talking Money 8 0 5 13
Karel Spáčil & CD Of The Year 4 7 0 11
Raymond Rice & Boogie Boon 5 0 6 11
Jíšová Diana & Peptos Stylish Lynx 0 3 7 10
Wolfgang Müller & Instant Lil Grinch 6 0 0 6
Oser Sven & Dual Me In 2 4 0 6
Santino Hagenbeck & CD Boss 0 5 0 5
Pokoj Jerzy & High Jack Hickory 0 0 4 4
Oser Sven & CD Dually Dolly 3 0 0 3
Spáčil Karel & Dual Rey TR 1 2 0 3
Popov Michal & Ima Hocus Pocus Girl 0 0 3 3
Kondela Anton & Miss Claire Cat 0 2 1 3
Kučírek Martin & Peptos Bar 0 0 2 2
Non-Pro
Zoltan Vizi & EG Leanin Sylvester 5 5 3 13
Milan Klimčik & First Smart Pep 0 7 6 13
Kateřina Spáčilová & CD Of The Year 4 3 5 12
Manfred Seif & CD Boss 7 3 0 10
Christina Cox – Domnick & Catz Pep 0 6 1 7
Alexandra Pfaffl & Smartys Hot Chic 6 0 0 6
Sascha Schwind & Pistols Little Oak 0 5 0 5
Selicharová Julie & Bet A Rey Jay 0 4 0 4
Medvecký Marek & Spring Sprinter 0 0 4 4
Katona Imre & TB Hickorys Joshua 0 3 0 3
Nádor József & Easy Bandit Dun 3 0 0 3
Popov Michal & Ima Hocus Pocus Girl 0 0 2 2
Welz Dieter & Smartwistolena 2 0 0 2
Wiererová Ivana & Docs Smartin Peppy 1 0 0 1
$15,000 LIMITED
Karel Spáčil & Anything Like Me 7 5 3 15
Martin Kučírek & Autumn Shy 9 0 5 14
Michal Popov & Ima Hocus Pocus Girl 8 0 0 8
Julie Selicharová & Boogie Boon 0 7 0 7
Anton Kondela & Miss Claire Cat 0 6 1 7
Jozsef Nador & Easy Bandit Dun 4 2 0 6
Daniel Selichar & SPD Back In Black 6 0 0 6
Pokoj Jerzy & High Jack Hickory 0 0 6 6
Karel Spáčil & Dual Rey TR 5 0 0 5
Sven Oser & CD Dually Dolly 0 4 0 4
Kondela Anton & DF Hollywood Cat 0 0 4 4
Rice Raymond & Bet A Rey Jay 3 0 0 3
Spáčil Karel & Catz Pep 0 3 0 3
Buriánek Ladislav & Tymezone 1 0 2 3
Kondela Anton & Smart Blackbird 0 2 0 2
Pfaffl Andreas & Mister Smoking Leo 2 0 0 2
Amateur
Zoltan Vizi & EG Leanin Sylvester 3 7 0 10
Sasha Schwind & Pistols Little Oak 5 4 0 9
Ivana Wiererová & Docs Smartin Peppy 4 5 0 9
Imre Katona & TB Hickorys Joshua 1 6 0 7
Jiří Roubíček & JR Colord Crimson 6 1 0 7
Medvecký Marek & Spring Sprinter 0 0 6 6
Christina Cox-Domnick & Catz Pep 0 0 5 5
Stangl Klaus & Hallmarkussansue 0 4 4
Klimčik Milan & First Smart Pep 0 2 2
Nádor József & Easy Bandit Dun 2 0 2
Rookie
Sasha Schwind & Pistol Little Oak 6 6 0 12
Dr. Kun Peter & Smart Blackbird 0 5 0 5
Jozsef Nador & Easy Bandit Dun 5 0 0 5
Katona Balázs & TB Hickorys Joshua 4 0 0 4
Selicharová & Bet A Rey Jay 0 4 0 4
Giertli Zdenko & Krupina Hope 3 0 3
Glowing Ulrike & Peptonaut Doc Tari 2 0 2
Katona Imre & Ichin To Dance 2 0 2
ERCHA Czech Regional show
získané body/points received
Jezdec & Kůň/ Rider & Horse 1.show 2.show 3.show celkem/ total
Open Bridle
Václav Vacík & MA Starfighter 3 3 1 7
Ondřej Houška & This Cats Light 0 2 4 6
Tomas Barta & Smoking Cowboy SB 2 0 3 5
Dr. Peter Kun & Smart Blackbird 0 0 2 2
Ondřej Houška & Bit Guilty 0 1 0 1
Non-Pro Bridle
Václav Vacík & MA Starfighter 3 4 4 11
Dr. Peter Kun & Smart Blackbird 0 2 2 4
Jiří Roubíček & MV Pauleenas Delight 2 1 0 3
Szalontai Zoltan & Indian Merry Dancer 0 3 0 3
Alena Buriánková & Smart Little Arsenic 0 0 3 3
Andrea Popp & Sugars Smartest Lena 0 0 1 1
Novice Open
Alena Buriánková & Smart Little Arsenic 3 3 3 9
Dr. Peter Kun & Red Pep Whiz 0 4 4 8
Silvie Bartošová & Gotalotta Smarts 2 1 0 3
Cornelia Freingruber & Dunnit Cowboy Star 0 0 2 2
Dr. Peter Kun & Elans Peppy Chic 0 2 0 2
Šárka Márová & GF Killer Of Thunder 0 0 1 1
Thereza Zach & Huckleberry Hobbit 1 0 0 1

Novinky

4.show Finále SWC 2019 - přihlášky, propozice a další informace

4.show Finále SWC 2019 - přihlášky, propozice a další informace

20.2. 2017 / zobrazeno 2857×

SILVERSTONE WESTERN CUP 4. SHOW 2019 Uzávěrka přihlášek 14. října Přihlášky zasílejte... více

3.show SWC 2019 - výsledky a fotogalerie

3.show SWC 2019 - výsledky a fotogalerie

20.2. 2017 / zobrazeno 1966×

Děkujeme všem, kdo se nedali zastrašit horkým počasím :-) a přijeli závodit, nebo se jen... více

2.show SWC 2019 - výsledky a fotogalerie

2.show SWC 2019 - výsledky a fotogalerie

20.2. 2017 / zobrazeno 672×

Děkujeme všem, kdo přijeli závodit, nebo se jen podívat na 2.show Silverstone Western Cup... více

1.show SWC 2019  - výsledky, fotografie a bodování

1.show SWC 2019 - výsledky, fotografie a bodování

4.5. 2019 / zobrazeno 506×

Přinášíme vám souhrn výsledků prvního závodu Silverstone Western Cup, konaného v areálu... více

Důležité informace k SWC

Důležité informace k SWC

24.4. 2019 / zobrazeno 344×

Vážení závodníci a příznivci SWC, máme pro vás několik důležitých informací k... více

SWC výhry pro sezónu 2019

SWC výhry pro sezónu 2019

31.3. 2019 / zobrazeno 366×

O co se v letošní sezóně pojede? Vše zůstává téměř při starém, jen u vyplácení... více

Working Cow Horse kurz s Markusem Schopferem

Working Cow Horse kurz s Markusem Schopferem

13.2. 2019 / zobrazeno 1563×

Rádi bychom vás pozvali na první letošní akci, kterou je již tradičně Working Cow Horse... více

Silverstone Western Cup 2019

Silverstone Western Cup 2019

5.1. 2018 / zobrazeno 5649×

Milí závodníci, přípravy na nadcházející závodní sezónu jsou v plném proudu a my... více